Как реагирате на подвиквания и закачки от непознат на улицата?

  • 4 320
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 430
Надявам се,че Селинджър осъзнава какво пише ShockedБих го попитала,ако има дъщеря или собствената му жена се оплаче,пак ли ще се "кефи",че жена му респ.дъщеря му е:" яка пичка"

# 16
  • Мнения: 1 224
Надявам се,че Селинджър осъзнава какво пише ShockedБих го попитала,ако има дъщеря или собствената му жена се оплаче,пак ли ще се "кефи",че жена му респ.дъщеря му е:" яка пичка"
Чудесно изказване  Peace

Аз преди време питах един господин , дъщеря му като минава през хола така ли й подсвирква.  ooooh!

# 17
  • Мнения: 3 447
Селинджър, ти ли си дебелия чичак, който се е облизал на яката пичка, признай си.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 430
Селинджър, ти ли си дебелия чичак, който се е облизал на яката пичка, признай си.
Mr. Greenмай е той

# 19
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Допреди  2 месеца работех на място където работят много мъже,подсвиркаха и подвикваха на воля.Не съм им обръщала никакво внимание.Ама то и там жените са кът.

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 15:51 от Sly Red Fox

# 20
  • Мнения: 750
Никога не са ми подсвирвали или пък да се отъркат в мен. Thinking
Вдъхвам им респект сигурно! Mr. Green
А ако ми се случи....бе,де да знам какво ще направя. Crazy
Скоро един ме загледа влажно докато слизах по стъпалата на едно заведение(отовах до двете нули),на врщане пак така ме гледаше,точеше език в посока към мен,правейки една муцуна все едно казва ''мммм ще те скъсам''....В първият миг го подминах,като не показах,че го забелязвам...Но,на третото стъпало ме 'ухапа кучето'! Mr. Green
Направих крачка назад,обърнах се към него и го попитах дали иска нещо да ми каже или желае само да ме гледа.
Бълвах змийчета през очите си,сигурна съм! Joy
Момчето замръзна.Спече яко.Само вдигна рамене...
Казах му ''Аха...значи само гледаш.Ок''
И се качих на вторият етаж на заведението.
След 20 мин си тръгнахме,а 'пича' като ме видя заби поглед в масата и се направи,че не ме вижда.
 Joy

# 21
  • Мнения: 3 268
Аз пък мисля,че Селинджър не го казва с лошо чувство това за Тополинка.Тя наистина е красива.И аз щях да й подсвирквам ако бях мъж.Това за буса е гадна история обаче.Преди години щях да бъда набутана в буса на Карамански,но просто чудо ме спаси.Подсвиркванията никога не са ме притеснявали,но грубото вмешателство в интимния свят на човек е гнусно нещо.

# 22
  • Мнения: 1 224
Стефани, знам , че не го каза с лошо Simple Smile
И благодаря за комплимента. Нямам против да ми подсвирнеш, на теб ще ти се зарадвам  Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 2 430
на мен лично ми е отвратително и много просташко!И не ми е смешно въобще!
Скоро слизах по една улица в Лозенец и някакви "мъже" редяха плочките,слизайки по улицата те спряха да редят плочките и се изправиха и подредиха в редица за да мина покрай тях,в момента в който ги отминах започна едно"Ох,ах ша та скъсам"
И не ми беше смешно,чувствах се унизена от пещерняшкото им поведение #2gunfire

# 24
  • Мнения: 515
Какви бусове, какво чудо, аз ли падам от Марс или за такова нещо за първи път чувам от вас..Пък смея да твърдя че съм доста информирана жена..

# 25
  • София
  • Мнения: 2 430
Какви бусове, какво чудо, аз ли падам от Марс или за такова нещо за първи път чувам от вас..Пък смея да твърдя че съм доста информирана жена..
Toppolinka преди няколко седмици имаше кошмарно преживяване с улични Дон Жуановци,които сигурно още живеят в "мъжки времена" и си мислят,че отвличането на жени е нещо нормално за милата ни родина,слава на бога Praynig остана само опит за отвличане,но преживеният ужас остава

# 26
  • Мнения: 3 268
Madam Stasita,Не е нужно да стреляш във всеки свой пост,за да разбелем колко си възмутена о т просташкото поведение на някакъв си работник.Извинявай,но ти до сега къде живя,на Луната ли беше?Тези приказки ги слушам от 15 годишна и вече просто не ги чувам.Не казвам,че е хубаво това,но си е балканска черта.Унизена,осквернена и тем подобни думи ме навяват на мисълта,че си била изнасилена,а ти не си.Имам толкова много неща,за които да се притеснявам,че мога само да кажа"Да ти имам проблемите!"

# 27
  • Мнения: 1 224
Това , което е отговорила Madam Stasita  е историята на кратко.
Само дето беше 1 Дон Жуан.

# 28
  • Мнения: 515
Ужасс .. как може да има такива изроди...Toppolinkе представям си какво ти е. И при мен се е правило опит да ме отвличат , бях много малка, нооо и до днес си спомням с ужас... Дано си взела мерки срещу този изрод!!!

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 16:14 от VIKI_I

# 29
  • София
  • Мнения: 2 430
За съжаление си ме разбрала погрешно,слава бога не са ми се случвали такива неща,но балканската черта не е аргумент за такова поведение,не може за поредната простотия да си извиняваме с балканската черта,а когато имаме някакви претенции да казваме,че сме в ЕС и сме европейци!Възмутена съм не конкретно за случая,той беше причината за темата,а за това,че не може да се толерира и отминава ей така!И да една постъпка сама по себе си може да унизи човек,не е задължително да бъдеш изнасилен

Общи условия

Активация на акаунт