Летния вирус!

  • 5 536
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
но той не плачи при всяко хранене например вчера и днес само на обяд

# 16
  • Мнения: 3 929
Според мен първо е трябвало да се овладее повръщането, защото от него страшно бързо се обезводнява организмът, особено при малките деца. На нас досега най-добре е действал Деган-ът. А този АБ, дето ви е изписала...не знам, не мисля, че е удачно да ви го изпишат в случая.

# 17
  • Мнения: 410
Защо антибиотик, те друго лечение не знаят ли тези лекари днес...
И аз давам още един глас за ДЕГАН с-у повръщане и увиване в мокри чаршафи, напоени с оцет 50:50 за високата темп.
Скорошно оздравяване!!! 
Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
моля извинявам се за некомпетентноста но какво представляват афтите и може ли да са по езика?Защото ние изкарахме вируса но виждам че езичето след средата е бяло и понякога плаче и не иска да яде .

Може да са по езика, да. Афтите са бели отгоре, с различен диаметър. Ако цялото езиче е побеляло е по-вероятно да е обложено. Когато човек е болен така е обложен езикът обикновено.

# 19
  • Мнения: 14 133
Срещу повръщане има и много ефикасни свещички Вомитусхил.. Могат да се слагат през 3часа, докато се потисне острата фаза.

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 15:53 от chibi

# 20
  • Мнения: 1 494

В началото се опитах да ги лекувам с Дактарин, но ефект никакъв. Напротив, афтите се инфектираха и стана страшно направо - над 30 афти в устата  ooooh! Температурата не падаше и Калина беше много зле - само спеше и плачеше в останалото време. Виках доктор в къщи и той предписа Зинат. За мазане Индекстол - това е едно мехлемче за устната лигавица. Помага при много неща, но и за афтозен стоматит е посочено в листовката, че е ефикасно. Наистина помага! Освен това витамин А за капане в устата /възстановява лигавицата/. Също и Генгигел за венците, защото й бяха станали страшно подути и зачервени. Витамините и по-специално витамин "С" са важни също.

Благодаря! Hug
Водих го на лекар- каза за сега само да ги мажа с разтворена сода бикарбонат за да се промени киселинността. Иначе температурата спадна. Сутринта хапна печена филийка, на обяд с триста зора малко омлет и краставица. Дано се размине с това. Обнадеждавам се, че прояде. Ако се влоши ще взема този мехлем. Дано не стигаме до АБ, че онзи ден спряхме един.

Общи условия

Активация на акаунт