КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ -32

  • 22 821
  • 598
  •   1
Отговори
# 480
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 171
Добро утро !

Момиче казва на приятелката си:
- До преди една седмица го обичах, а сега ми се струва един такъв противен, че не ми се иска да го видя!
- Ех, тези мъже! Толкова са непостоянни!


Жена към съпруга си:
- Е, добре де, не съм права, но можеш да ми поискаш прошка!


- Помниш ли, скъпи, каква буря имаше в деня, в който се запознахме?
- Как да не помня... Оттогава вярвам в поверия!


Между съпрузи:
- Помниш ли, скъпи, когато ме изпращаше една вечер и кучето ми те ухапа?!
- Помня... по-добре да ме беше изяло...

Приятен и лек неделен ден !

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 06:50 от FURIQ_65

# 481
  • София
  • Мнения: 2 419
   Добро утро момичета!Лек и усмихнат ден,без напрежение и ядове!

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЧЕСТИТ ИЛИН ДЕН НА ВСИЧКИ КОИТО ИМАТ ИМЕННИЦИ ДНЕС.



ЧЕРПЯ ЗА МОЯТ БАЩА КОЙТО ДНЕС ИМА ИМЕН ДЕН . Hug
Да ми е жив и здрав макар и прикован на легло.
.

   

   

# 483
  • Мнения: 549
Честит имен ден на всички именници Grinning Да сте живи и здрави и само хубави неща да ви се случват.
Лек и спокоен ден  и от мен.Отивам да готвя/риба Ропотамо-като едно време в консервите/;да изчистя къщата;добре че миялната  машина снощи ми помогна Joy Joy : Joy Е ,това е от мен.

# 484
  • София
  • Мнения: 15 914
Честит имен ден на всички именици!

Ето това много ми хареса:

Попитали Асан:
- Асане, знаеш ли каква е разликата между комунизма и демокрацията?
- Знам я, бате, как да не я знам! При социализъма работиш, работиш - купиш телевизор, работиш, работиш - купиш килим, работиш, работиш - купиш хладилник.
А при демокрацията - работиш, работиш - продадеш телевизор, работиш, работиш -продадеш килим, работиш, работиш - продадеш хладилник.
Peace

# 485
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 171
Честито на именниците ! Зичка,дано по дълго можеш да му се радваш.Знам как е,защото моя е с инсулт,а от три години/след загубата на брат ми/ е само в стаята,прави едва няколко крачки и то с помощ.

Тайне,колко е точен вица: Laughing

Къде сте се изпокрили всички или не сте се "излюпили" още?

# 486
  • Мнения: 77
         ДОБЪР ДЕН, МОМИЧЕТА!
  
         НЕКА ДА Е СПОКОЕН И ХУБАВ НЕДЕЛЕН ДЕН!

         ЯГЕ, БЛАГОДАРЯ ТИ, НАИСТИНА МАЙКА МИ Е ПО-ДОБРЕ! НЕ ЗНАМ ДО КОГА, НО ЗА СЕГА БИВА!
    
         ЗИЧЕ, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА БАЩА ТИ! ПОЖЕЛАВАМ МУ ДА СЕ ПОДОБРИ СЪСТОЯНИЕТО МУ, ЧЕ ДА  СТЕ ОЩЕ ДЪЪЪЪЪЛГО, ДЪЛГО ЗАЕДНО!


          
          ДО СРЕЩАТА НИ ОСТАВА ЕДИН ДЕН!

# 487
  • тук и там
  • Мнения: 312
Ехо ,тук съм.Вчера бях цял ден заета и не
можах да седна.Сега правя малко пауза и отново излизам в градинката.
Зиче, честит имен ден на твоя баща.По бързо въстановяване и още дълги години да сте заедно.
Тайна ,много сладък виц.Смях се от сърце.
Танита,много съблазнително говориш за предстоящата среща във Варна.Благородно ви завиждам.След месец,два моят син ще се премести да работи във Варна/сега е на школа в София/и тогава може и аз да се присъединя към вас .Ще дойдем двете с Янчето.
За сега толкова, но ще се включвам от време на време за да съм с вас.
Отивам да копам.

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 12:49 от baba mimi

# 488
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Благодаря ви момичета за искренните пожелания за баща ми току що го чух по телефона и това ми стига че поне говори и мога да го чувам. Hug Hug Hug Hug Hug

# 489
  • Мнения: 814
Зиче, да ти е жив и здрав таткото! Дълги години да носи с достойнство и гордост хубавото си име !

Честит празник и на всички празнуващи днес - близки и приятели!

Аз най-после успях да се класирам в нета, напоследък вкъщи ми скъса нервичките, а в кабинета ми го няма...не зная от кога/ нали все ми се налагаше да  "отпускарствам" по спешност или за свекъра, или  за детенце,  или заради себе си/ .
За това ви чета периодично, ама вие нямате изчитане... Wink!
Днес ви желая спокоен и приятен ден с малките и големите съкровища, които изпълват живота ви с радост Hug!

# 490
  • Мнения: 8 665
                     Зиче, честит именик! Дано му се подобри състоянието и още дълги години да сте заедно!И аз всеки ден се моля като отида чудо да е станало.От сърце ти пожелавам чудото да стане при теб! Peace
                                           Спокоен почивен ден ви желая,момичета!
                                           Това малко за разхлаждане ,за тези дето са далеч от морето и да усетят мириса му  А тези дето са там да се топнат и за нас. Laughing

# 491
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 171
Мастерче,слизай ще шчупиш клона.
Излових те ,а?
Днес на работа е по спокойно,че имам време и да пиша.

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 17:17 от FURIQ_65

# 492
  • Мнения: 3 036
Привет дружина , Hug Hug
Бригадата на майсторите се прибра и сега реанимира.
Ще ви чета отзад напред дано разбера неща.
Пък може и втори път да ви чета.
Сега оправям багажа и сядам с една чаша кафе да ви чета.

# 493
  • Мнения: 5 001
Ку-кууууу.....Фурийкеее  Hug Hug Hug Hug Разкри меееее Joy Joy Joy Joy
Тука съм бе.Не мога толкоз лесно да тръгна  hahaha hahaha hahaha
Пак цъфнах по-рано,та да ви пиша ХИ-ХИ-ХИ-ХИ



Зичееее..... Hug ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на татко ти!....Да е здрав и още дъълго да ви радва  Heart Eyes Heart Eyes

# 494
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 171
Деси,добре завърнала се ! Липсваше ни.
Мастерче,пустата му София,неможеш я изостави.
Надявам се,концерта да е минал без проблем.

Общи условия

Активация на акаунт