ВЕСЕЛА И УСПЕШНА СЕДМИЦА 20.06 - 26.05.06

  • 2 176
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 716
Хормоните са ми в норма.
ФСХ преди половин година  беше 10.5 при горна граница 12.5 и лекарите винаги ми мрънкаха, че ми е малко висок, показва не много добра работа на яйчниците. Тоест здрава съм, но не е много добър за забременяване. Но това е нормално за мен, понеже съм по-възрастна.
Днес ми е 8.3!!! Точно по средата на реф. стойности. Отдавам го на пиенето на билките и витекса.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Ей , Лали браво за добрите резултати !
Сега като си изпълни и Ва обещанието и да повеждате четата двете !  Grinning

Цитат на: renci
..В неделя мож да имам достъп до дигитално фото, та ако мога ще кача малко снимки.
Казана дума - хвърлен камък Ренциииии  , сега ще чакаме ! Flutter
И писа ли диг.фото  във списъка с бебешките подаръци ?!

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Честит ти хормон в норма Лали   bouquet

# 33
  • Мнения: 4 068
Лале, честити ти добри резултати от хормоните!
Присъединявам се към пожеланието на Морена да вземете да поведете четата. Време е вече. Аз се скъсах тук да влача крака. Има няма 3-4 чифта обувки протърках.

Иначе Моренски ние сме го включили като подарък ама да видим кой ще ни го подари. Ние двамата с мъжо няма да можем сами със всичко да се справим та дано някой се смили над нас. Cry

Аз днес чакам колет от свеки. Тя е много запален дистрибутор на Орифлейм и вчера се обади, че пак ни е обзавела с разни неща. Та сега чакам куриерите да донесат колета и да видя какво пак е накупила. Освен това снощи ми се обади леля ми от София/тя е единствената с която поддържам връзка от страната на родния ми баща/ и ми каза, че май трябва да пътувам до там щото другата леля и дядото нещо се опитват да ме метнат с един наследствен имот. Моя баща е в неизвествост от близо 15 години вече и аз нямам нищо от него точно защото онази рода ми спретна номер и му взе и двете жилища. Та сега може и да се наложи да прескоча до София да се разправям с родата.
Оф, това е от мен. Надух ви главата малко ама днес ме е хванала музата за писане. Wink

# 34
  • Мнения: 539
еййй, Ренци каква таз рода какво това чудо. Да не се ядосваш много ей  Naughty
Лали много е хубаво това за хормона. И аз се присъединявам към пожеланието на моренка - да поведете вече с евка четата   newsm68 а ние ще ви следваме плътно  smile3521

# 35
  • Мнения: 4 324
Лали, браво !!!

Имах нужда от добри новини Simple Smile
Сега чакаме от теб само положителни резултати Simple Smile

Успех!!!

# 36
  • Мнения: 506
Здравейте момичета!
Отдавна не съм се разпизсвала,но ето ме.Едната новина е че вече сме на бебеправешкия фронт.От този месец спряхме да се пазим и дори си мислех че чудото ще стане от първия път.Дори си мислех че вече имам подходящите симптоми.Но уви,не става то така и снощи ми дойде с всичка сила Sad Но нищо де,не се отчайваме и продължаваме да работим по въпроса.
Другото хубаво нещо е че вчера се върнахме от морето.Бяхме в Созопол за 6 дена и си изкарахме направо страхотно.Такава почивка отдавна не бях имала.Получих хубав тен Simple Smile Сега за съжаление ще ходя на работа,но съм изпълнена само с положителни мисли.
Пожелавам на всички хубава семица.Дано скоро при всички ни дойде най-хубавата новина Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 4 272
Лали, супер новина! Сега чакам другата супер-супер новина! Grinning
Ренци, гледай да не се ядосваш много с тая рода! Не си заслужава да си късаш нервите. Мисли си най-вече за бебка!
Тедсан, честит ти рожденик! Да се обичкате много и да се слушкате и догодина да гушкате едно сладуранче!
На мен днес ми дойде лелята...криво ми е...имам чувството, че се въртя в кръг. Нищо и нищо не става, проблеми уж няма, каква е тая работа newsm78 вече съм напълно объркана Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 3 376
Лали, честито ти подобрение, чакаме и още по-добри новини от теб Laughing
Теди, добре дошла отново на бойния фронт, първият неуспех дано да е просто... за кадем!
Леа, не е ядосвай, мила, и на мен ми дойде миналата седмица, ама ни най-малко не ме отчая (честна дума!). Другата седмица като се видим на срещата ще видиш как положителните емоции ще те разведрят и няма да ти се струва толкова безнадеждно положението (то не е, сигурна съм, че скоро те чака заветният положителен тест).

# 39
  • Мнения: 4 324
Яяяяяяяяя колко много сме я оставли тази тема да падне.

Довечера съм на два рожденни дни Simple Smile Единия подарък го избрахме много лесно, защото е детски, ама другия ..... Трябва пак да обикалям магазините Simple Smile ама лошо няма Wink

А вие, къде се покрихте всички!
Лали, къде си ...

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Яяяяяяяяя колко много сме я оставли тази тема да падне.

Довечера съм на два рожденни дни Simple Smile

Браво Танче...кой на един, кой избщо не е ...ти на цели два рожденни дена Grinning Весело изкарване Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 980

А вие, къде се покрихте всички!
Лали, къде си ...

На плаж и по любов Laughing Mr. Green Laughing Mr. Green Laughing Mr. Green Laughing Mr. Green

# 42
  • Мнения: 7 716
Ама много работа, бе. Едвам успявам да хвърля по едно око на форумите Wink

# 43
И аз да се разпиша тук.Вчера и аз си пуснах най-накрая хормони.Лали,нали ще помагаш утре,да си разчета резултатите.Успех на всички момичета newsm10 newsm10.При мен се очертават изследвания и другата седмица,ще изследвам щитовидната жлеза и послее профил обременяване с глюкоза за диабет.

# 44
  • Мнения: 7 716
Ама как лоша спермограма изведнъж? Да не е бил болен?

Общи условия

Активация на акаунт