СЕПТЕМВРИ чакаме с протегнати ръце бебчета да раздаде!

  • 10 425
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 133
Добро утро и от мен и успешна седмица bouquet
Мерси и за новата темичка на Sweet   bouquet и за хубавото заглавие на Singing  bouquet
По повод предишната тема - за среща съм ЗА всеки ден, който кажете (без събота и неделя, де)  Hug Така, че наистина, най-добре мамите с дечица и работещите мами да определят  Hug
А къде тръгнахте да раждате толкова раноооооо! Не даваааам! Асенце, миличка, моля те, не бъразй  Hug Има време  Hug Аз още нищо не съм пазарувала и мисля да го направя чак август месец. Вече обаче си мисля дали не е късно тогава  #Crazy
Радвам се, че всички сте добре и ми липсвахте през weekenda  Hug Гушкам ви много и ще бягам по задачи днес, че вече закъснявам  Crazy

# 16
  • Мнения: 400
Добро утро Heart Eyes
Суит-тенкю за новата тема HugИ на Пееща за заглавието Heart Eyes
Асе-пожелавам ти успех на прегледа днес.Дано всичко ти е както трябва и да нямаш никакви пречки да си родиш по естествен път Praynig HugЩе те чакаме да докладваш след прегледа.
По повод по-ранното раждане-Пламен се роди 17 дни преди термин.Със секцио,но тръгна сам.В смисъл-спукан мехур.Нямах никакви проблеми с жълтеница,засукване и т.н......Незнам до колко е бил готов сам да излезе на бял свят,след като нямах никакво разкритие и предпоставки за раждане newsm78.Та по този повод Асе,аз също имам вътрешното усещане,че и този път няма да изкарам до края.Не мога да го обясня и винаги ми е било смешно това твърдение"вътрешно усещане",но сега го имам.И го имам през цялата бременност.За това смятам,че е по-добре да планувам такава дата и лекарката да е подготвена/т.к тя е изключително ангажиран професионалист,а и й имам пълно доверие/,а ако тя сметне по-късно,че е рано,може да отложим PeaceВ никакъв случай не се налагам.Само предлагам,а тя решава става ли,или не Laughing
Лек и успешен ден,момичета от мен Heart EyesИ да ви е спорна цялата седмица Hug

# 17
  • Мнения: 288
Добро утро и от мен  Hug
Събота и неделя ходихме по Родопите и много ми хареса особено температурите,определено живнах.През ноща ставаше около 4 градуса-спала съм непробудно.
Асе аз се замислям дали може да стане това за което казваш пак да е секцио но като си тръгне раждането тогава да отида,докторите дали се съгласяват така

# 18
  • Мнения: 79
Добро утро!
Аз никога не съм имала бързи бебета.
Първо винаги са били огромни и второ никога не са имали желание да си излязат по рано въпреки огромното ми желание.
И двете съм ги преносвала и затова сега повече ми се иска да си тръгне само по рано от колкото да имам някаква подобна увереност.
Даже си мисля, че това планово секцио ще ми е облекчение колкото и по рано да е не смятам, че това бебе ще наруши традицията и ще тръгне преди термина.
Уанде, не се тревожи, довери се на вътрешния си глас особено след като доки се е съгласила с датата явно има причини да е точно тогава.
Аз мъничко и съвсем доброжелателно ти завиждам   bouquet .
Също ми е странно като говорите за контракции особено тези същинските, при мен като тръгне и си кара смело никога не съм имала от същинските контракции и да спрат.
Та като усетя такова нещо си знам, че раждането е започнало.
Колко сме различни само в това еднакво занятие  Heart Eyes.
Днес ви желая хубав ден и само добри новини на момичетата с прегледи и тези с притеснения  Peace.

# 19
  • Мнения: 427
Добър ден и от мен!!
Благодаря на Суит и Пееща за новата тема и заглавието Heart Eyes
Асенце,тази нощ те благославях ,мила HugТакива гааадни киселини имах не се траеше,а по-рано през късния следобед бях пила вече Талцид и реших че може да прекаля ,ако пак пия..та изведнъж се сетих за съвета ти да се хапнат 1-2 лъжици кисело мляко-еййй това млекце добре покри киселините Praynig.Остана някакво чувство на тежест там ,но поне не пареше и не вреше Mr. GreenСтискам ти палци за прегледа днес  Hug
Ирини,бонбонките са супер  bouquet
Ирина Радева,изпълни ти се къщата с щастие,а? Heart Eyes
Лек ден на всички  Hug

# 20
Добро утро момичета,
не съм се появявала отдавна, но е много хубаво човек да е отпуска.
Да ви се похваля на 10,07 бях на ЖК водих каката да види бебето беше много доволна, а той вече тежи 1,700 кг. пак казаха, че е две седмици по-голям.
Малко ми е нисък хемоглобина та пия желязо.
Но най-важното е че бебчо е добре и си расте супер.
Асе стискам палци при теб всичко да е ок и дано бебо да почака още малко.
лека седмица на всички и дано да е малко прохладна.

# 21
  • Мнения: 21
Здравейте мамита,   bouquet
Суит благодарско за темата и за заглавието на Пееща  Hug
Асе, стискам палци за прегледа днес. дано бебчо иска още да си постои в коремата  Praynig
На всички лека седмица, не се оставяйте на софийската жега Wink и само добри новини   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 1 357
Здравейте момичета!
Успешна  седмица Ви пожелавам.
И аз тази седмица ще ходя при мойта д-рка да видим бебо колко е пораснал.

# 23
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Браво за новата темичка!   bouquet

Поздрав и от мен за успешна и лека седмица. Аз днес ще водя мъжете си на 4Д -  Praynig дано бебчо се е завъртял както трябва.

Да ви споделя, момичета - не си е работа да правите основен ремонт или да сменяте жилището през бременността!  #Crazy С майстори, срокове, всякакви изцепки и издънки, направо вече сме  Sick Дано до месец се нанесем, че иначе как ще посрещаме бебчо, нямам никаква идея. Така че стискам палци всичко да се нареди, да не се налагат импровизации в последния момент.  Praynig

Целувки на всички и лек ден засега!!!!   bouquet

# 24
  • Мнения: 3 926
Дани, много се радвам, мила, че поне малко си се облекчила. Мен предния път това ми беше едно от спасенията и наистина върши работа. Ако след това може да уригнеш веднага ще ти и олекне, но аз много трудно изкарвам газове, независимо от коя дупка Wink и обикновено ми остава тежестта. Но и Еспумизана на Елси звучи добре, тъй че вземи си от бебешките капки за всеки случай Peace
Нинче, ако имаш уговорка с лекар - просто се разбери с него/нея да започне раждане и тогава да правите секцио. Ако ли пък директно ще ходиш в родилния дом, то тогава всичко си зависи от теб. Усещаш първите регулярни контракции, отиваш, казваш им, че ти е второ раждане, а първото е било секцио и в 90% от случаите ще си ти направят чинно секцио Peace

# 25
  • Мнения: 1 620
Eто ме отново, вече пренесена, е има още доста багаж да се носи ама мъжа ми ще се заеме с това. Аз продъжавам да си лежа,  но тук поне има и двор, та си лежа и на въздух.
Абе да ви питам, вие хич ли не спите по гръб? Аз сега гледам да лежа само на страни но вече 2 нощи се усещам, че лягами по гръб и ми е много удобно и си отпочовам, че вече хълбоците ми изтръпват само на страни, та се питах много ли е опасно за бебчето newsm78 поне по 5 мин. не може ли по гръб newsm78

# 26
  • Мнения: 11 315
Добрютру! Снощи спах много тежко заради проблеми с костите на таза. Пак са ми прищипали нерв, тоз път отдясно и сега ме боли до коляното. Crazy
Не можех да си намеря място в леглото и посред нощи си вадех кърмаческата възглавница, да ми е по-удобно.
А днес следобед имам среща с адвокат заради катастрофата през април, че искат да ме глобяват една определена сума и да ми слагат дупки в талона, а аз не се признавам за виновна Mr. Green
Стискайте палци да има надежда за успех! Praynig

# 27
  • Мнения: 125
Здравейтееее!
Аз снощи успешно се прибрах от палаткуване - много ми беше хубаво...пък и бременните тоя път бяхме два броя Joy (я вижте к`ва шапка си имам Laughing)

# 28
  • Мнения: 166
Добро утро и от мен в новата тема.
Мерси на Суит и на Пееща за новата тема. Това ни е 38ма тема от началото. Вчера реших да ги преброя.

За спането по гръб четох, че може да се лежи докато не ти стане терсене. Мен сравнително бързо ми става едно кофти и не лежа много, макар, че през нощта от време на време се събуждам в тази поза.

Асе  Hug дано днес на прегледа всичко е ОК и да може6 да си изкараш поне до началото на август, та да се върне лекаря ти.

Мариам777 не искаш ли да споделиш с нас рецептата за тортата. Аз от както я видях при снимките ти и само за нея си мисля   chef

# 29
  • Мнения: 945
Добро утро, момичета.
И аz да помрънкам малко... Такава мускулна треска имам на zадника, че чак не мога да ходя. По точно ходя, клатейки се като гъска  ooooh! . Ние в събота садихме храсти в градинката ни (много добре стана, но не успяхме да свършим всичко), а в неделя боядисвахме коридора. Само като си помисля, че сега в петък ще продължим със саденето, а в събота искаме да лепим тапети в детската и ми приzлява... Инам чуството, че никога повече няма да имаме един уикенд, в който нищо нямям да правим. Точно ще свършим ремонта и бебето ще се появи  Whistling

А иначе аz и хлапето сме добре. Мъжът ми само ме дабе да седна или легна някъде, че да си сложи ръка на корема и да чуства бебето. Най ми е странно, че аz много често не я чуствам да се мърда, а като си сложа ръката на корема, то вътре ревилюция. Дали просто съм свикнала вече с движенията и или матката е устроена така, че да не е толкова чуствителна? Някой от вас zнае ли?

Общи условия

Активация на акаунт