ВЕСЕЛА И УСПЕШНА СЕДМИЦА 20.06 - 26.05.06

  • 2 171
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 441
Днес си направих изследвания на репродуктивните хормони. Резултатите утре.

Ша съ наред - вервай ми... newsm10
Все пак сподели утре какво, що  Laughing

# 16
  • Мнения: 4 324
Ооо, и аз стискам палци Лали

# 17
  • Мнения: 980
Ха zдравейте и от мен.
весела и плодоносна седмица желая. Party
Ат оЩе събирам душата от уикенда. В събота ходихме на рицарски турнир в едно село в Шварцвалд. Хубаво беше, хората маскирани като в средовековието и навсякъде пълно с бебоци. Hug Мъж ми се смее, че аз друго не сам била гледала. hahaha Най ми хресаха половинметровите рицарски шишове.  chef После на връЩане изпуснахме гарата дето трябваше да се прекачим и в полуноЩ се изтъпанихме в едно градче, дет след 12 влакове и транзит даже не минават #Cussing out. и какво,какво хайде на дискотека до сутринта.... Joy
Окаzа се , че сме в Дунауешинген, отдето извира Дунава. Ходихме в 5 сутринта и извора да видим, хвърляхме монети за късмет и аз нали съм си българче до мозъка на костите взех, че и плювнах, ей тъй да се разпиша, дет се вика Embarassed Embarassed  та мъж ми ми дърпа ушите Wink Wink
сега събирам душата, чакам евентуално леля да дойде в края на седмицата и клюмам над клавиатурата Rolling Eyes Laughing

Лали, късмет с иzследванията Heart Eyes

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Еха Тедсан, завидях ти малко.....

# 19
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
желая щастлива седмица на всички!
при мен не започна много добре тази седмица/3-тата ми инсеминация е неуспешна Sad/,но все се надявам нещата да се обърнат най-накрая.в четвъртък съм при докторката-да видим как да продължаваме.иначе този път и една сълза не пролях.абсолютно съм си забранила всякакви сълзи.поне докато има надежда.
товаря се с работа,за да не мисля много.за мой късмет поне бизнеса върви,защото с тия асистирани технологии много парички хвърчат. почнах курс по autocad и съм много доволна,защото много обичам да уча разни нови неща,а и ще ми бъде полезен в работата.
ами това е!много целувки от мен и весели дни през седмицата!  love001

# 20
  • Мнения: 7 716
Аз предполагам, че хормоните ще са ми в норма, но понеже пия трети месец билки, та ми е любопитно дали ще има подобрение в показателите.

# 21
  • Мнения: 4 068
Какви билки пиеш Лали? Ако не е тайна де.

# 22
  • Мнения: 7 716
Не е тайна, разбира се. Обаче аз не съм привърженик на билките, както и много-много те вярвам в тях.
Клинавиче и  една смес: гръмотрън, ветрогон, цариче, клинавиче, живовлек, маточина. И отделно витекс.
Ренци, радвам се за теб, много е хубаво, че си избирате легълце и разни други работи. Ти толкова заслужаваш Grinning

# 23
  • Мнения: 4 068
Питах те щото по едно време нали и аз се бях отдала на билколечение. И честно да си кажа сега не мога да определя какво е отношението ми към билките. Тогава забременях, но не успях да износя бременността. После спрях да пия билки и всякакви други хапове и взех, че пак забременях. Та сега и да искам не мога да определя от какво се регулираха нещата при мен.

И.....мерси Лали за милите думи. Всички заслужаваме това щастие. И аз не преставам да се моля тоя форум да се изпразни и всички да почнат да дебелеят и да избират бебешорски работи.
В неделя мож да имам достъп до дигитално фото, та ако мога ще кача малко снимки.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ренци задължително искам сникииииии Hug
Иначе за билките и аз незнам какво да мисля. Не съм опитвала да пия, но сега направо съм на чуденка...дали да не пия. Или нищо да не си самоназначавам Rolling EyesВярно, че билка...но все пак Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте, момичета!
Тедсан, завиждам ти за страхотно прекарания уикенд!
Жасмин, съжалявам за поредната неуспешна инсеминация, но те поздравявам , че се държиш мъжки Grinning
Лали, дано са в ред хормоните ти и скоро да се похвалиш с добра новина!
Ренци, и на мен ми се гледат бременни снимки Wink Качи, моля те!
Аз още си чакам лелката, която със сигурност няма да ме пропусне и този месец, защото гърдите вече почти не ме болят Sad А така исках да зарадвам мъжа си днес и да му направя подарък за рождения ден - положителен тест... Но уви...ще качам другите месеци.

# 26
  • Мнения: 3 376
Здравейте момичета,
Виждам, че всеки 3ти се е отдал на боядисване Laughing Емии и аз се присъединявам към боядисващата партия. Тази събота и неделя ги изкарахме в боядисване и като гледам следващите 2 седмици ще продължим все така. Боядисахме спалнята в първи слой бяло, днес продължаваме с втори, а после ще има отгоре цветнооо  redecoration А после продължаваме и с останалите стаи. Ох, на който му се боядисва, може да заповяда, има работа за всички babydust7

А, да, вчера ходихме на изписването от родилния на племенничката на Пламен, сладката Ева. Това е от мен. Успех на всички желая, и никой да не се отчайва, както казва Ренци всички заслужавате това щастие, и следователно то ще дойде.

# 27
  • Мнения: 4 324
Леа, честит ти рожденник Simple Smile много да те слуша Simple Smile и много да се обичате. Весело изкарване на празника Simple Smile

Съжалявам за теста Sad
Успех следващият месец

# 28
  • София
  • Мнения: 4 272
Таня, мерси за пожеланията! За съжаление няма да мога да празнувам с любимия, защото той е в командировка. Като се върне ще празнуваме. А тест не съм правила. Просто си мисля, че пак ще е отрицателен Sad

# 29
  • Мнения: 980
( А така исках да зарадвам мъжа си днес и да му направя подарък за рождения ден - положителен тест... Но уви...ще качам другите месеци.

3драсти Леа и при мен така. Половинката е утре рожденник и това би бил идеален подарък( положителен тест, ама оЩе е рано да правя). Сега Ще му купувам обръч да върти и да стяга тумбака( и аz, и аz)  smile3521Всичко хубаво на твоя рожденник и кат си дойде добре да го отпраzнувате newsm68

На всички мадами тука весел ден smile3525 newsm08
Цитат

Общи условия

Активация на акаунт