ЮЛСКИ бебчета (тема 80)

  • 12 221
  • 305
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 171
Симпатюхче, Села ви, честити ви рожби bouquet! Да са ви живи и здрави и много да ви радват! Села ви, стискам палци бързо да се оправи бебчето ти!

Дони, Джолити, много са ви сладки бебчетата Heart Eyes

Аз се влошавам Sad. Тази нощ ме втресе. Уж температурата ми е 37.3-37.5, а умирах от студ. Цялото легло се тресеше от мен. После ми стана много горещо и започнах да се потя. Вчера бях пак при личната, според нея отново няма нищо притеснително, не искала да ми изписва АБ заради кърменето. Аз вече се чудя дали ще оживея, толкова зле се чувствам Sad. Решила съм да пробвам да се лекуваме с хомеопатия, но знам, че при първото посещение трябва да съм здрава и изчаквам (да видя дали изобщо ще дочакам, направо съм отчаяна). Съжалявам, че ви занимавам с проблемите ми, но се чувствам много зле и имах нужда да споделя с някого.

# 271
  • Мнения: 9
Кетито, много са сладурски бодитата, които си купила Simple Smile
Забелязвам, че не всички са с предно закопчаване и се сетих да ви питам всички мами: плашат ли се бебетата, ако ги обличате през главата?
Аз до сега съм се стремила да купувам само бодита с предно закопчаване, за да не му остава закрито лицето по време на обличане.
От първите дни ли обличате бебоците с късо ръкавче? Гледах, че при изписване всички са с дълъг ръкав (ако не ме лъже паметта)? Само първата седмица ли трябва да е с дълъг ръкав? А сигурно слагате и тънки ританки  newsm78

Аз не искам да го претоплям (като се роди), а и в стаята където ще се гледаме е 30 градуса цял ден, може би само вечер пада малко Т-та.

# 272
  • Мнения: 9
Още един въпрос към родилите мами:

Как сте със стриите?
Мажа се от 5-ти месец и сега последната седмица ми се нацепи корема над пъпа - имам 3 "красиви" стрийки, през 2 дни ме радва нова  #Crazy ( а съм качила само 12 кг  Crossing Arms)

Какво ли ви занимавам с моите елементарни проблеми, я си гледайте сладурковците  baby_neutral

# 273
  • Мнения: 9 907
чакай, Астарта, потърси друг лекар. Иди в болницата, където роди, звъни и на гинеколога си. Не е добре това.

милена, нали и аз съм на твоя хал - 2-3 стрии точно над пъпа, срам и позор, че съм се мазала толкова много. Само че съм плюс 19 кг.

# 274
  • Мнения: 195
 stork-girl ЩЪРКЕЛОВА ВЕСТ stork-girl
Днес Toni_baraboni стана мама на дъщеричка Диана с мерки 3090 гр, 50 см  newsm51
Да им е здрава и послушна и да им носи много радост в живота!  Hug
Секциото е минало безпроблемно и двете са добре.


Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 11:46 от Kisa05

# 275
  • София
  • Мнения: 2 925
Milena_vk82 Аз чак вчера я съблякох по боди-потник.
С къс ръкав не знам на колко дне беше newsm78  7-8  
То някак си го усещаш бебето. Като е едно слабичко без мазнинки и не става съвсем да е голо. Вече като стане пухкаво и крачетата не са само кокали махаш чорапките Laughing
Спокойно ще се справиш Heart Eyes

А бодитата без копче ги обличам така... Цялото боди го набирам в ръцете си и разчеквам максимално деколтето. Правишго на обрач. Слагаш дупката която се е получила на лицето на бебето и прекарваш назад по главичката. Така лицето на бебето си остава открито през цялото време и не се плаши Peace Малко странно го обясних, дано си ме разбрала Blush

Астарта Shocked много гадно. Това от кърмата ли?

ЧЕСТИТА МАЛКА ДИАНА НА Toni_baraboni ДА Е УСМИХНАТА И НЕЖНА И НА МАВА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ 

# 276
  • гр.София
  • Мнения: 250
Milena_vk82 Ние от както се родихме сме с късо ръкавче.Само на изписването беше с дълго и с ританки(просто такъв беше комплекта който бях взела).И при нас стаята е много топла особено следобед.Оставям малката само по боди с късо ръкавче и чорапки.Само нощно време понякога и слагам боди с дълъг ръкав.Просто е много топло навън.Даже малката като спи я завивам с една тънка пелена и тя сама се отвива от топлина.

# 277
  • Мнения: 9
Благодаря на всички за отговорите   bouquet
Кетито, разбира се, че те разбрах Wink
Тити, благодаря за моралната подкрепа; ще трябва да се почерпим с по една опаковка МУСТЕЛА  hahaha

ЧЕСТИТА МАЦКА НА ТОНИ БАРАБОНИ   bouquet


# 278
  • Мнения: 690
Честито на новообебилите се мами!! Много да ги радват малките бръмбърчета!

От името на Ния ви благодаря за отзивите за снимките  Wink Малката май доста бързо влезе в ритъм след снощното будене на 2.30 часа и започна сама да се буди на 3 часа. Само че много се кокори. Сложа я на гърда, цоца 3-4 пъти и заспива. Слагам я в леглото и ревввв. Сега съм и пуснала един диск, който слушах всеки ден като бях бременна и сега лежи в леглото и се кокорчи, но не реве  Laughing Преди това й пусках радио (Дойче Веле само се хваща в спалнята), ама май не я кефи нещо немския и мрънкаше... Wink

Относно обличането - вкъщи е учудващо хладно (поддържа се температура от 25 градуса) без климатик. Като се прибрахме доста я обличах (камизолка, боди с дълъг ръкав, ританки). Постепенно намалявах катовете дрешки. Сега е по боди с къс ръкав и чорапки. И е завита с пеленка. Искаше ми се да направя плавно преминаване, тъй като в болницата беше ужасно топло.

Джулс, снимката я правя с необходимите пиксели, но мисля, че на уебсайта не завършва окончанието на .jpg и това е причината да не я качва.

# 279
  • Мнения: 30
Здравейте!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ!!!бЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ СЪС РОЖБИТЕ СИ!!!

Астрата,неприятна ситуация!Дано по-бъро се оправиш Praynig!

Моята беба я обличам  с бодита с къс ръкав и с чорапки, и денем и нощем.В стаята е около 25 градуса.А вчера беше с боди -потники и без чорапи.Препоръчаха ми да не го навличам,нека свиква.

Ох,тая нощ имахме зор-защо не иска да захапе това дете цицата....голямо мляскане и сърдене беше....изпотих се 1000 пъти.Ходих мих се,оставях го малко да си почине,ама голям зор беше.....

За моя огромна радост и този път се разминах без нито една стрия-нито по корема ,нито по бедрата..Е ,незнам по гърдите какво ще е положението като свърша с кърменето.Но здраве да е.
С килограмите-прибрах се в къщи със 7 по-малко и  ми остават още 6/май дооооста съм си сложила  newsm78/,но  за диети и не се замислям.Хапвам щото трябва да хапва и бебо.Избягвам сладкото-само това.А след месец започваме и спорта,така че ...... Peace,всичко ще е ок!

# 280
  • Мнения: 1 792
МОМИЧЕТА ВЛИЗАМ ДА ВИ КАЖА ЧЕ СИ ИМАТЕ ОЩЕ ЕДИН ЮЛСКИ ЮНАК.ДНЕС ГАЛИТА84 РОДИ СИНА СИ СТОЯН-3550КГ,50СМ.РОДИ СЕ НОРМАЛНО.И МАМА И БЕБЧО СА ДОБРЕ И СИ ПОЧИВАТ.НА РОДИЛИТЕ ВЕЧЕ ОТ МЕН ГОЛЯМО ЧЕСТИТО,А НА ТЕЗИ КОИТО ИМ ПРЕДСТОИ-УСПЕХ.

# 281
  • Мнения: 479
Привет мами  Simple Smile

Ще се отчета и аз, понеже сега се връщаме от преглед  Simple Smile Бебка е около 3 кг и половина, слязла е по надолу, тоновете, водите и плацентата са наред. Така че ни остава само да чакаме  Peace

Иначе вече съм плюс 24 кг  Shocked, но пък нямам стрии  newsm44 (все още  PraynigWink

Честита девойка на Toni_baraboni   bouquet Hug,  на мамите 2 в 1, стискам палци  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover, а на обебилите се мами само се възхищавам  Heart Eyes

# 282
  • София
  • Мнения: 124
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ, ДА ГИ РАДВАТ ЗДРАВИ БЕБЧЕТА!

Всички бебунчовци, които показвате, са толкова сладки, забравила съм колко малки са всъщност.

И ние сме си все още 2 в 1, няма изгледи за раждане, а така ми се искаше да стане малко по-рано, за да не стане бебето голямо като кака си, която се роди 4200. Преди една седмица бебо беше 3400, вчера попитах доктора колко може да е наддало за тази една седмица и той казва "Еее, колко - 100 кила!" Да де, ама нали яйцето е на мойто дупе, не на неговото. Освен това за упойката казва да го оставя той да прецени дали да ми се поставя и с това направо ме съсипа! На мен в това ми е надеждата, той...

Успех на тези, които днес ще раждат!

# 283
  • Мнения: 9 907
честито на Тони и галита!

почнаха да ми звънят да ме проверяват  Tired сякаш не знаят, че терминът ми е чак август  Tired

# 284
  • София
  • Мнения: 18 679
Честито на още нови мами Hug Какво правите бе, момичета, накрая верно ще си останем тука само аз и Тити hahaha

Тити, а ти пък какви толкова дрехи купуваш, чудя се Rolling Eyes Аз само от Ники събрах за две бебета...малко ме е срам, ама почти нищо нямам ново за Бобчо, той дали ще се засегне Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт