А защо наемателите са прасета?

  • 2 490
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 041
Знаеш ли, мислех,че сама ще се притесниш от глупостите си , но явно нямаш достатъчно възпитание за това. При положение ,че над половината млади семейства са наематели, някак изключително глупаво е да се правят обобщения. А да окачествиш толкова хора като "прасета" показва твърде лошо възпитание. Но нормално е, много простаци има по света. Такива, които си хвърлят боклука през балкона и такива, които си изливат душевната простотия по форумите. Когато аз не съм доволна от нещо, то е нещо конкретно и правя така,че да се промени. Дребните душици си избиват комплексите мрънкайки в уютната анонимност на нета и сипейки помия върху други хора, в неизвестно време и пространство, ей така, по принцип, защото това им помага да се чувстват значими. Е, сполай ти, щом си намерила начин да изразиш себе си!

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 10:38 от aunt Ogg

# 16
  • Мнения: 368
Това изобщо не зависи дали си наемател или хазаин. Всеки от тях може да е прасе или да не е. То е от селенията това.
Как ме дразнят значи - като излезеш от блока - в която и посока да тръгнеш - все има кофи за боклук. Ама не - то да си го изхвърлиш през терасата е по-сладко. Аз на терасата си съм намирала: фасове, хартийки, кофички от салата, кофички от мляко, кутии от цигари, парцали. Май само това. Има 4 апартамента над нас. Никои от тях не са под наем. Ама все едни са прасета... и селяни по душа. Само да знаех кои...  #2gunfire

Просто да слагаш всички хора от дадена група под общ знаменател е несериозно.  Crossing Arms

# 17
  • София
  • Мнения: 3 421
Стига де, това е крайно ограничено. Тези неща не зависят от това дали си наемател или не.

Съседите ми не са под наем - живеят си в блока от 40 години, но по-големи прасета от тях не бях виждала.

# 18
  • софия
  • Мнения: 2 140
Всичко е въпрос на възпитание!Мърльовци има навсякъде и всякакви.Съседите над нас не са наематели,но не им пречи да си хвърлят фасовете през балкона.Дори ми се е случвало да си изтупват килимчето с кучешките косми върху главата ми! #Cussing outТака,че е много крайно заключение,че наемателите са прасета!

# 19
  • Мнения: 2 401
Дребните душици си избиват комплексите мрънкайки в уютната анонимност на нета и сипейки помия върху други хора, в неизвестно време и пространство, ей така, по принцип, защото това им помага да се чувстват значими. Е, сполай ти, щом си намерила начин да изразиш себе си!

Анонимната  си ти, не аз.  Не ми лепи етикети, без да ме познаваш и заминавай да се чувстваш значима и оригинална в друга тема, ясно ли е?

На всички останали да повторя -  просто имах нужда да го напиша, както виждате не водя спорове.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 041
О, мила, не се пали толкова! Изобщо не държа да те познавам, дребните неща не ме интересуват.  Simple Smile И май не ти харесва да ти слагат етикети, без да те познават,а? Ей сега разбра ли защо пишеш глупости!  Joy Кой разбрал-разбрал. А като не ти харесва да пиша в темата-зключи я. Имала си време за губене, написала си някаква глупост, прекрати я и толкоз. Това е форум,нали, всеки пише каквото реши.

# 21
  • Мнения: 2 478
Минзухар,съжалявам но този път не си права.
Ние бяхме 4-5 години наематели,но никога не сме имали поведение на прасета.
Дори мога да кажа,че плащахме наравно с всички таксите за подръжка на блока и ремонт на покрива.
Никой не се притесни,когато мъжа ми напръска целия блок с препарат против хлебарки.А и никой преди това не го беше правил.
А относно апартамента в който живяхме,направихме му доста приличен ремонт+изолация и то пак за наша сметка.
Пък нека сме прасета!

# 22
  • Мнения: 4 841
Напълно си права!
Наемателите са прасета.
Наемодателите - тесногръди печалбари.
Медицинските сестри и секретарките - к...и.
Българската жена е занемарена слугиня на мъжа и децата си.
Българският мъж е космат, вони на чесън и бие жена си.
Да живеят клишетата, които ни спасяват от задължението да мислим  newsm18

Естествено, има и една мааалка част от целокупното българско население (в момента, доколкото виждам - 57557 броя), за която това категорично не важи. Естествено, визирам ССФ  Flutter

(Наемател съм от... 18 години. Живяла съм на... около 10 места. Винаги, когато съм си тръгвала отнякъде, съседите са ми казвали, че съжаляват, и че ще им липсвам... Но, естествено, аз съм част от 57557-те ИЗБРАНИ  Joy )

# 23
  • Мнения: 368
Дребните душици си избиват комплексите мрънкайки в уютната анонимност на нета и сипейки помия върху други хора, в неизвестно време и пространство, ей така, по принцип, защото това им помага да се чувстват значими. Е, сполай ти, щом си намерила начин да изразиш себе си!

Анонимната  си ти, не аз.  Не ми лепи етикети,  ясно ли е?


 Joy я да видим кой тук е този дето лепи етикетите - на всеки наемател - етикет - ПРАСЕ.  Crazy

 Най-интерсното е, че обикновено забелязваме тези недостатъц в хората, които имаме и самите ние. Е, естествено отричаме....  hahaha Странно племе сме това хората.  Joy

# 24
  • Мнения: X
Ох, минзухар! Аман от тия въпроси! И аз имах нужда да го напиша!!!  Mr. Green
Аз съм и собственик, и наемател едновременно.

В блока, в който се водя собственик, най-съвестни са наемателите - плащат винаги навреме, чистят си хората и никога не създават проблеми. Не говорим изобщо откъде са дошли. Всички собственици, дето ми се бият в гърдите, че са и софиянци, си белят краставиците през балкона и си оставят боклуците да им смърдят пред вратите, т.нар. общи части. За това, че на някой му се разпаднал боклука в асансьора и го оставил така, няма да споменавам. Не са наемателите.

Живея под наем, пак в София, ама в центъра. Ужасен ужас! Имаме фирма, която плаща разходите по поддръжката на сградата и се грижи за всичко. Ние, наемателите не чистим, освен, ако не освиним нещо - кучешки косми, боклуци от ремонт и т.н. Е, на старите баби-реститутки не им пречи да си изхвърлят лопатките с боклуците на булеварда върху минаващите хора. Иначе пищят, че фирмата не поддържала входа.

Та, се питам - последно, тия прасета, наематели ли са или собственици?
Иначе, да си ревем по форумите срещу хората, можем всички.

# 25
  • Мнения: 2 035
Супер тъпо определение и аз се чувствам обидена тъй като съм наемател, но в никакъв случай няма да се засягам, защото нали знаеш - Хора всякакви!
И по твоята логика излиза, че в който блок видиш мръсна площадка  или тераска значи наематели ли живеят там Joy Направо да ни завиди човек, блазе ни  Whistling

# 26
  • Мнения: 1 455
 hahaha hahaha hahaha

Тая тема е достойна за номинации,барабар с автора ..

# 27
  • Мнения: 8 769
Да, и преди да продължи с абсурдността си-заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт