Какво направихте с брачната халка след развода?

  • 15 230
  • 110
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 637
И моята замина в златарски магазин вече.
Заедно с още един пръстен и една малка гривна.
Наложи се  Confused
Останах без работа в тази криза, и с малката -
 сметки, кредити...... нямах избор, но не съжалявам !!
!

# 76
  • Мнения: 2 011
Щях да я нося в златарския магазин с разни  други  джунджурийки ..... някъде я запилях из шкафовете. Веднъж както си  вървях с една приятелка на земята намерих още една венчална халка .... една такава тъничка и  доста изтормозена ( бая носена - явно някой  с много  брачен стаж я е носил Mr. Green). Взех  я и се сетих  за мойта халка ... Сега имам две  Mr. Green Mr. Green Скоро и двете  в магазина ще заминат!  bowuu

# 77
  • Мнения: 94
Замених я за 2 красиви златни обеци(и без друго нямах такива;)))

# 78
  • Мнения: 390
Идеята ми дойде от бившия.Той ми даде неговата още преди официално да се разведем и каза, че иска да я пазя за детето като порасне.Прибрах ги идвете.Смятам да и ги дам и тя да си направи от тях някакво хубаво бижу.Благодарна съм, че с баща и запазихме добрия тон досега.Дано и занапред да е така.Дъщеря ми има нужда от това.

# 79
  • Мнения: 411
Ами,какво направих ли.не бях мислила предварително.просто влязох в един златарски магазин нямах нито намерение нито средства да купувам,влязох просто да убия малко време докато 4аках една приятелка.видях един пръстен (две ръце,които държат един зелен изумруд и 2 цирконии...естествено 4е изумруда не е истински,но пък е съЩият цвят като о4ите на едно мом4е в което се влиубих от пръв поглед)на момента реШих ,4е вместо всеки път като си погледна ръцете да се натъжавам предпо4етох да си спомням красотата в погледа му.ето така замених годежния си пръстен и халката за пръстена с изумруденото око ,който и в момента е на пръста ми,дори написах стихотворение.никога не съм съжалявала 4е постъпих така.

# 80
  • Мнения: 183
Моята изчезна седмици преди развода.Всъщност ми изчезна всичко,що е злато и сребро.Оказа се ,че бившият ми вече съпруг ги е продал и завел"гаджето си " на уикенд.А това ,което беше по мен  от майка му ,в деня на развода го свалих със заръката да и  го предаде.След години в един неприятен разговор с нея се оказа ,че нищо не съм и върнала-явно и това злато е отишло по направление.Сега понякога ме хваща яд ,че не ги оставих за дъщеря ми.Не че беше кой знае колко ,но ....

# 81
  • Мнения: 25
 Годежния пръстен и халката му ги върнах, а той най- нахално си ги прибра. Но не съжалявам, не искам нищо от него, нищо с което да ми напомня за миналото ни. Дори тези дни правех оглед на дрехите, които съм си ги купувала по време на брака и голяма част от тях подарих, други изхвърлих. Правя прочистване и в живота си, искам да се освободи и в душата ми място за нови щастливи моменти.

# 82
  • Мнения: 11
Годежния пръстен и халката му ги върнах, а той най- нахално си ги прибра.

Аз не виждам нищо нахално. Какво очакваше да направи? Да ти се моли да ги вземеш?
Добре че си имала доблестта да ги върнеш, щото други крадат с голямата лъжица и посягат и на чуждо. #2gunfire newsm78

# 83
  • Перник
  • Мнения: 257
Аз пък си пазя още моита халка и се чудя защо ми е???Той неговата си продаде за да ми върне заем който му бях дала.

# 84
  • Мнения: 425
Моята я продадох и платих част от парите на адвокатката за развода.

A за 2-те колко биха ми дали в лв  / от бяло и жълто злато са Thinking

Къде по-изгодно ще ми я изкупят: златар или зал.къща  Sick

# 85
  • Перник
  • Мнения: 257
Ами до колкото знам около 22 лв го изкупуват за 1 грам при златари.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 9 735
Нашите халки, защото и двете са у мен  Flutter , са скрити в една кутийка. Някой ден ще се превърнат я в хубаво бижу - имам прекрасен син топаз, който още не съм вложила в нищо, защото не знам в какво, или пък ще ги дам на детенце, когато порасне - да си направи от тях, каквото иска. Аз така или иначе освен пръстенчета, други бижута нося мноооооого рядко.

# 87
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Аз моята си я носих дьлго време след като се разделих с мьжьт ми.ХаресваШе ми ,и тьй като имам алергиа кьм вси4ко което не е злато си я ползвах като обикновенно бижу.
Махнах я когато следваЩата половинка дивееШе всеки ден ,4е нося бра4ната си халка Joy.

# 88
  • Мнения: 85
Мъжът ми си я взе. Едва ли му е трябвала за спомен. Затова сега нямам намерение да сключвам брак с бащата на бъдещото ни дете - не че очаквам нещо подобно, но не ми се минава повторно по този път.  ooooh! Живота винаги може да ти поднесе нещо неочаквано, затова си имам едно наум.

# 89
  • Мнения: 431
Май аз съм най-лудата ooooh!....хвърлих я, заедно със сватбения албум...обаче след нещата които разбрах накрая, когато все пак взе да говори, мисля, че това е най правилното Simple Smile
твърде много болка и лоши спомени ми навяваха

Общи условия

Активация на акаунт