Памет

  • 2 044
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 069
започвам и аз с черната врата  Crazy

# 16
  • Мнения: 705
Мая+Доброслав=Кирчо ,май и ти трябва да си я представяш  Joy ( бъзикам се,да не се обидиш  bouquet) Аз почвам,че нещо.....хич не помня.Може да е от русата коса  Crazy,макар че не е естествен цвят. Crazy
Не само това, но трябваше да си представя вратата още докато четох за нея, за да не я забравя така  Joy
Аз пък не съм руса, но ще се извиня с бременността - тя ми е естествена  Mr. Green

Обаче за изгубени неща има една хватка! Кръстосват се два дървени молива.
Преди време свекърва ми си беше изгубила фирмения печат. И тя и зълва ми го търсиха къде ли не и най-вече в чекмеджето, в което трябва да е. Свекърва ми се беше оплакала за това на една нейна приятелка и тя й беше казала да кръстоса два дървени молива и така да продължи да търси. Свекърва ми подмина съвета с насмешка. Но след няколко дена настана истинска паника, защото трябваше вече да отива с печата някъде. И в безпомощност кръстоса два молива. Малко след това намери печата  Laughing намери го в чекмеджето, в което трябва да е - същото чекмедже, което тя и дъщеря й бяха преобръщали няколко пъти в търсене.

И все пак мисля, че много трябва да искаш да намериш нещото. Защото по това време аз бях затрила международния си паспорт, а ми предстоеше пътуване до Македония. Но не ми се заминаваше. Все пак кръстосах два дървени молива, но паспорта така и не се появи и така и не заминах. След година паспорта изникна точно от там, където го бях търсила.

# 17
  • Мнения: X
Аз също имам памет като решето Sad.
Така станах след раждането, и до ден днешен.
Но знам, че когато човек забравя нещо, има някаква подсъзнателна причина да го стори. Аз непрекъснато забравям да си пия едно хапче и подозирам, че всъщност не всеки ден имам нужда от него.
А пък непрекъснатото забравяне на разни важни неща къде съм ги сложила, или да ги взема, като ми трябват - мисля си, че това е защото ми е претоварен мозъка с какво ли не и просто повече информация не може да влезе вътре. Crazy Трябва първо да отлея каквото съм натрупала.
Знам, че омега-мастните киселини подпомагат мозъка. Има ги в рибеното масло.

Общи условия

Активация на акаунт