Редки и изчезнали парфюми

  • 177 639
  • 1 830
  •   2
Отговори
# 1 455
# 1 456
  • Мнения: 322

Издирвам този парфюм.

# 1 457
# 1 458
  • София
  • Мнения: 4 420
Няма наличност. Hands V

# 1 459
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Здравейте!
Намира ли се някъде в България този парфюм?

# 1 460
# 1 461
  • Мнения: 490
Здравейте!
Намира ли се някъде в България този парфюм?

Също е наличен и тук (спокойно може да подходите към сайта, няма проблеми, от личен опит)
http://parfumite.eu/index.php?section=ITM&itemid=3055

# 1 462
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Tiger Lily,
за съжаление изчерпан и в този сайт Sad

# 1 463
  • Мнения: 490
Пишеше, че е наличен. Ами в starcorp тогава?

# 1 464
  • Мнения: X
И в старкорп е изчерпан. Питайте тук :
https://www.parfumi-online.com/parfiumi-po-marki/Fendi-Fan-di-Fe … jeni-75-ml-tester
Бях изпратила запитване за вече изчезнали парфюми, обадиха ми се и казаха, че обикновено в понеделник имат зареждане, но не се знае какво е.

# 1 465
  • Мнения: 2 033
Reni Robova,  аз много време издирвах този, който ми е любим:
https://www.fragrantica.com/perfume/Fendi/Fendi-2004-4265.html
Миналата година си поръчах от ebay, два броя. Можеш да пробваш там.

# 1 466
  • Мнения: X
Два аромата, които много харесвах някога.
От първия имах джобното издание (това вдясно). И какво щастие, приятелката ми не го възприе, даде ми и нейния, бях много доволна.
След години реших отново да пробвам Диор-а нейде в Германия. Останах хайде, не потресена, но много силни замислена. Satisfied




От този не помня колко броя съм купила - и за себе си, и пак за същата приятелка, като този път вкусовете ни съвпаднаха.
Не съм го пробвала отново, нямам представа какво е станало с него и как бих го възприела днес.




А това нещо е на 30(??) години, пише West Germany на него Simple Smile
Все още има съдържание в него, днес не си представям да се напръскам с подобен дезодорант, но стои, не го хвърлям.

# 1 467
  • Мнения: 490
Преди година и нещо си купих този, от 2009 г., абсолютно непокътнат и умопомрачително прекрасен

# 1 468
# 1 469
  • Мнения: X
Хайде сега (Flowers Hibiscus), нямаш друга работа... Аз тъкмо си мислех, че съм си решила проблема преди много години. Head Band
Като се замисля, не помня дали на онова мъничкото не пишеше парфюм? Това е наистина много отдавна.

Изчетох ви за няколко дни, много приятна тема, благодаря на всички, допринесли за нея! Flowers Tulip

Видях познати неща и още повече - непознати.
По същия начин - любими и нелюбими аромати.

Например Ив Роше беше нещо, което получавах редовно по пощата, бях се абонирала.
Опитах 3-4-5 неща - кремове, шампоани, не ми допаднаха, с изключение на нещо с аромат на смокиня, шампоан, мисля беше.
Аромати изпращаха редовно като тестери. Нищо от тях не бих купила, всъщност и като подарък не бих ползвала.

Не съм купувала аромати с името на известна персона, не мисля, че някога бих купила, отблъсква ме самата концепция.
Но!! Имам „Дежнифър Лопез“ Confounded Половинката го донесе след някое пътуване. Пръскам си от него в обувките. Laughing

Видях, че споменавате някои неща, някои от които имам. И част от тях са стари.
„Ятаган“, например, е купен в „Кореком“, дано не греша, но мисля, че беше 5 долара?
Добавям няколко снимки от запасите Relaxed




От 80-те:




Този вероятно е първият, шишенцето ми е голяма любов:




И още няколко, също не съвсем нови.

Общи условия

Активация на акаунт