Априлско-майската дружина е вече втора група в детската градина!

  • 62 038
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 2 210
Simple Smile
Да е живо и здраво малкото Бандерсче, а мама, тати и кака мнооого да го слушат!!
Женка-   bouquet  bouquet  bouquet

# 226
  • Мнения: 7 106
Еми, честито на именниците ти у дома! Да са ти живи  и здрави  bouquet!

И много целвуки - от мен за големия   Kiss, а от Ева за малкия Иво  Mr. Green

# 227
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Честито Женка  Hug Hug Hug Heart Eyes Живо и здраво да е детенце   bouquet

И честит имен ден на Ивчовците Еми, поздрави ги и ги нацелувай от нас Simple Smile

# 228
  • София
  • Мнения: 2 210
Благодаря, благодаря!
Току що се завърнахме от празненството. В "Островът", новия, разбира се Simple Smile
Зори, тия цАлуФки ги искаме лично, не виртуално- и за малкия и за големия. Айде, големия съм склонна даже да ти го пратя сам във Видин, ма насреща искам Евка за малкия  Mr. Green Mr. Green

# 229
  • Мнения: 7 106

Да мине малко тоя студ и съм намислила да дойдем лично да ви налибим  Heart Eyes!

# 230
  • Мнения: 6 243
А нас що не дойдеш да ни налибиш. И ние имаме нужда от лИбов  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 231
  • Мнения: 7 106
Оффф, ми щото сте ми на другия край на България  Sad. А знаеш ли как ми се ще да те видя  Hug.
Хайде тази пролет да организираме нещо деееее!!!!!! Само си приказваме, а нищо не правим smile3515.

Роси, сподели моля те как мина гостуването на детенцето у вас?
Аз не бих могла да се навия на този етап, защото няма да мога да преживея раздялата после  Confused.

# 232
  • София
  • Мнения: 2 210

Роси, сподели моля те как мина гостуването на детенцето у вас?
Аз не бих могла да се навия на този етап, защото няма да мога да преживея раздялата после  Confused.

Какво гостуване бе Зори? Laughing Те са приемни родители-детето е част от тяхното семейство и живее с тях.
Росиииииииииииииииии, моля те кажи как нави Данчо, аз засега само на пияно постигам успех......

# 233
  • Мнения: 7 106
Божееее!!! А аз чела-недочела останах с вечатлението че за празниците са взели детенцето!

Ле-ле Росиии! Шапка ти свалям! Няма ненаказано добро  Flowers Four Leaf Clover.

# 234
  • Мнения: 6 243
А, Зори, каква раздяла, тя си е наша вече! От тук ще си тръгне, като се зажени  Laughing Теоретично, приемното семейство би могло да е етап в реинтеграцията на детето в биологичното сеейство, но в нашия случай няма такава вероятност.

Еми, не съм го навивала изобщо! Един ден му го предложих, а след няколко дни той каза, че е съгласен,естествено. Наблегна на "естествено", щото и аз си мисля, че не всеки би го приел, но се зарадвах. Ама той е правен да е баща, така че ако сега му кажа, че съм бременна, ще умре от радост.

Иначе Мери тръна на детска градина от вчера. Харесва й много и говори с голям ентусиазъм. Госпожите са много внимателни с нея и сигурно тя усеща доброто им отношение. Иначе аз съм нещо като селската даскалица: с Ирина се занимавам с букви и цифри, с Мери - по книжките за бебета (учим имената на животни, предмети от бита и т.н.), а с баткото уча "Опълченците на Шипка". Ходя и на работа, естествено, така че ще се кандидатирам за титлата "Ренесансова мама в джаза". Оня ден съм излязла от къщи с две различни обеци  Embarassed

# 235
  • София
  • Мнения: 2 210
Роси, аз и сега излизам с различничорапи, представям си , ако съм в твоята ситуация!
Хайде, дами, да почваме да мислим за априлско-майска лудница в началото на май , някъде по планините- Рибарица пак???

# 236
  • Мнения: 435
Роси, силно те прегръщам Hug Ти си нашата майка-героиня  bouquet
И аз отначало си помислих, че сте взели Мери само за празниците... Обсъдих със съпруга си възможността в бъдеще (например за Великден) да ни гостува детенце..., но отговорът беше категорично НЕ, защото не би могъл след празника да върне детенцето в дома и взаимно да се разстройваме. Искрено, ме изненада, защото аз не си помислих за раздялата...

Силно си мечтая на следващата среща да се присъединим и ние към дружината Hug Възхитена съм от зимна Рибарица, навита съм и за всеки друг сезон Blush

# 237
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Идвам да попитам някой дали няма излишни мадагаскарски играчки от менютата на Макдоналдс? Купувам, спешно е! Мая падладява!

# 238
  • Мнения: 3 379
Роси, браво на вас, наистина се възхищавам на смелостта на родители като вас.

# 239
  • Мнения: 6 243
Сори за Мадагаскар не мога да помогна, моите не ядат макдоналдско и нямаме нищо. Мога да ви пратя нещо друго, без диаманта  Mr. Green

Зимна Рибарица ми се видя черна - в по-студена вила не бях живяла. Само си спомнях с носталгия за оная преди три години, дето се видяхме с Еми, Зори и Небесната... Изпукахме от студ, гадно, мръсно, ез общи части - в една стая ядеш, спиш, няма къде да сготвиш...пекла съм филии на "Елва"та, щото не може на 50 см сняг непрекъснато да влача хлапетата по кръчми. Ох, оплаках се!

Благодаря ви за милите думи, но не мисля, че в случая е редно да говорим за смелост. Става въпрос само и единствено за желание. Ние го имахме и го направихме. И хубавото беше, че и двамата мислехме еднакво. А деца по празниците не могат да се вземат, освен ако не сте роднини. Вярно е, че по места има различия в практиките на Отделите за закрила на детето, но по тоя въпрос доколкото зная са що-годе еднакви нещата в цялата страна. За мен е жестоко да вземеш  дете за Коледа и да го върнеш после в Дома. Никога не бих си го и помислила.

Общи условия

Активация на акаунт