Любители на котки - тема 9

  • 23 827
  • 456
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 39 783
Диди идва Харо като го викам. Най-бърз е когато лягам, гледа да не го изпреварят в леглото и да се свре до мен.
Рядко не идва, само кат е размазан и го мързи адски много, или като спи.

Спас идваше само ако чуе подрънкване на лъжици Simple Smile

# 436
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Mims ти си го видяла на 20 стр.момченце екато Ути

Ох, doh ами като не мога да се запозная с всички наведнъж, видях го пак, сетих се Hug

# 437
  • DE
  • Мнения: 521
Спас идваше само ако чуе подрънкване на лъжици Simple Smile

Пусанич чуваше отварянето на хладилника през 2 стаи и дотичваше в галоп моменталически...

# 438
  • София
  • Мнения: 39 783
Да ви покажа едни сладури Simple Smile

 

# 439
  • Мнения: 3 770
AnMary ,  Сиамка , значи Рет е като Спас и Пусанич - чува само звуци свързани с храна , всичко друго е пренебрегнато - пък и що ли да се мори да търчи при някаква си кикимора ?!  Laughing

# 440
  • Мнения: 3 770
Да ви покажа едни сладури Simple Smile

 

Вторите ги знам , даже ги имах на декстопа , но първото е   Joy - шпионин под прикритие !

# 441
  • Мнения: 3 770
Джинджиииииииииииииииииииииииииииииииии!

Лебедунааааааааааааааааааааааааааааааааа!


Къде се загубихте ?

# 442
  • DE
  • Мнения: 521
AnMaryСиамка , значи Рет е като Спас и Пусанич - чува само звуци свързани с храна , всичко друго е пренебрегнато - пък и що ли да се мори да търчи при някаква си кикимора ?!  Laughing

Душички, какво да ги правиш... всичко е борба за насъщния, останалото е суета...  Laughing

# 443
  • Мнения: 3 770
Ееее , Сиамка , много философско заключение !   bouquet

# 444
  • Мнения: 737
А нашият Чочи освен на звуци свързани с ядене реагира и на течаща вода.Щом някой пусне чешмата или душа в банята Чочо веднага е там.Хич не го е страх от водата.Веднъж моят мъж беше донесъл малки рибки и ги беше пуснал във ваната в малко вода.Чочо се разходи във водата, огледа ги и до там. newsm78 Аз като с по-малко опит с котетата винаги съм мислела,че котките бягат от вода и обичат рибки,ама ей го-Чочата разби представите ми Joy

# 445
  • София
  • Мнения: 5 743
Снощи всички закони и правила в къщи бяха нарушавани, все едно никога не са съществували.Такава радост ,че батко се е прибрал.Цяла нощ му се мяташе по краката , "би" му шамари,  smile3540.Както го подуши и полудя.Много интересно трепна като чу гласът му.Първо понечи да бяга и когато си чу името,издаде един особен звук,отиде,подуши го и не можех вече да си позная културното,възпитано коте Crossing Arms .

# 446
  • Мнения: 4 116
Снимката с котешкия бой е уникална!!! Не я бях виждала досега. Фотографа сигурно доста време е дебнел докато улови подобно чудо  Laughing
Нико снощи ми изкара ангелите. Както си спя и си обръщам главата и бум-бум няколко лапи по носа. Той се присламчил на възглавницата ми и възмутен, че съм го натиснала при обръщането  - налита на бой. Ама това в сънено състояние, като не очаквам да е там, бая ме стрестна.
А това е първото коте, което предпочита мен, пред мъжа ми. Винаги котките се завират при него. Нико ходи непрекъснато след мен - до тоалетната, в кухнята, спи при мене и само се закача и мъркоти  Shocked Направо е невероятно. А Тони е напълно игнориран!  Mr. Green

# 447
  • Мнения: 3 294
Добро утро на всички ,
Нашия Тома има малко проблем с опашката , взе да му пада козинката в началото на опашката от към телцето , водихме го на доктор , каза че не е гъбички , а било на хормонална основа и често се случвало при мъжко котараци , които не са скопени . Сега се мажем всеки ден със салицилов спирт . Ето на оплаках ви се  Tired

# 448
  • Мнения: 1 540
Mindi, дано да се оправи коте Тома  Confused

Аз пък знаете ли с какво бих похвалила Рижко - два поредни дена е акал  Blush Може да звучи гнусничко, ама миличкия, като не му работи нормално системата, и затова му се радваме.

# 449
  • София
  • Мнения: 5 743

Aз пък знаете ли с какво бих похвалила Рижко - два поредни дена е акал  Blush Може да звучи гнусничко, ама миличкия, като не му работи нормално системата, и затова му се радваме.

 smile3501 smile3501  smile3501Само такива неща да върши.

Общи условия

Активация на акаунт