Перник-10

  • 18 995
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Боби ,Светле , липсвате ни.  bouquet

Ааа, аз не липсвам - ето ме  Mr. Green Ама много гадно времето днес  Close Не става за игра навън и съответно Калоян заспа следобедно чак в 15:20. Сега ще ми спи до 5, а довечера в колко ще заспи не ми се мисли  Tired

# 16
  • Мнения: 255
Здравейте, пиУета!

Как сте, как е настроението?

Ели, разкажи за морето, пусни и малко снимки.

Младите майчета, какво правят сладките ви бебчета?

Боби, как е новата работа? Навлизаш ли вече в дебрите на счетоводството?

Много лъчезарен ден на всички и усмивки!

# 17
  • Мнения: 35
Да се разпиша и аз  smile3523  . Преди малко се прибрахме от разходка и малчо си гушна одеалцето и веднага заспа, а аз за жалост трябва да се направя на примерна съпруга и да зготвя и поизчистя. Поне оздравях ,че три дни ходех като зомби и не можех да се понасям. В събота зет ми има рожден ден и сестра ми иска да му поръча торта с гола жена или цици  абе нещо такова . Някой да знае от къде може да се поръча??????????? Ходих до сладкарския цех на бучински път но са в ремонт и питах в една друга сладкарница но не правят такива.

# 18
  • Мнения: 154
Да се разпиша и аз  smile3523  . Преди малко се прибрахме от разходка и малчо си гушна одеалцето и веднага заспа, а аз за жалост трябва да се направя на примерна съпруга и да зготвя и поизчистя. Поне оздравях ,че три дни ходех като зомби и не можех да се понасям. В събота зет ми има рожден ден и сестра ми иска да му поръча торта с гола жена или цици  абе нещо такова . Някой да знае от къде може да се поръча??????????? Ходих до сладкарския цех на бучински път но са в ремонт и питах в една друга сладкарница но не правят такива.
На пазара в квартала има ама му кажи да я направи по соропирана че нещо в последно време ги прави много сухи.Иначе ще ти каже''слагаме един много хубав крем,много са вкусни''ама самите блатове нещо в последно време ги прави много сухи и за нищо не стават тортите му.

# 19
  • Мнения: 22
Хайде и аз да ви навестя.Боряна е права за сухите торти просто трябва да му кажеш,че държиш да е сиропирана и то доста.
Ние сме добре и за сега сме послушни и папкаме и спинкаме.В неделя ще ходим на прегледи и ще видим колко е пораснал Калин.
Е това е от мен до скоро. Hug

# 20
  • Мнения: 1 092
Благодаря за пожеланието за рожденния ми ден със закъснение.
Отсъствах около две седмици и сега влизам.
Близнаците са от края на юни при баби в Ямбол.Ходихме и на моренце за няколко дни в Бургас.


сега виждам че има нова тема Blush

# 21
  • Мнения: 154
  ИР 85  ВЛЕЗ ТУК-http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242137.new;topicseen#new
 Pepika- е сложила линк  с нейните рецепти и имаше сладка питка,ако искаш и изпрати ЛС да я питаш за рецептата.
Целувки на Калинчо
Исках да ти го пратя на ЛС но пощата ти е пълна.
оооооооо не се отваря адреса нещо,ще я питам аз и ще ти пиша.

# 22
  • Мнения: 1 608
Ето ме и мен в новата тема.
Ние деня го прекарахме на Витоша. Превърнахме в традиция планинарстването уикендите. Днес се качихме се с децата от Бояна до Копитото пеша и после до Златните мостове. Юнаците са герои особено малкия - 4часа сериозен наклон и само накрая пожела да го носим. Хапнахме малинки, поизкъпахме се на "нервната" чешма. Всички сме с  лек загар. Дано все така да е издържлив Гошко, че мама и тати да се върнат към старите навици. След днешното качване никой маршрут във Витоша няма да се опре на децата май. Сега героите са уморени. Дано поспят до късно утре.

# 23
  • Мнения: 852
Здравейте от мен
Как сте в този мрачен летен ден?
Можете ли да ми препоръчате добър генеколог в Перник за профилактичен преглед.
Интересуваме също колко е таксата му за преглед и колко време по-рано трябва да си запиша час.
За лекарката при която принципно ходя часовете са след 16.08/Ваня Атанасова/ #Crazy
Благодаря ви предварително
Лек и хубав ден на всички  bouquet

# 24
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Малинка, аз ходя при д-р Крумова. Последно бях преди ок. 2 мес., но да ме убиеш не помня колко платих  Embarassed Мисля, че беше 20 лв. прегледа, но не съм сигурна. За час - зависи колко е заета, понякога можеш да си запишеш и от днес за утре. Ако решиш да я посетиш кажи да ти дам тел. на лични. 

# 25
  • Мнения: 852
Благодаря  SvetlaK   bouquet
Препоръчаха ми също д-р Лазов,но и за него незнам колко е зает,така че ако може моляте да ми дадеш тел. на Крумова.А също и да ми кажеш къде се намира кабинета.
Почивен ден съм си взела за другия петък и до тагава трябва да съм си записала и час.
 
                   bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 22
Аз също ти препоръчвам д-р Лазов.Аз съм много доволна от него и мисля че ще можеш да си запишеш час за след ден два.
Ако те интересува ще ти пратя телефона  му и мисля,че прегледа е 15-20лв.

# 27
  • Мнения: 852
ir85 ще съм ти благодарна ако ми пратиш тел. Hug

# 28
  • Мнения: 154
Аз също ти препоръчвам д-р Лазов.Аз съм много доволна от него и мисля че ще можеш да си запишеш час за след ден два.
Ако те интересува ще ти пратя телефона  му и мисля,че прегледа е 15-20лв.

и аз ти препоръчвам Лазов.И ако е спешно може и веднага да те приеме.

# 29
  • Мнения: 852
Добро утро момичета Hug
Много благодаря за съветите,след толкова доволни от този доктор реших да отида при него.Не ми е спешно,само искам един профилактичен преглед,даже вчера една приятелка ми е записа час за 01.08 от 14:45 точно при Лазов.
Лек и хубав ден желая на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт