Априлско-майската дружина е вече втора група в детската градина!

  • 61 950
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 341
ЕЕЕЕЕЕ Силвееее ЧЕСТИТО!!! СУПЕР, е не можа ли да побързаш пак да сме в едни отчетни. ОООО много ми е кеф
Хайде още в отбора, много ми се помайвате.

Еми, много си права за отчетните. То на моменти си е направо чат. ама като ме интересува нещо мен... пиша си... и ми е кеф. Мани, мани три заглавните страници, ами заглавията на темите  Laughing

# 16
  • Мнения: 260

M&D,чудесна новина!Вие сте герои!Браво за ентусиазма.
Аз вече съм си подготвила отговор,за въпроса"не мислите ли за второ?"Казвам "Чакам Веси да тръгне в първи клас,за да съчетая бебе с първокласничка"Ама това е само за измъкване.Ако чуете ,че се е случило да знаете че е против волята ми и сезирайте необходимите институции,ако има такива за закрила на майките. Laughing Wink


Леле момичета остаряла съм вече.
Една Металика ме изкара от равновесие за два дни.
Днес вече съм напълно реанимирана ,но 2 дни ми трябваха,ауууу
Ех, къде са онези години където по три дни купони без сън се издържаха и пътуване и к'во ли не.

# 17
  • Мнения: 712
Честито и от мен, мила Силве! Да сте живи и здрави! Поздравявам ви за куража, защото все повече хора около мен чувам, че се спират само на едно детенце.
Ние също имаме идея за второ, даже поизостанахме от графика с 2 години, ама нищо. Както казва Александър, "чакането си струваше, защото сега имаме най-сладкото детенце на света". Не знам какво ще говори като дойде второто....
Най-вероятно като се преместим (дано да е тази година  newsm17 ), и като дръпна малко в новата работа, ще му отпуснем края. А то място нямаме и сега, ама не ни пречи. Аз съм свикнала да живеем малко като в цигански катун. Сега сме 9 парчета в 3-стаен. Да не е по-различно?

# 18
  • Мнения: 3 379
Благодаря момичета.

Жени, ми вие много избързахте, не сме се ние забавили Simple Smile Всъщност, нашите опити се увенчаха с успех на третия месец, точно както и първия път - уж гласиме да е момиче по някакъв календар, ама знам ли дали сме го уцелили.

# 19
  • Мнения: 435
Къде сте всички? Надявам се на прохладни местенца, пиете питиенца... Sunglasses

Силве, свиркай, когато заидвате към Русе, дано само да не се разминем, защото в последната седмица на август ще съм в Добрич, а и в предстоящата седмица ми се очертаха доста командировки Confused

# 20
  • София
  • Мнения: 2 210
Аз съм тук  Mr. Green
Всяка събота и неделя гледаме да ходим насам натам и нямам време за темичката ни, пък иначе ми е домъчняло за любимите ви муцунки Simple Smile
А на Ивчо съвсем. Снощи в 23 ч искаше да звъним на Кари и Ева.
А да! Не съм ви казала новото- Ивчо ще става "Музикар", демек- музикант. Ще има група- Металика, Пепи е на барабани, Ивчо на китара, а Ева...на пиано  Joy Joy Joy
Та ако чуете за БГ Металика- ние сме!

# 21
  • Мнения: 1 341
А да! Не съм ви казала новото- Ивчо ще става ........

помислих, че ще прочета батко  Crossing Arms
Направо се разочоровах

# 22
  • София
  • Мнения: 2 210
А да! Не съм ви казала новото- Ивчо ще става ........

помислих, че ще прочета батко  Crossing Arms
Направо се разочоровах

E, чакай де, за теле ще го гласим  Mr. Green Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 341
ами доколкото не ме лъже паметта, нашите телета на морето ги правехме  smile3508 Хайде още един в кюпа
Искрено ти пожелавам бърз успех и женско телче
Няма да ти показвам каква кравичка съ станала, за да не се разкандардисаш, че с Тези твои диети представям си каква мацка си.
Хайде сега подхващам и Катето за братче на Кари  newsm03

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 14:51 от Evjeni

# 24
  • Мнения: 1 341
Момичета да споделя ... бях си измислила страхотна детска стая в жълто и зелено. Много си я харесва. Едната стена с тапети (акцентната) щеше да е с едни страхотни оранжеви топки, а другите на бледи чертички в жълто и оранжево. АМА НА. Кака Кети каза Розова стая за нея и синя за бебето. И другото условие е леглата да са на два етажа. Как ли не я убеждавах, но тя ми заяви "мамо, любимия цвят на момичетата е розово"  а аз "Ама Кети, не ми харесват как се съчетават тези два цвята" и получавам отговор "Мамо не се притеснявай те ще са бледо розово и бледо синьо"  #Crazy #Crazy #Crazy И сега имам огромна дилема newsm12
Днес съм при Мазнейкова, защото съм въртоглава, ама това е друга тема. И казвам на мъжо, че ще си реша терзанията със стаята ако днес ми каже момиче, а той ми отговаря "Ще решиш един, но ще имаш друг... в такъв случай... ще има и трети опит за момче"  :crazyeyes

# 25
  • София
  • Мнения: 572
Ами да, Еми е станала мацка, ама не ни се показва тук, ами в други теми  Wink . Сподели и с нас бе, Еми  Grinning .
Ние на 20.09 заминаваме за Турция на почивка само с тати и току виж сме направили братче на Кари.
Жени, дръж се мила, че с този неуморен Сашо, нищо чудно накрая да използвате клуба за детска стая  Grinning.

# 26
  • Мнения: 1 341
Кате, моля те пепел ти на езика... аз вече съм изпаднала в депресион как ще гледам на ново бебе? как ще трябва да го водя на разходка, ще го кърмя и тем подобни. Нещо не мога да си представя, че ще имам такъв режим. еее, не че ще го родя и ще го метна на някой, няма, ама пусто сега си имам такава свобода. Кети де те слуша, де те не слуша, ама си е човек почти самостоятелен.
Вчера бях при Мазнейкова - 100% МЪЖ. Така, че дилемата е само стаята, без трето бебе  Mr. Green
Мале тая Кари, много хубава бе пу пу пу пу пу
Ама къде се загубиха всички?

# 27
  • Мнения: 6 243
Аз съм си на линия - работя. Бяхме за 12 дни на море в Бяла и изкарахме супер - за наша радост градчето се оказа слабо посетено и нямаше навалици. Ходихме на един малък плаж и имаше място и за хавлии, и за чадъри, и за стотиците надуваеми глупости, без да ходим по главите на други хора.

В понеделник заминаваме с Милото двамата на почивка, децата - при баба. Иначе правим ремонт у нас и е голям ад, ама се налага. Иринка е станала много дълга, прилича на тръстика. Наесен мисля да я записвам на художествена гимнастика. Говорих с една девойка, която работи като пом. треньор в клуба, обясни ми, че могат да приемат деца на тази възраст, било като игрички за тях. Няма да има натоварване от типа "Нишка Робева".

# 28
  • Мнения: 1 341
Няма да има натоварване от типа "Нишка Робева".
то започва доста по-късно и то при условие, че покажат данни. Майка ми беше дълги години изпълнителен директор на Нешка... какви неща знам от кухнята ...
Аз също мисля да я запиша госпоицата, за да придобие финес, стойка и грация. Нямам други амбции. Тък ги приемат и по-малки. Аз в залата видях деца и с памперси. Най-хубавата възраст за започване е нашата 4-5 одини

# 29
  • Мнения: 260
Здравейте и от мен.
Завърнахме се.Беше потресаващо добре.Разбирайте,че потресаващо добре то ми беше успеха да ходя на плаж.
Може би от 15 години не бях ходила като бел човек на плаж.
Тоест точно като бял човек ходех ,тоест никак.
Сега след солариума успях и дори не изгорях грам,не станах на мехури и нямах никакви пъпки,точки и тем подобни.
Дзверо полудя от кеф и сега и е мъчно за морето,всеки ден ми го казва по 2 пъти.Като става и ляга.

Жени ,честито за мъжа!

Аз съм решила да поразпитам при нас на Славия ,като най-близо,за художествената гимнастика .
И наистина сега е момента точно между 4 и 5.
Бабата на Веси е бивша състезателка ,та всеки познат ми казва че е грехота да не го пробвам детето.
Най малкото дето казвате за стойката и грацията.

Хайде чао от мен  и успешно правене на телета ,на правещите.

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 14:11 от Бавна,плавна

Общи условия

Активация на акаунт