Любители на котки - тема 9

  • 23 796
  • 456
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 4 116
Днес видях ей тоз красавец пред съседия блок. Дава да го милваме, явно е бил домашен. Приятелката ми, която живее в блока каза, че си живеел навън от няколко години. Как се поддържа чист с  таз дълга козина  newsm78

# 451
  • DE
  • Мнения: 521
Днес видях ей тоз красавец пред съседия блок. Дава да го милваме, явно е бил домашен. Приятелката ми, която живее в блока каза, че си живеел навън от няколко години. Как се поддържа чист с  таз дълга козина  newsm78

Божеее, ако не беше в БГ, бих се заклела, че това е котаракът, който се подвизаваше в ботаническата градина до нас - Бруно. Абсолютно идентичен - огромен, пухкав и много любвеобвилен! Изчезна преди около 3 месеца, в градината висяха обяви, но явно някой го беше откраднал, което е жалко, защото той си живееше прекрасно там и всички се грижеха за него...
При всички положения приликата е потресаваща!

# 452
  • Мнения: 4 116
Нагрда имаше ли? Да взема до го пратя тоз натам  Mr. Green Сигурно му е двойник.

# 453
# 454
  • Мнения: 416
Аз снощи като отивах до магазина видях подобна красавица, но шарката и е сива с едни хубави очи..... и аз тъкмо бях купила храна за моята калпазанка-Джес и и сипах на животинката.  Изпапа си всичко..милата душица беше слабинка....  Sad А майката с 3-те вече големички котета ( пред нашия блок) е пак бременна  ooooh!, че и сега гаража където ги роди и отгледа предните  го изчистиха и запушиха дупките отдолу, за да не може да влиза там  Crossing Arms И сега ходят след нея... крият се под колите... притеснявам се някой заплес  да не ги смачка..... Големи сладури, бягат от хората и по добре  Peace

# 455
  • Мнения: 3 770

Това е новата тема ! Шушулчето , явно я е страх от нападението , та я е написала микроскопично !   Mr. Green

# 456

Общи условия

Активация на акаунт