Декупаж 20 ! Йеее !

  • 42 193
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 143
Малиииии, падна ми шапката!  Хубаво е човек да започне така деня си  Laughing

kkaattsmile3501 Бабунките са страшни. Не знам как си ги направила, но се е получил страхотно!!!

Дъската на Мери е много красива! 

МиражкатаHug  както винаги!!!     bouquet   Таблата е...... нямам думи  newsm20

Радинка, така ми липсваха твойте красоти!  Heart Eyes  Да взема да си поръчам една такава табличка....мммммм.... с голям кеф бих си я ползвала  Crazy
Къдричке, чашите са ПЕРФЕРКТНИ!

Профилче, няма нещо твое, което да не ми харесва! А това за чанта все едно не съм го прочела  Naughty
valary,  "омекотената" бутилка е много хубава! Страхотно съчетание на цветове и материали! Браво!
Раковина, зебрите много ме впечатлиха!

looloo,  на това му викам аз новаторство! Истински се радвам, когато видя нещо ново и оригинално!    bouquet  bouquet  bouquet

Захарчето да не се мотка, а да показва вече, че ще се разправя с кака си  Laughing

И Джастата се губи нещо...  Надявам се скоро пак да ни изненада с някоя от нейните красоти!

Гудзиииии, какво стана с работилницата? Имаш керемидки, много материал, хайде, чакаме  Hug

# 286
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Е, бива ли да сте толкова мързеливи?! Mr. Green
Само четири конкурса на година, ами това си е срамота. Crossing Arms

Всяка седмица показвате поне по едно ново произведение, ама дойде ли ред за конкурс се изпокривате. Laughing

Аз пък искам да е поне всеки месец. Хем ще се организирам за участие, хем ще има емоции.


 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Това е за всички прекраснотии.

# 287
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Еххееее, днес много красота в темата! Браво, браво, така ми харесва много!  Hug
Мери, дъската с тези царевички ми иде да я изхрускам - много сладурска, свежа и весела! Браво!  Hug
Кат, поздравления за всички творби! Страхотни са!  Hug
Миражче, Миражче, подносчето е върховно с тази елф-фея!  Hug Heart Eyes А, относно рекламата - кеф ми е да рекламирам качественото и красивото!  Wink Hug Heart Eyes
Шошеее, хайде явявай се пак на линия, че наистина липсваш!  Hug
Риа, ти пък съвсем се изгуби, бре момиче!  Hug
Сега ще правя новата тема и анкетата.  Wink

# 288
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хайде, заповядайте в НОВАТА ТЕМА!

# 289
  • Мнения: 278
Шошииии Hug Hug Hug
Радвам се да те видя...Липсва ми изкуството ти, както и ти самата  bouquet  bouquet

Мери, казвай де...Защо да чакаме Wink

kkaatt , уаууууу #Crazy Shocked Страхотни са

Миражче, таблата е..невероятна. Много се кефя на такава гама и подобна тематика  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 12:50 от looloo

Общи условия

Активация на акаунт