ССК- Бургас

  • 5 628
  • 112
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 695
Здравейте,
Ужасно ми се иска да се включа, но в събота сутринта ще пътуваме към Бургас. Докато дойдем сигурно ще изпуснем всичко, но все пак някой има ли идея колко ще се проточи мероприятието?

# 61
  • UK
  • Мнения: 1 351
 ОК идваме. Само да уточня за себе си.
 На 02.08. от 17 часа на пейките зад Елит

# 62
  • Мнения: 5 539
как бе, нали на втори август се тръгва от Тройката в 10.00? Shocked

# 63
  • UK
  • Мнения: 1 351
как бе, нали на втори август се тръгва от Тройката в 10.00? Shocked

 Аз май не съм разбрала  ooooh!

# 64
  • Мнения: 4 242
Момичета  ooooh!
На 02.08 в 10ч ще е похода, днес- 29.07 в 17ч се събираме в Морската на работна среща, да се видим и поговорим.

# 65
  • Мнения: 1 725
Привет, момичета! Ще се постараем и ние да дойдем на работната среща (с Настя  Wink ) А трябва ли предварително да заявим, ако искаме тениски и други неща или този диск с изненада, за който говори Бу? А трябва ли да се обадя на акушерката за записване за 02.08.?

# 66
  • Мнения: 594
А моят младеж още спи ....То е ясно - друг път ще се видим!   bouquet

# 67
  • Мнения: 4 242
Не мога да се редактирам, за това тук за поясня и да се извиня за объркването, става дума за училище Мама което е ръководено от акушерката Кесова, която е организирала похода. А аз в първия пост бях писала за Маринова, която ръководи училище Мами, всъщност тя няма да участва. Съжалявам за объркването!   bouquet

Деси, няма нужда от записване там, щом си се обадила тук че ще си на линия  Hug

Ще пиша и тук, нека в сряда (06.08.08г) се съберем отново бъдещи и настоящи майки, но този път в Морската градина, в 17ч, да поговорим и обсъдим кой каквото го вълнува. Тъй като на втори събирането ще е за кратко вероятно а и ще има лекция.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 316
За тези които са поръчали тениски
Очертава се да ги получим в петък преди обяд. След 17.00 часа съм на разположение. Ако искате да се видим в центъра или морската, на неутрална територия, за да ги получите.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 675
Само да се уточни къде ще е срещата и от колко часа. В темата за тениските и т.н. пише, че след 14 часа в петък ще пристигнат нещата. Ако има нужда от допълнително заплащане за пратката, няма проблем, само кажете.

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 316
bissera тениските трябва да пристигнат до 14,00 часа

# 71
  • UK
  • Мнения: 1 351
 късно ли е и аз да си поръчам тениска или някой да ми поръча

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 675
До 14 или след 14 часа, по-важното е да се разберем откъде ще си ги получим. Wink

# 73
  • Мнения: 4 242
Момичета нека някой вземе снопче- две безопасни игли, да си окачваме плакатите за количките с тях.

Ане се нагърби с балони, но нека не е само тя, който може да вземе и надуе или да ги донесе, на място ще надуваме и надписваме, ако вземете маркер. (идвам от Айтос с автобуса и двете малки, освен децата и багажа им друго не мога да нося)

Нека в събота се съберем не в 10ч а в 9.30ч, да има време да се пооправим, да има време и за медиите, Кесова каза че ще са уведомени всички в околността, и да тръгнем на време в 10ч. Иначе ако се събираме в 10ч ще се изчакваме поне половин час и ще забавим всичко, а похода ни е позволен от 10 до 11ч.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 316
Аз ще донеса безопасни игли няма проблеми.

Среща за раздаване на фанелки
петък 01.08.2008 в 18,00 ч. до дискотека Елит /на празния фонтан/



Ако на някой не му е удобно да пише, ще измислим нещо друго.

Общи условия

Активация на акаунт