МАЛЪК СЕЧКО ДОГОДИНА, МАМА С ФЕВРУАРЧЕ ЩЕ ДАРИ !!!!

  • 13 038
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Привет! bye
Ние не сме говорили за имена, но имам чувството, че ще падне голям спор! Той ще иска да носи името на баща му, но то е ужасно и за нищо на света няма да е то! А пък и казват, че ако го кръстиш на някого, детето взима част от съдбата на носителят на име! А аз въобще не го харесвам тоя човек, нито начинът му на живот! Искам детето да се роди с името си и да не е кръстено на определен човек, а пък и така няма да има сърдити! Peace
Почивайте си, Сладурки!    sleepuu

# 61
  • Мнения: 2 829
Mecholana, много се радвам за теб, и добре дошла при нас!

# 62
  • Мнения: 1
ДОБРЕ ДОШЛА, МЕCHOLANA! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност! Надявам се всичко да е наред и ФЕВРУАРИ с бебе в ръцете! Успех!    Hug

# 63
  • Мнения: 10
Ей,МЕCHOLANA,стискам палци всичко да си мине нормално и да гушкате много сладко бебенце февруари!Дано неприятните емоции са останали назад,назад във времето и да е време за готините преживявания!
Нека всички сме добре да се радваме заедно! Grinning

# 64
  • Мнения: 17
Mecholana страхотна новина, случило ти се е наи-доброто. Господ си знае работата, спестил ти е редица мъки и нерви и ти е дарил наи-хубавото. Леко бременеене и само добри новини от всички ни:)  Peace
 А по отношение на името - според пола ще е на някои от родителите на балговерния Wink Бих го кръстила на баща ми ако е момче, но той за съжаление е починал ,а съм чувала, че не е хубаво да се кръщава детето на умрял човек. А името на маика ми не ми харесва  Rolling Eyes, А родителите му са добри хора заслужават да ги зарадваме. Но според мен и варианта за който говорите да си доиде с името или да се кръсти както вие си изберете без да се съобразяваме с родата също е доста добър   bouquet

# 65
  • Мнения: 30
MECHOLANA,добре дошла!Наминавай по-честичко.
Това,че имам чувството,че ще е момиче,може наистина да е толкова толкова силно желание,че да се е превърнало в чувство Wink Но ще видим накрая, дали сме се оказали прави и ще видим кого "чувството" не е подвело.Пък таткото ,разбира се препочита момче и понеже е футболен манияк,вече му измисля какви ли не футболни имена-което няма да стане  smile3538   football

# 66
  • Мнения: 17
Darima мога ли да те помоля да ми кажеш къде точно в Замундата го пускаш това филмче за търсне, защото аз се пробвах в каталог филми, но ми дава че няма нищо намерено  newsm78 , а ми се иска да му хвърля едно око струва ми се интересен.... Peace

# 67
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Запис и от мен в новата темичка,пак навреме успявам да се включа,вече сте на 4 страница Shocked.Нямам много време,че ще тръгвам на работа,но успях да ви изчета.При мен всичко е наред–не  Sick,не ме боят вече гърдите и ако се съди по това,че погрознявам и цялото ми лице е в петна–ще си имам момиченце(нали взимало красотата на майка си).Надебеляла съм с 2 килограма,може би ми се отразява дето си лежах вкъщи 1 месец.И краката са ми пълни със спукани капилярчета,всеки ден са в повече,много се притеснявам,става страшно,но работата ми е все на крак по 12 часа Rolling Eyes.Другата седмица искам да видя бебо,да видим дали всичко е наред и на 25 юли свекърва ми има рожден ден–ще й го честитим и ще й кажем новината(ще й е първо внуче,бая очаквано),после ще се обадим на най–близките та да няма сърдити.                                                                                                                                                      Пазете се момичета и ви желая само положителни емоции! newsm10

# 68
  • Мнения: 30
Ами точно в линийката за търсене ти как го написа?ако дори напишеш само:discovery ultimate guide pregnancy и то излиза надолу едно единствено със субтитри на бг.Или опитай тук при юлските мами в тяхната темичка на 1-та страничка след изредените бебета и след полезни линкове има филми и там има на дискавъри.Само че е само на английски.

# 69
  • Мнения: 17
Darima благодаря нахълтах при юлските мами и гледах малко, но за съжаление англииския не ми е стихия, затова исках да си го дръпна от замундата, но там продължава да ми дава, че няма нищо намерено  #2gunfire а уж съм стар потребител и би трябвало да имам по-щирок достъп но....Все пак беше полезно сега ще си гледам месец по месец да видя какво става Simple Smile

# 70
  • Мнения: 45
Здравейте ,сладурки!От 1/2 час чета -какво правите?Ще изпусна нещоИ после newsm61
Добре дошли на новите мамита!Много се радвам ,че ставаме все повече и взех да губя имената.Включвайте се по-често да ви запомня JoyМного е гот да чета какви трески за ви обзели-едни за сватби,други за бебешки истории.Тук там някой се оплаче,ама като цяло май сме вече по-добре.Това е направо супер!Аз още не съм купила нищо за бебо-нещо още я няма тръпката за пазар.За име мисля да чакам да се види какво е -нищо не ми идва наум нито за мъжко нито за женско име!Май този път ще видя зор докато го измисля.Изчезвам от форума!
Целувки!Лека и спокойна вечер!Утре да не ви търся в нова тема! newsm62 newsm62

# 71
  • Мнения: 410
здравейте мили мами.извинете,че нахлувам в темата ви.аз съм от априлските мами-2008.пожелавам на всички ви леко бременеене и здрави бебета на финала!

# 72
  • Мнения: 1
ПРИВЕТ, МАМЧЕТА (бъдещи и настоящи)!
Аз имам чувството, че ще е момче! Въпреки, че по-вероятно е да е момиче! Аз винаги съм искала и момче и момиче, така,че каквото и да е е добре дошло- да е живо и здраво!  Praynig
Приятна  и прохладна вечер!   Grinning

# 73
  • Мнения: 234
Здравейте   bouquet
Относно дрешки- не съм купувала нищо, защото мислим да се връщаме в БГ и не знам все още къде ще раждам.
Относно имената- мъжо иска да го кръсти на баща си, а аз въобще не харесвам живота на този човек, но тъй като дъщеря ни е на името на майка ми, ще трябва да се съглася Sad и да измисля хубаво име с буквата А.
НАпоследък аз също не се чувстам толкова зле и като че ли гаденето намалява, стига самода не съм гладна де, че тогава съм  Sick
ДОбре дошли на новите мами  bouquet!

# 74
  • Мнения: 2 270
Здравейте отново - направо съм в шок днес бях на преглед и . . . ново 20 - двурога матка! От дълги години сам по прегледи и чак сега я откриха. Д-ра каза, че е съвсем леко изразена, но все пак си е рисково, прати ме при Марков, да ме погледне за по-сигурно на 3Д и получих час за 11 септември, след което си записах час в МЦ Фемина за четвъртък!
Кажете какво знаете за това - ровя се в нета, но нищо конкретно не откривам, а на всичкото отгоре пропуснах да кажа, че аз съм с обърната матка!

Общи условия

Активация на акаунт