Априлско-майската дружина е вече втора група в детската градина!

  • 62 077
  • 288
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 341
Айде бе, давйте да се видим, Женка не може ли някоя вечер през седмицата в "Приказката", ще си платим като за РД?????
Там със сигурност ще е заето, но акоискате може да отидем в Лече Буболече или просто да се съберем в някоя Арена.
Ама хайде по-сериозно. кой е за?

# 106
  • София
  • Мнения: 572
Естествено, че аз съм "ЗА" срещичка  Wink !
Хайде, малко снимки и от моята почивка
http://www.katerinavk.snimka.bg/album.php?album_id=290484 .

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 13:07 от Katy

# 107
  • София
  • Мнения: 2 210
Много съм зле  ooooh! ooooh! ooooh! Имах предвид "Островът". Иначе за "Лече Бубулече" звънкам веднага, само кажете за кой ден?
И другото е, че е малко далече- до НБУ...
Аз мога към 18.30. Кажете кой ден и колко деца ще са?

# 108
  • Мнения: 7 106
 doh doh doh doh doh

Добре че Еми днес ми каза, че отдааааавна имаме нова тема, защото аз от май месец не съм в час  #Crazy. Мислех, че темата ни безвъзвратно е умряла, а се оказа че съм голяма блейка и съм пропуснала новата  ooooh!.
Прочетох само последните две страници, защото нямам време за всички, но искам да поздравя Емката и Катето със чудесните снимки от още по чудесните почивки  Hug.
Еми има даже и нова прическа и е страшен сладур така. Пък за плоското коремче нямам думи. Емиииии........ Heart Eyes Flushed Heart Eyes.....

Ние юли месец бяхме на Албена и да ви кажа честничко мноооого си я харесвам аз. Също останахме много доволни от всичко, да не говорим за Ева, която се разкисна в басейните  Joy.

Анушка, Ева края на юли кара варицелата. Незнам от къде я пипна точно, защото не съм видяла пъпчиво дете около нас, но пък я изкара толкова леко, че даже се радвам че я мина. не е вдигала Т изобщо, не е имала никаква промяна в общото състояние, имаше около 20-30 пъпки, но по закона ва Мърфи почти всичките бяха по лицето  Twisted Evil.
Противно на всички тукашни съвети аз съм я къпала всеки ден и даже по няколко пъти на ден. Четири пъти дневно киснеше във ваната, като редувах овесени трици, сода бикарбонат и смрадлика. Ето я за потвърждение, тук е във вана със сода :

.......
а тук със овесени трици :

........
Благодарение на ваните, не съм я чула веднъж да се оплаче че я сърби  Peace, много бързо завехнаха и хванаха коричка пъпките, а на четвъртия ден вече нови пъпки нямаше.  Кофтито беше, че тя недаваше да и топя главата и лицето, че я беше гнус от разните плуващи неща във ваната и затова там  и наизлязоха повече пъпки (според мен). защото племенницата ми се зарази от нея (естествено) и се изпъпчи на 22 втория ден от инкубационния период, когато вече бяхме решили че и се е разминало и бяхме заминали на Вършец. Та тя там по цял ден висеше в басейна на плажа, а вечер във ваната в нашия апартамент и имаше точно 10 пъпки :

........
Решението как да постъпиш е твое, аз изчетох доста материал по въпроса и се доверих на логиката си. Десет дни без вода ми се виждат абсурдни, просто не трябва да ползваш сапуни и шампоани, за да не подлютят пъпките, иначе чистата водица облекчава  Hug.

Дано все пак ако я е хванал я изкара бързо и безпроблемно  Simple Smile.


п.п. Махнах снимките  Wink

 

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 14:21 от 3ори

# 109
  • Мнения: 435
Ето я Зори Hug  bouquet
Питах за теб, но явно никой не знаеше, че ти не знаеш..., а вече е време да преименоваме темата  newsm78 Имате ли идеи?

# 110
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
ЗориHeart Eyes
Засега нямаме индикации, че сме прихванали шарката. Има нов случай в групата, така че имам да броя още 21 дни.

Нямам никаква идея за заглавие на темата. Нещо ме е изчезнало творческото вдъхновение. Wink

# 111
  • Мнения: 2 722
Априлско майската дружина е вече втора група в детската градина!

Това ми хрумва като заглавие на първо четене. На второ като ме посети музата, че "поседела, поседела и ушла" ще сътворя и нещо по-идейно.

Много съм тъжна.
Милен искаше да ходи на спортна гимнастика или на карате.
Спортната гимнастика за дребосъци ми е доста далече и реших да е по-близкия вариант - карате.
Питах в Лукоил Икен - казаха приемат малки. Разбрах се с треньора и вчера заведохме детето на тренировка. След 30 минути ни се обадиха да го приберем. Много време заемал на треньора, да опитаме догодина пак.
А Милен само ме врънка - много ми хареса, искам пак.

Ама много ме е яд!

# 112
  • Мнения: 1 341
Хриска, обещах да ти докладвам.
Ходи вече един път на художествена гимнастика, днес е втората тренировка. Много са сладки, общо взето на тази възраст според мен няма да научайт кой знае какво, но мисля, че  тук идеята е да свикнат със залата, обстановката и т.н. Умрях да се смея. Нали ти казах, че ще я водя с детенцето на моята приятелка. Двете не искаха дасе отделятедна отдруга, но треньорката досто строго гиразделяше. Първият път ходиха на пръсти, на пети, с ръчичките отзад, на високо, като пате,  като слонче, правеха жабка, сандвич, шпагат мъжки, женски, мост (ето тук умрях от смях) и накрая свободна игра с топките. Вчера милата ми обясняваше, че я болят  крачетата от жабката, но е ентусиазирана поне за сега и чака с нетърпение днешната тренировка

# 113
  • Мнения: 260
Леле ,Жени ти в колко си станала:)Паднах като видях часа.

Това което ми казваш звучи добре.
Сега съм пред дилема вече страхотна.Мисля обаче да я доведа някой път,за да видя как ще реагира.Хубаво е, че за Катрин си намерила приятелка с която се познават за начало,това е много важно за положителното отношение към заниманието.
Часа на започване беше 17.30,нали?Дано нямат нищо против за някой друг зрител Simple Smile

Аз сега съм много приятно изненадана от тръгването на строежа на новото крило в нашата детска градина.
В което се очаква да има басейн.Според думите на директорката басейна ще е готов за следващата есен.
Много ми се ще да и вярвам.

А това с жълтия цвят е велик ориентир,направо ме разби:)Като кръгчето в бгмапс:)все едно.
Мерси за инфото и  Hug




# 114
  • София
  • Мнения: 2 210
Хриси коя е тази детска градина??

# 115
  • Мнения: 260
Ей,хедонистката Wink
136та,в парка на Славия.

# 116
  • Мнения: 1 341
Хриси, от 17 до 18 часа са тренировките
Днес ще се водим.
Леле ,Жени ти в колко си станала:)Паднах като видях часа.
А това с жълтия цвят е велик ориентир,направо ме разби:)Като кръгчето в бгмапс:)все едно.
Мерси за инфото и  Hug

Ааа кво ще кажеш за жълтото, няма друго такова, нали ти казах Mr. Green
А аз ставам към 5:30-6:00 Нали съм куковица със спането. Лягам рано, ставам рано. Ама така знаеш ли колко домашна работа си върша

Кате, защо не запишеш и Кари с нас на гимнастика?

# 117
  • Мнения: 260
Честит рожден ден на Vesito!  bouquet




# 118
  • Мнения: 7 106
Веси, честит ти ден рожден  Hug!

# 119
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Много ви благодаря, че сте се сетили за мен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт