Какво направихте с брачната халка след развода?

  • 15 247
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 637
Аз годежен пръстен не получих....а халката я свалих веднага след като с бебо се изнесох от тях,
разбрала че след продължилата му 2 -годишна изневяра с моя приятелка и колежка, с която уж
нещата трябваха да приключат след като разбра,че чакаме дете..... но по-късно и нея забремени....
Та както и да е, това е за друга тема.....
Свалих я преди шест години и половина, и седи при останалите ми бижута в една кутийка..... не ми е
идвало на ум да я направя нещо....!!!!!
А ТОЙ неговата я носеше до преди 3 години, когато попитах защо, отговора беше: "Така по ми връзват"
/ нали забраненият плод е по-сладък /
Но когато преди 3 години вече си намери една с 11 години по-дърта от него с 12-годишен син я е свалил.
Предишните му връзки -  бяха млади и готини жени, тази изглежда на 50....все едно му е майка - жалка картинка са, но....


Е, айде че се поувлякох !!! ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ !!!!

# 61
  • Мнения: 2 660
Никога не бих продала или подарила халката си. С нея ме свързват много сантиментални спомени от времето, когато сме били щастливи, за нещата, в които сме вярвали и хората, които сме били.

# 62
  • Мнения: 11
Мойта замина бадева барабар с всичките ми бижута, пари и т.н. Да не говорм що злато подарък от наще на детето открадна. Халал да й е. Някой ден ще й се припомни. За халката ми е през "оня" щото сегашната ми мацка е запълнила и тая празнина и то с неща,които са много по в моя стил, ама за едни обици и една чаша за кафе, нема как да й  мина метър... Stop

# 63
  • Мнения: 121
Моята я продадох и платих част от парите на адвокатката за развода.

# 64
  • Мнения: 168
Преди да си тръгна му я оставих.

# 65
A pak az predi razvoda prodadoh halkata i si kupih 70-80 kg piper i domati za lyutenitsa...podgotovka za zimata...i tova e...izyadohme gi.. Joy Joy Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 3 611
След развода ли... ами не ми се наложи да мисля за нея - докато си бях на гости в БГ мъжът ми е продал халките. Е, не си признава, ама едва ли са "изчезнали" ей тъй...

# 67
  • Мнения: 337
Оставих му я да си прави каквото иска с нея, защото той не ми даде нищо освен дрехите ми и тези на детето, дори едната кола е купена с мои пари и нея не ми даде, майната му, да си я троши с кеф, където е текло пак ще тече, аз така знам. Twisted Evil

# 68
Моята се счупи при това съвсем скоро след като брака ни започна да куца....
В момента я държа в едно джобче в чантата заедно с една гривна ,която си купих послучай рождения ден на детето(защото за нито един повод той не се сети...) и чакат да бъдат заменени с нещо ,което ще ме направи щастлива... Mr. Green

# 69
  • Мнения: 903
Ейййй и аз си мислих че ще направя сензация тук едва ли не Crazy Mr. Green със случката с моято халка.., ама то гледам има и други продажби... hahaha
Та в нашия случай още доста преди развода халката ми си замина в една заложна къща, щото по това време бях в майчинство, т.е. без доход, а бившичкият беше възприел този приьом - като закъса с парите, да залага по нещо златно... Така си замина и едно синджирче със ситни фигурки "Вяра, Надежда и Любов", което свеки беше подарила при раждането на дъщеря ни... Та така, за да избута една временна закъсация, "Милото ми" изтъргува за смешни пари символа на брака ни, както и подаръка, който собствената му майка беше направила на собственото му дете по случай раждането му... Разбира се той твърдеше, че ще ги откупи, но междувременно като се разделихме и му сервирах че искам развод, явно е решил че няма нужда да си дава тоя зор, щото при това положение с нещата подарени от неговите родители той има пълното право да се разпорежда както намери за добре...  Но дори и по онова време постъпката му нито ме изненада, нито разстрои, защото вече знаех, че в съзнанието му такова понятие като "вещ с емоционална стойност" не съществува... Всъщност не съществува изобщо дори само понятието "емоционална стойност"  smile3537
Странно.... - от години не се бях сещала за това, докато не видях темата.... Та странното е там, че подобни припомняния не ме натъжават, а напротив - карат ме да усетя отново какво облекчение е за мен, че тоя човек
е вън от живота ми Simple Smile

# 70
  • Мнения: 310
Моята халка стоеше прибрана в кутийка с бижута и след посещение на крадци вкъщи вече я няма.

# 71
Аз пазих своята хълка около 6 месеца след развода. Един ден си седях вкъщи,и просто реших че не яскам........взех я и продадох. С парите купих на дъщеря ни златно синжирче с кръстче. Така се почувствах по-добре. Не искам нищо да ми напомня за времето когато съм била омъжена..

# 72
  • Мнения: 613
Стои някъде захвърлена из нас, даже и не знам къде е точно. Вероятно ще я използвам за друго бижу един ден.

И да я запазя ми е все едно, отдавна ми е напълно безразлична.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 320
 
И халката и годежния пръстен са свързани с прекрасни за мен спомени.
След раздялата обаче,един ден просто изпитах нужда, да  реших да затворя тази страница от живота си и ги смених за друго бижу.

# 74
Изхвърлих ги колкото можах по - надалече!!! Нищо не ме свързва вече с нищожеството ... никога не бих позволила детето ми да ги "зърне" дори! Много голямо облегчение получих ...

Общи условия

Активация на акаунт