Случи ми се нещо странно.. II част

  • 114 298
  • 863
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 1 168
Ясно виждам очи, изглегдат детски, но лице не мога да видя  newsm78.
А дали не е монтаж, защо не се включи фотографа, с малко повече обяснения?

П.С. За снимката става въпрос  Simple Smile

# 856
  • Мнения: 1 250
Изпратих снимката на моя приятелка. Тя не виждаше нещо, докато не й казах какво точно трябва да види. Та тя ми каза, че това може би е монтаж, а съществото е някой кретен с маска, който си няма работа. Изобщо не й приличаше на дух. Просто споделям още едно мнение.  Peace

# 857
  • Мнения: 759
Преди години гледах един научно-популярен филм за езерото Лох Нес. Седяха хората на брега и чакаха да се появи нещо. Тук чудовище, там чудовище, нищо не се появяваше... Екипа на предаването също чакаше да изскочи нещо, но уви, не стана. И понеже филмът се е снимал няколко дена ли не знам, на няколко пъти някои от хората казаха, че са видели я глава, я опашка... Така екипа на предаването влезе, прави проучвания,гмурка се, но нищо. На тръгване обаче решиха да оставят един голям балон, нещо като шамандура със странна форма по средата на езерото, но достатъчно далече от брега, колкото да се вижда там нещо... и с дистанционно го задвижиха. И няма да повярвате! Всички хора, които си седяха на брега и чакаха да видят нещо, видяха!!! всички започнаха да разказват как са видели глава, друг опашка, туловище някакво... а това беше просто балона! Laughing Заключението на филма беше, че човек вижда само това, което наистина би му се искало да види, дори и това искане да е подсъзнателно. Така, че мили дами, гледайте си снимката и гадайте Simple Smile Казвам ви го с най-добри чувства Simple Smile Аз самата мн вярвам в подобни неща, защото мн са ми се случвали, но тази снимка според мен си е чиста случайност... Кака ни Мадона има една песен, която започва така: You only see what your eyes wants to see...

# 858
  • Мнения: 878
Има хора, които без да са непременно съзнателно лошо, изсмукват енергията на другите. Енергийни вампири, така да се каже. В повечето случаи го правят несъзнателно. Съвсем скоро ми го обясни човек, който се занимава с рейки и въобще е наясно с "проблемите на енергиите", тъй да се каже. Освен че с рейки може да се прави енергийна защита, най елементарната защита е да кръстосаш крака и/или ръце, докато разговаряш с такъв човек. Вярно, трудно е нон-стоп да си в такава поза.
Да вярно е,аз познавам такива хора.Имам един приятел,който понякога без да иска ме гледа лошо,ако е ядосан за нещо друго и после страшно ме боли главата и изведнъж не мога да помръдна толкова съм изморена,4е спя без прекъсване поне 12 4аса.А другият 4овек за когото се сещам е жената на свекър ми,винаги като я видя и по4вам да се прозявам,доспива ми се страшно много и направо едвам гледам,мога да заспя ей така само,докато ми говори ooooh!
А относно вси4ки снимки,които са поствани тук,аз ли4но на нито една не видях абсолЮтно нищо,ни сянка,ни дявол,явно нямам въображение Rolling Eyes

# 859
  • Мнения: 165
имам познати "енергийни вампири'' ужасно е просто след като си се видял с тях все едно са изсмукали всичко от теб ,чувствам се ужасно и ме натоварват  психически.Не знаех,че трябва да си кръстосваш краката и ръцете,ще го пробвам  Naughty

# 860
  • Мнения: 152
имам познати "енергийни вампири'' ужасно е просто след като си се видял с тях все едно са изсмукали всичко от теб ,чувствам се ужасно и ме натоварват  психически.Не знаех,че трябва да си кръстосваш краката и ръцете,ще го пробвам  Naughty

А също да не ги гледаш в очите. И изобщо - не общувай с такива по-добре.

# 861
# 862
  • Мнения: 3 675
Абе хора, какви магии, какви пет лева.Аз какво да кажа, като едни дънки ми се разпориха и вътре в колата намерих нещо като дървено мънисто.Да не би и на мен да са ми направили магия, едва ли......Конци винаги се събират на места на топка, и на мен ми се е случвало да хвърлям такива полепили се по дрехите.

# 863

Общи условия

Активация на акаунт