Как реагирате на подвиквания и закачки от непознат на улицата?

  • 4 327
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 224
Вече ми мина. Аз взех мерки, но нещо полицията се подмотва. Давам им още 2 месеца , ако няма развитие си завеждам граждански иск.  Crossing Arms

# 31
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Вече ми мина. Аз взех мерки, но нещо полицията се подмотва. Давам им още 2 месеца , ако няма развитие си завеждам граждански иск.  Crossing Arms

 Hug Hug Hug

Не обръщам голямо внимание на такива подсвирквания и тн., но ако почнат да нахалстват много, ставам лоша  Twisted Evil
Имала съм доста неприятни ситуации, но неискам да си спомням, че ми става гадно  Tired

# 32
  • София
  • Мнения: 2 430
Вече ми мина. Аз взех мерки, но нещо полицията се подмотва. Давам им още 2 месеца , ако няма развитие си завеждам граждански иск.  Crossing Arms

 Hug Hug Hug

Не обръщам голямо внимание на такива подсвирквания и тн., но ако почнат да нахалстват много ставам лоша  Twisted Evil
Имала съм доста неприятни ситуации, но неискам да си спомням, че ми става гадно  Tired
Ето за това говоря,за гадното чувство което остава в теб

# 33
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Незнам дали има нещо общо с темата, но все пак ще разкажа какво стана онзи ден на плажа.  Close
На мъжа ми нищо не му казах, за да не стане скандала  Confused

Играехме си с детето на плажа и по едно време идва един мъж, но нещо не беше добре с главата и си личеше , че е болен от нещо  Rolling Eyes Спира се до нас и хваща детето за ръката и и вика на гръцки " хайде ела с мен моето момиче" и я дърпа за ръчичката  ooooh! Явно си мислеше, че сме туристи и че не разбирам езика, но като му отговорих на гръцки да ми остави детето намира и да се маха си замина.  Close Може да си въобразявам , но като видях как хвана детето за ръчичката и я дръпна ми идеше да го убия  #Cussing out

# 34
  • Мнения: 5 647
Подсвиркванията, подмятанията, отъркванията и т.н. са признак на ниска култура и лошо възпитание. Дразнят ме такива типове.
Преди време се качих в една маршрутка, в която имаше около 7-8 арабина  Е, честно казано тогава се почувствах много гадно, защото всичките гледаха жените  много мазно, а единия се беше почти облегнал на мен. Сръгах го няколко пъти, но нахалника не се помести и тогава се обърнах към него, не помня какво точно казах, но моментално се мръдна и се обърна на другата страна. 

# 35
  • Мнения: 83
И на мен вече ми писна до не знам къде от профанските изцепки на хора без работа с манталитет на свини. Всекидневие ми е подсвиркването от коли, когато ходя пеша, а аз основно пеша се движа, заговарянето по улиците, и изцепки от сорта на "за теб и камикадзе бих станал", облизването, което досега не ми се беше случвало, но вчера и него видях.   ShockedА наскоро ми предлагаха да се кача в една кола, случвало се е да седнем на кафе с приятелки, винаги ще се намери лепка. Най-потресаващото, за което се сещам в момента, беше когато пътувах за университета и чаках автобуса и някакъв човечец мина и ме забърса по д-то...  Shocked Вярвате ли ми, че не знаех как да реагирам, изплъзна ми се само една псувня и дотам... Май винаги се правя, че нищо не се е случило, защото се стъписвам и оставам безмълвна за няколко секунди, докато се окопитя, то вече отминало. Само веднъж един човек ме зяпаше ужасно настоятелно и отидох при него и го попитах какво иска, а той едвам смотолеви нещо.  Shocked  Shocked   Shocked

# 36
  • Мнения: 3 268
Вече ми мина. Аз взех мерки, но нещо полицията се подмотва. Давам им още 2 месеца , ако няма развитие си завеждам граждански иск.  Crossing Arms

 Hug Hug Hug

Не обръщам голямо внимание на такива подсвирквания и тн., но ако почнат да нахалстват много ставам лоша  Twisted Evil
Имала съм доста неприятни ситуации, но неискам да си спомням, че ми става гадно  Tired
Ето за това говоря,за гадното чувство което остава в теб
Подсвиркванията отдавна не оставят в мен никакви чувства-нито гадни,нито негадни.Опит за отвличане и изнасилване обаче е друго нещо.Преживяла съм ги и двете.Там нещата са неописуеми с думи.Чувстваш се наистина опустошен и прероден едновременно,защото ти се е разминало.
Сега у мен неприятно чувство оставят други неща-майка с цигара ,люшкаща детето си на детска площадка,изоставено дете,пребито бебе....ей такива неща.

# 37
  • Мнения: 958
добре де момичета, като изключим случая с Тополинка, което си е престъпление, а не подсвиркване, и това с детенцето.
И аз не разбирам как може толкова тежко да го понасяте и да го преживявате. това според мен си е в реда на нещата. Има мъже, има и простаци, има и неориентирани, които просто си зяпат, без лошо чувство.
Аз пък съм виждала и жени да подсвиркват на мъже. Срам не срам, и на мен ми се е случвало с приятелки, веднъж.
Не е приятно, ама чак пък такава драма, отминаваш и забравяш, какво има толкова да се преживява.
Надали има мъж, който не е подсвирквал поне веднъж, след жена. Да не говорим, че съм виждала цели камиони с войници, то не бяха свиркания и подмятания след всичко живо.

А това за хваленето в предишният пост го написах, защото всички се оплакват, като някой циганин или строител им подсвирне, ама ако е готин пич с яка кола и кинти, повечето си вдигат самочувствието. а двете ситуации са еднакво просташки!

# 38
  • Мнения: 1 224
А това за хваленето в предишният пост го написах, защото всички се оплакват, като някой циганин или строител им подсвирне, ама ако е готин пич с яка кола и кинти, повечето си вдигат самочувствието. а двете ситуации са еднакво просташки!
В постовете ти има много , много истина  Peace

# 39
  • Мнения: X
Зависи от подвикванията и закачките. Ако са приятелски и добронамерени може би просто ще се подсмихна и ще махна с ръка. Но почне ли да ми се кани как щял да ми го натакова,да ми обсъжда я циците,я задника, камо ли да дойде да ми се отрива,ставам много лошичка.  Twisted Evil Със сигурност,ако не си изкара някой бой, ще му тегля някоя пиперлива Чирпанска псувня, обратнопропорционална на миловидния ми фейс.

# 40
  • Мнения: 274
Надявам се,че Селинджър осъзнава какво пише ShockedБих го попитала,ако има дъщеря или собствената му жена се оплаче,пак ли ще се "кефи",че жена му респ.дъщеря му е:" яка пичка"

Ами много ясно, че жена ми е яка пичка....Ти за кво искаш да се оженя? За некой кит ли?
Аз съм човек естет бе алоу.

# 41
  • Мнения: 4 751
,но така мина,че се отърка в мен
Отврат Sick
Не давам признаци че чувам подмятания. Ама ако ми се отърка някой ще залепя я някое коляно, я нещо друго.

# 42
# 43
  • Мнения: 2 161
Според мен ви се привижда и причува...Въобразявате си един вид, че ви се облизват, подсвиркват, подвикват, подпичкват и тн...
Сега нарочно ли го пишеш това?Всяка жена се е сблъсквала с подобен тип отношение и повярвай ми не е особено приятна тръпка #2gunfire
Селинджър е прав до болка.В автобус могат да те притиснат,но на улицата да ти се отъркат...много евтино.Ето това е обидното,че е евтино.Дано да ти се е привидяло.За да не е евтино,затова.

# 44
  • Мнения: 247
Имам толкова много неща,за които да се притеснявам,че мога само да кажа"Да ти имам проблемите!"
Съгласна съм с това мнение. Ако се  е случило нещо - вземи мерки!Но да се дразниш?

Общи условия

Активация на акаунт