Йордания - разкази, съвети

  • 72 582
  • 334
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 22
Здравейте, бих искала да попитам някой от самостоятелно пътуващите дали успяха да пътуват тази година октомври, ноември преди RyanAir да отменят полетите? Как минахте през паспортна проверка, има ли специални изисквания?

# 331
  • София
  • Мнения: 232
Здравейте! Може ли някой, който е ходил скоро в Йордания на организирана екскурзия с туристическа агенция, за сподели впечатления. Търся добра фирма и моля за препоръки.

# 332
  • София
  • Мнения: 22
Здравейте,
Чувам много добри отзиви за Apollo. Ние ходихме с тях в Египет и наистина организацията беше топ, много съм впечатлена. От тогава ги следвам във Facebook и миналата година, когато стана конфликта и те имаха група в Йордания по обиколна програма, гледах на тяхната страница че въпреки отменения полет от Акаба, бяха организирали всичко за тяхна сметка с прибиране през Анталия с допълнителна нощувка и all inclusive, а имаше и много добри отзиви за техния екскурзовод за Йордания - Филип. Да Ви кажа бих им се доверила напълно.

Това е линк с един от отзивите. Вижте и публикациите им от 23 и 25.10.2023 г. за Йордания.

https://www.facebook.com/ApolloTravelBulgaria/posts/pfbid02bUc54 … 5q7xEbFavxqGN85il

# 333
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
И аз мога да препоръчам Аполо.

# 334
  • София
  • Мнения: 232
Много благодаря! Точно на Аполо програмата ми харесва най-много.
Прекрасни пътувания на всички!

Общи условия

Активация на акаунт