

така,че някъде ако има струпване на съседни буквички не ми връзвайте кусур.
Е и сега се чудя как да захванем тавана в хола с латекса и....хич не ми се пипа.Хванал ме е канапа
МъжО пие ,аз карам,но.....за съжаление отдавна не съм го правила и то заради проклетата книжка.Откраднаха ми я и след като ми върнаха само книжката без талоните така и не я поднових.С една приятелка се каним да отидем заедно,но тя...отиде сама и мен хич не ми се ходи до другия край на София.Въпреки,че сериозно се замислям откато малката щерка взе колата на зетя.





От 03 август сме на море и след това на сме на среща с момичета от форума "Искам бебе"
Иначе като тръгнем на път на второта минута сме се скарали с мъжо, нооо това е друго тема 



Препоръчани теми