Прима Стил -проектиране на мебели- отзиви

  • 8 896
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 089
тъъъй - моите досегашни впечатления:
мивката, която купихме след консултация с тях /и струва 420 лева/, не се събира на определеното за нея мястото. днес имахме среща с упавителката, за да 'си говорим'. обаче толкова се изнервих в магазина им, че излязох навън - чух дори безочливото твърдение 'а вие не можахте ли да прецените, че в шкаф 88 см. няма да се побере мивка 1 метър'. излязох потресена от магазина с думите, че няма какво да си говоря с тях от тук насетне до завършване на монтажа на кухнята - т.е. до 28-ми окт. - те просто не са в час с необходимото отношение клиент-възложител-платец-изпълнител. филков остана да си говори. не знам какво са обсъждали. не искам и да знам. да ми направят кухнята и да приключвам с тая глава. най-лошото е, че човек вместо да се наслаждава на поръчването на кухнята си, да се радва и очаква с нетърпение, просто получава двумесечна драма и напрежение с неясен резултат. очаквам всичко... 
пп - ще сложим мивката с обърнат плот. така на всяко заставане на мивката ще си тряскам десния лакът в стената, а поради раздупчването на мивката, че имам нелепо стояща запушваща тапа в предната й страна  Confused истината повелява да кажа, че предложха да заменят сегашната мивка с друга - по-малка, която да се събере, баче 1-во - изобщо не е ясно дали нашият черен цвят ще е наличен в склада, 2-ро - въпреки недоброто решение, към тоя момент решение има. новата мивка може да отпуши друг проблем, аочевидо е, че комуникацията не е добра. по-хубу да си останем със сегашния проблем, към който вече има измислено решение.
а, да - забравих да изкоментирам 'проектантите', които се опитваха да поставят кош за боклук и машина за мелене на отпадъци едно под друго в шкаф, висок 80 см, в който е и дъното на мивката, предлагат 2Д проект с написани на ръка цифри и размери, и блокират, когато кухнята е нестандартна, със скосявания и успоредни линии Confused оф, да приключва тая работа, че покрай тая тъпа кухня невъзвратимо ми се затриха милиарди нервни клетки  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 12

мивката, която купихме след консултация с тях /и струва 420 лева/

       #Crazy


чух дори безочливото твърдение 'а вие не можахте ли да прецените, че в шкаф 88 см. няма да се побере мивка 1 метър'.
   

Че правилно те е попитала жената.   Ти къде гледа като избира мивката?  ooooh!
Ами то не може само да се мрънкоти, трябва и мисъл малко да се вложи.  Naughty

# 17
  • Мнения: 3 089
ми нали затуй са консултантите - да мислят вместо клиента. аз за кво давам 5 бона - да меря панти, да изчислявам механизми и да ходя с рулетката ли? и кат питам става ли нещо, те да ми кажат - ми мери си сама и ще разбереш, ама ти дай 5 бона, за да ПРОЕКТИРАМЕ и изработим поръчката ти. моята работа е да покажа нещото в католага, а тяхнaто - да кажат дали може или не може да стане. е, те казаха, че може, а после се оказа, че трябвало аз да гледам  ooooh! със същата сила  можех да поръчам всички уреди + мивка и каквото друго се сетиш през тях, използвайки техните отношения с фабер, и след това да се окаже, че мивката, която ТЕ са ми купили не става. проблемът не е в това кой е купил мивката и дали е трябвало аз да мисля или не - на мен ми плащат, за да мисля в други посоки и за други неща; проблемът е в това, че те нямат явно ресурса да мислят и не могат да го направят качествено, а искат пари за извършване и на мисловна дейност - сиреч проект. не си прав, драги!
пп - ето мивката, само че нашата е черна:
http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=14&c=11&pid=155
струва си всяка стотинка от цената  Peace

# 18
  • Мнения: 1 561
Абсолютно съм съгласна, ако ще трябва и техническата част аз да я преценявам, то цената на тяхната услуга се обезсмисля.
Затова плащаме, за да проектират и преценят всеки детайл, а нас ни интересува да получим това, което искаме, срещу съответната цена.

А не да ми обесняват едва сега, че при нас имало варянти за  д кантирано огледало, но аз не съм искала, това, което всъщност съм очаквала.
Като ги запитах, тогава защо при уточняването на детайлите те не дават опциите, за да може клиента да избере това, което иска, а пишат огледало и това е????Ако ми бяха дали вариантите, нормално е, че няма да избера този грозно изрязан вариант, и при положение, че ценово разликата е малка(по техните думи)

Такива неща дразнят.
А който му се занимава, може да отиде в една фирма за рязане на плоскости да си направи една сметка, колко струва материала и колко те си слагат отгоре за така добре свършената работа на фирмата- тя прибира мин 100% отгоре.

Смятам, че за тази печалба сме в правото да искаме това, което сме поръчали и те са потвърдили, че могат да го направят така.

Иначе, нямаше да опрем до технита услуги....

# 19
  • Мнения: 12
 Да дадеш пет бона за кухня си е само по себе си ненормална работа.
Печалбата на  такива фирми е доооста повече от сто процента.   А те са напълно наясно, че който поръчва при тях няма хал хабер от нищо.  И цакат както си искат.  Пък после върви се ядосвай. 
Да бяхте чели малко в съседната тема за кухните, за да знаете как стоят нещата с фирмите и какво да изисквате и гледате предварително.

# 20
  • Мнения: 51
 Вие май сте единствените луди клиентки на тази фирма.

# 21
  • Мнения: 3 089
лошата работа е, че не сме само ние  Mr. Green да бяхме ние двечките, ще се прежалим, ама много клиенти имат като им гледам сроковете. явно обаче не списват в нета Simple Smile

по другите теми гледах, четох и се образовах. то нашето не е въпрос на липса на информация, а на друго, стоящо извън нас като клиенти. а и кой да предположи, че при добра изработка на първа поръчка, ще почнат да мажат по втората. и да - 5 бона е много, ама и кухнята е огромна. да видим какво още ще пипнат по нея   Crazy
както става ясно, аз добих налудничаво-шеговито отношение към проблема  Crazy 

# 22
  • Мнения: 51

Проблема ти не е в фирмата госпожо.Фирмата  си е свършила работата.Като си дала 5 Бона ,това не значи , че те са длажни само с теб да се занимават , че си много готина.Проектантите са си свършили работота да ти начертаят проекта,да ти изготват цената и да оформи договора.Проблема си е в теб госпожо при положение ,че са ти написали размера на шкафа 880см. и вие си купувате мивка  за шкаф 1 м това си е ваш проблем да сте си погледна ли проекта госпожо. Въпрос на  Образованост.

Май ще трябва да отидете да си прегледате нервите.

                             Имате проблем с тях.

# 23
  • Мнения: 3 089
да, така е. това ще ми е обеца на ухото. от тук нататък ще се образовам не само когато си поръчвам нова кухня, но и когато ми сменят тръбите в банята, когато правя окачен таван или фина шпакловка, а когато пък си купувам нова кола, задължително ще се запозная с ръководството за използването й още преди да я купя, защото явно трябва да презюмирам, че консултантите не си вършат работата. когато пък купувам ново жилище, първо ще изкарам съкратен курс по архитектура, за да съм сигурна, че изпълнителят, на който плащам за добра изработка, си разбира от работата  bowuu

пп - шкаф 88 не значи, че не може събере мивка с размер 100. коритото на мивката е 50, т.е. би се поместила и в по-малък шкаф. друг е проблемът, както казах няколко пъти...

баста. за себа си затварям темата за прима стил. от тук нататък, ако имам какво да кажа за тия добри хора, че го правя по официален ред и с депозирани жалби с входящ номер  Wink

# 24
  • Мнения: 51
  Редно да се образоваш за каквото и да е, и тогава да създаваш проблеми на дадена фирма.

В шкаф 88 влиза мивка на 80 ,а не на метър независимо от коритото,защото един шкаф има страници.и няма кЪде да се монтира мивка на петър.
http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=14&c=11&pid=155

Пак не си чела хората  са ти го написали за такива като теб.

Монтажен отвор - 980x480 мм
Размер - 1000х500мм
База шкаф - 600мм

Спри да занимаш хорота с глупости.Занимавай се с нещо друго.

И все още сам на мнение да си прегредаш нервите.

# 25
  • Мнения: 51
Знаеш къде е офиса им.  Hug

# 26
  • Мнения: 560
Аз само да вметна, че мивка 100 може да влезе в шкаф 88. Зависи от размера на коритото, които дефакто влиза в шкафа. Останалият отвор е само в плота и спокойно може да прескочи върху съседния шкаф.

# 27
  • Мнения: 560
Майчето, не може ли да се разместят два шкафа в кухнята, за да успеят да поставят мивката както трябва?

# 28
  • Мнения: 51
този модел мивка не може да вгради  в този шкаф.

# 29
  • Мнения: 51
Монтажен отвор - 980x480 мм
Размер - 1000х500мм
База шкаф - 600мм

Общи условия

Активация на акаунт