Отговори
# 75
  • Мнения: 24
такааааа обадих се  - значи трябва да се отиде на място и да се остави капаро - аз живея в др.край на София, сиреч Люлин и ще ми е страшно неудобно да ида до там - нека мамата, която е предложила да направи резеравцията да се включи  (щото, както вече казах не съм била аз), за да се разберем и за капарото - щото ако някоя мама остави капаро и дойдат пак само 3 души ще се получи много тъпо

# 76
  • София
  • Мнения: 3 789
Денчо, сори, душата. Hug Имах предвид Шопи, защото гледах от предишната тема, че тя е предложила да направи резервация.  Странно защо са искали капаро, аз друг път съм резервирала и на място и по тел....не са ми искали капаро......тия пък сега Crossing Arms
Нека някоя мама, която живее наблизо и има възможност, ако може да се заеме, на мен също ми е далечно в момента. Ако трябва капаро- после ще й дадем паричките, няма проблем за това Peace

# 77
  • Мнения: 24
мише може би защото сме много хора и искат да са сигурни - нали разбираш сакън да не се минат - за туй искат капаро - ама той май за големи групи навсякъде е така - айде лека вечер от мене

# 78
  • Мнения: 21
Привет и от мен.
Приятно прекарване на срещичката утре.Аз за съжаление няма да мога да дойда, защото сме на РД.
В петък сме на доки и се надявам всичко да е наред, а и да разберем пола.
Вчера ходих на ЖК по ЗК да видя резултатите от кръвта и урината и се оказа, че са отпуск до 4,08 та ще разбера резултата с месец закъснение. Направо ми идеше да ги убия   Close . Затова и не разчита на тях. Не стига, че консултациите им са от 14 до 15 ч. най-удобното време за бременните в тия жеги, а и не казаха нищо за отпуски като ходих да си пускам изследванията...

# 79
  • Мнения: 398
Здравей народе.Няма ме два дни и вие пак света сте изписали.
Честито на Лейдибейби и вече да не се тревожиш за нищо.
Добре дошла на Джилиан (мисля, че така беше).
Ама вие софиянки нещо се активизирахте  smile3533 smile3532Сакън да не останете по-назад.И да не забравите снимките.
Аз имам гости- сестра ми с двете деца и мъжа си.Та сега се радвам на племенниците, че така се бях затъжила.Малкия е на годинка и е много интересен и така ни забавлява.
Мисля си кога и нашитедеца ще станат толкова големи.
Айде чао и целувки.

# 80
  • Мнения: 1 517
аз отдавна не съм имала време да се отбивам тук, така че да се похваля - след доста колебания се оказа, че нашето бебче е момиченце  Simple Smile

# 81
  • Попово
  • Мнения: 687
Ellea, честит  stork-girl
tsvetkova_elica, весело изкарване Simple Smile то не че с две деца и ти бременуша няма да е де  Crazy
Софиянкииии, не се срамете ами се покажете- снимки на срещата направете  Naughty да не се разправяме   Mr. Green

# 82
  • Мнения: 398
Пепи, мога да ти кажа, че е голям купон, но ти си знаеш.Нали сте постоянен състав така. Joy

# 83
  • Попово
  • Мнения: 687
Пепи, мога да ти кажа, че е голям купон, но ти си знаеш.Нали сте постоянен състав така. Joy
абсолютно правилно  Joy

# 84
  • Мнения: 81
мамчета извинявам се ,че цял ден не се весвам ама нямаше как.Имах изпит листовки ииииии го взех Sunglassesпосле времето хубаво и цял ден навън....та за резервацията няма грижи утре ще мина и ще оставя капаро по-раничко и така  Hug
...преброих 14+някой каза още 3ма  newsm78значиии 17 души нали ...
...абе някой не е разбрал ...те били искали за толова хора предварително меню ,не било зор капарото ,а менюто  #2gunfireнемогло просто така да настанят над 15 човека без меню  smile3515...казах им,че не е проблем и да ни забавят и пр .те казаха без меню ква ни е гаранцията ,че ще консумирате ...малоумници...и сега незнам  smile3512 newsm61ако имате идеи за друго местенце ...сега е момента

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 21:10 от shoppy

# 85
  • София
  • Мнения: 2 006
Да не помислите, че се скатавам. Просто живея в Свобода и от 8 съм на работа в Илиенци. Следобед съм на преглед при доки и няма да успея да направя резервация.
Shoppy, браво за листовките и   love001, че ще минеш да запазиш маса.

# 86
  • Мнения: 81
мамчета извинявам се ,че цял ден не се весвам ама нямаше как.Имах изпит листовки ииииии го взех Sunglassesпосле времето хубаво и цял ден навън....та за резервацията няма грижи утре ще мина и ще оставя капаро по-раничко и така  Hug
...преброих 14+някой каза още 3ма  newsm78значиии 17 души нали ...
...абе някой не е разбрал ...те били искали за толова хора предварително меню ,не било зор капарото ,а менюто  #2gunfireнемогло просто така да настанят над 15 човека без меню  smile3515...казах им,че не е проблем и да ни забавят и пр .те казаха без меню ква ни е гаранцията ,че ще консумирате ...малоумници...и сега незнам  smile3512 newsm61ако имате идеи за друго местенце ...сега е момента

а на въпроса :Добре де ако дойдем 1 по1 какво правите тогава?
отг:Не случайно масите са ни за не повече от 6 човека Rage smile3515 smile3515 smile3515 smile3515
ебаси болните мозъци #2gunfire #Crazy #2gunfire #Crazy #2gunfire #Crazy

# 87
  • София
  • Мнения: 2 006
Абе тия не са ли виждали гладни бременни  #2gunfire
В момента си сещам само за Хепи (в МОЛ-а примерно). Там поне са любезни.

# 88
  • Мнения: 81
Пратих на всички лични дано утре да измислим нещо незнам  Tired
...то и варианта с' Ариана 'важи или' халбите '...има и други дано всички прочетат саобщениятадо утре
абе незнам ...май не им се работи хич...много тъпо и без грам логика ...а ако им седнат 2 маси с по 6 човека ...без меню 12 на едно място неможе smile3552 argue  33uu fight

# 89
  • Мнения: 1 209
Споко мацки варянти има много...

Утре сутринта ще се опитам да запазя места в Класик зад ЦУМ ето и карта на мястото.

Утре го дават студено и дъждовно, така че спокойно можем да се наврем вътре в някое сапаре за непушачи. Ако има пушачи без да ги е срам да си казват за да запазя в друга зала, но общо взето заведението е доста просторно и приятно.




Общи условия

Активация на акаунт