Любители на котки - тема 9

  • 23 825
  • 456
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 770

А глигана и аз няма да го ям, явно ще си гладуваме в гората  Tired


Що така се отказа да го ядеш ?  Mr. Green Рети яде и ушите му плющят ! Не чувате ли ? Laughing

# 421
  • Мнения: 4 116
Щото от години не ям свинско.
Ама се майтапих с глиган, че по- сериозен като  улов звучи  Sunglasses

# 422
  • Мнения: 3 770
Аз пък мислех ,че заради друго няма да хапнеш !  newsm78 Жалко !  Mr. Green Давай банковата сметка , но ще ти преведа пари , за да държиш мъжо 1 година в гората !  Mr. Green

Рет се наяде и се покри някъде да спи.Слънчогледовият убавец се прибра и от врата започна да му мяца , колко го обичал , ама той бил калпазанин ,че избягал !

# 423
  • София
  • Мнения: 5 743
Искам снимка на слънчогледите  photo photo photo


mausbeni , признавам, че Пинко ми е любимото име измежду всички котаци и котани тук  Heart Eyes
Всеки път като прочета Пинко ми става много сладко като си представя - коте Пинко  Heart Eyes

Благодаря много.Първия път като чух това предложение за име възроптах,но после ми хареса и на мен.Първоначално всички си мислят,че има розови лапи и носле Mr. Green.

# 424
  • Варна
  • Мнения: 686
Здравейте,

днес прибирайки се от работа, намерих пред входната врата едно много мъничко котенце. Може би е на около месец, женско е, бълхи няма. Много ми дожаля и го прибрах вкъщи. Сега му търся грижовни стопани. Аз не мога да го задържа, защото имам вече една котка, която май не е много щастлива от появата му. Живея във Варна.
Ето го него:
https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png
https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png


# 425
  • Варна
  • Мнения: 686
Забравих - телефон за връзка 0899196462 Весела

# 426
  • Мнения: 737
Много е сладичко,мъничето!!!
 Hug
Добре,че си я прибрала иначе кой знае какво можеше да се случи-толкова е мъничка!

# 427
  • Варна
  • Мнения: 686
Да, и аз това си помислих - беше точно до входната врата, някой излизащ ако отвори силно вратата и щеше да го удари. Само сега вкъщи трябва да го пазим от нашата котарана. Вече два пъти замахва с лапа към него. Явно вижда конкуренция Laughing
Дано скоро му намеря стопани.

Дадох му малко прясно мляко и сега спи. С какво да го храня? Много е мъничко.

# 428
  • Мнения: 416
малко сладурче търсещо дом... някой да не го е изтървал и да го търси сега, като случката с Рет на Диди... Rolling Eyes Thinking

# 429
  • DE
  • Мнения: 521
Ох, душичка малка, значи като ги видя такива мънинки свити на кълбенце, направо ми се насълзяват очите.

Каприка, виж на 1 страница, има полезни линкове за хранене на бебе коте.

# 430
  • Варна
  • Мнения: 686
Ох, съмнявам се да го изтървал някой. Просто е много малко, за да е хукнало само. Беше оставено заедно с една капачка от маргарин пълна с мляко.

Реших да му купя адаптирано мляко за бебета от 0 до 3 месеца и да му давам със спринцовка или капкомер.
Само дето не ми е много ясно как точно да му разтривам коремчето. Почнах, ама все едно го гъделичкам, точно като голямата ми котка, която не дава да й галиш корема. В крайна сметка го оставих да спи.

Междудругото отдавна се канех да се запиша във вашата темичка. Имаме коте родено на 28 март 2008, взехме си го по една обява в www.bezdom.info. Казва се Лора и е голяма подмазвачка. По-късно ще пусна и нейни снимки.
 Hug

# 431
  • Мнения: 2 550
Каприка, твоята Лора има същата украска на главата, като моето коте - с жълтото петно, и същите уши с бойни стърчащи косми...
Да не се окажат сестри  Laughing

# 432
  • Мнения: 229
Здравейте,
както писах в предната осма  тема мойто котенце се казва Ути като Ути Бъчваров и е на почти 2 год.Много обича да хапва месце,сутрин и вечер застава пред хладилника и чака докато си получи дажбата.
Много приятна темичка много сте забавни.

# 433
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Здравейте,
както писах в предната осма  тема мойто котенце се казва Ути като Ути Бъчваров и е на почти 2 год.Много обича да хапва месце,сутрин и вечер застава пред хладилника и чака докато си получи дажбата.
Много приятна темичка много сте забавни.

Дай да го видим този Ути Бъчваров Hug

# 434
  • Мнения: 229
Mims ти си го видяла на 20 стр.момченце екато Ути

Общи условия

Активация на акаунт