Любители на котки - тема 9

  • 23 785
  • 456
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 770
Ох , аз бях толкова учудена от тази паста , че забарвих : Добре дошла , Ева на сценаHug

Но си направих и труда да погледна в Гугъл !Ето какво открих за една марка малцова паста :

Beaphar Дуо - Малцовата паста е средство против образуване на топки косми в стомаха,което комбинира 2 действия в 1 туба.
 
Стандартните малцови пасти действуват основно за предотвратяване образуването  на топки косми в стомаха на котката.При по нататъшното изхвърляне на космите обаче могат да се появят чревни проблеми.Ето защо Beaphar Duo-Malt paste има 2 функции:

Фаза 1 предотвратява образуването на топки косми и ги прави по хлъзгави,след което фаза 2 осигурява лесното им преминаване през червата и предотвратява чревните проблеми.
 
Малцова паста фаза 1 ( тъмнокафява )

Тази част от дуо малцовата паста съдържа допълнително количество малц,за да се предотврати формирането на топки косми в стомаха на котката,и самите косми да се покрият с хлъзгав слой.Добавен е карамел да подпомогне действието на малца,и за подобряване вкуса на пастата.
 
Малцова паста фаза 2 ( светлокафява )

Тази част от дуо малцовата паста съдържа освен малца и BIO-MOS. BIO-MOS e естествен компонент на клетките на маята,който създава условия за развитие на здравословна флора в червата на Вашата котка.

Здравословната чревна флора в отговор на това осигурява:

-          По-добро храносмилане
-          Повишени съпротивителни сили
-          Намаляване на негативното действие на вредните бактерии

По този начин Beaphar Duo-Malt Paste предотвратява чревните проблеми и стимулира естественото преминаване на погълнатите косми през стомаха и червата.
 
Резултатът е без чревни проблеми,здрава и щастлива котка.
 
Инструкция за употреба:

Дългокосмести котки:  По 6 см на ден от пастата върху храната или директно от тубата.
Късокосмести котки:    По 4 см на ден от пастата върху храната или директно от тубата.

# 31
  • Мнения: 5 173
Диди, изстиска ли го хубаво?

# 32
  • София
  • Мнения: 5 711
И аз се изложих и не казах -Добре Дошла  bouquet
Така написано,все едно всеки ден трябва да се дава. Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 3 770
Ооо , да ,  Шушулче !  Laughing Обаче аз наистина го изстисквам , но без усукване и дъщерята ме чака с разтворена хавлия , мятам го в ръцете й и ту го подсушава !  Peace  Laughing

Сега за тази паста - аз не давам на Рет такава.В храната му има всичко необходимо за отделянето на тези топки и досега , вече година и половина , не ми е повърнал нито веднъж , а пък е доста дългокосмест !
 Peace

# 34
  • Мнения: 2 386
 Hug Благодаря, момичета.
Ние храним Томи с Роял Канин, но не постоянно, затова си позволявам да му давам паста, когато е на човешка храна или Уискас, който също много обича. Добро прасенце е, държи да опита каквото и да ям -  вече е пробвал и кисели краставички, и моркови, и винце, и царевица.. Повечето не ги повтаря, но опитва!  Laughing

# 35
  • Мнения: 3 770
Hug Благодаря, момичета.
Ние храним Томи с Роял Канин, но не постоянно, затова си позволявам да му давам паста, когато е на човешка храна или Уискас, който също много обича. Добро прасенце е, държи да опита каквото и да ям -  вече е пробвал и кисели краставички, и моркови, и винце, и царевица.. Повечето не ги повтаря, но опитва!  Laughing


Малиии , той истински кулинар !Рет не вкусва нищо , освен Роял Канин !

# 36
  • Мнения: 1 227
Диди, мерси, запазих си  и тази снимка Hug Много е чаровен, пак го цункай по нослето от мен и спящият Джон Heart Eyes
Ева на сцена, добре дошла при нас Hug Аз не давам такава паста /не бях и чувала за нея/, но и мойто добиче не яде нищо друго освен рк. Ще ни покажеш ли Томи

# 37
# 38
  • Мнения: 3 770
Първата снимка ми взе акъла !  #Crazy Как я направи тази акробатика ?  Joy Много е готин !   Peace

# 39
  • Мнения: 3 770
Ама какво е това около главата му ?! Гледам , гледам и не схващам!  Joy То това май не е част от него ?!  newsm78

# 40
  • Мнения: 2 386
Това е пухчето за косата ми, но е по-голямо от котето. hahaha

А ето я и моята вечна котешка любов ( Sad ): Лео - http://media.snimka.bg/0038/006330862-big.jpg http://media.snimka.bg/0038/006330998-big.jpg Норвежец. Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 3 770
Аааа , голяма коса имаш !  Joy Лео е хубав , има красиви очи !Съжалявам ,че вече не до теб ! И аз имам едно такова животинче , дето лежи на сърцето ми !

# 42
  • Мнения: 3 777
Имам нужда от помощ  Rolling Eyes,днес си взехме коте на два месеца,цял ден игра и доста поспа.
И сега няма никакво намерение да спи ,а щом излезем от стаята почва да мяука,а като стоим при него се заиграва и не иска да се укроти.
Има ли някаквъв начин да поспим тази нощ ?

# 43
  • Мнения: 5 173
Водка?

# 44
  • Мнения: 3 777
По- скоро ще пия едно приспивателно пък да мяучи колкото си ще  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт