ПАК ЦИКЪЛА...

  • 5 173
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435

На мен днеска ми е последен ден. Party

Не ме ядосвай. Crossing Arms

Да ама ти сега нямаш,пък аз  имам  вече 5-ти ден. Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 2 388
Да ама ти сега нямаш,пък аз  имам  вече 5-ти ден. Crossing Arms
Но аз ще имам точно през уикенда! Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 4 435
Да ама ти сега нямаш,пък аз  имам  вече 5-ти ден. Crossing Arms
Но аз ще имам точно през уикенда! Crossing Arms

А аз имам тоя уикенд. Joy

# 18
  • Мнения: 2 388
Казвам да се радваме, че имаме. Party Иначе трябва да пускаме теми по въпроса. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 435
Казвам да се радваме, че имаме. Party Иначе трябва да пускаме теми по въпроса. Mr. Green

Права си. Laughing
Макар че 5 дни тряя се лишавам от  някои неща.И милото гледа да  забегне  нанякъде. Joy
Айде бягам,че другаде спам-а. Blush

# 20
  • Мнения: 412
Joy Joy Joy
А аз не мога да разбера,защо след като не водиш полов живот и няма опасност да си бременна започваш да се притесняваш.Все ще дойде,като не-на лекар.
 
Eми и аз нз защо, но се притеснявам.Все пак дори тва, че не ми идва може да е признак на някъква болест.

# 21
  • Мнения: 7 723
Ууууффффффф, докато изчета темата, и на авторката взело, че й дошло Close Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 7 723
Joy Joy Joy
А аз не мога да разбера,защо след като не водиш полов живот и няма опасност да си бременна започваш да се притесняваш.Все ще дойде,като не-на лекар.
 
Eми и аз нз защо, но се притеснявам.Все пак дори тва, че не ми идва може да е признак на някъква болест.
Като станеш голяма и ще ти се нормализира, не се притеснявай Peace

# 23
  • Мнения: 412
Ууууффффффф, докато изчета темата, и на авторката взело, че й дошло Close Crossing Arms
 
Е тя тази тема е от няколко дена и беше на 3 страница, но сега ми дойде и като го написах и отиде на 1 страница.

# 24
  • Мнения: 7 723
Ууууффффффф, докато изчета темата, и на авторката взело, че й дошло Close Crossing Arms
 
Е тя тази тема е от няколко дена и беше на 3 страница, но сега ми дойде и като го написах и отиде на 1 страница.
Добре, че не реши да пуснеш нова тема за това Wink Joy

# 25
  • Мнения: 412
Joy Joy Joy
А аз не мога да разбера,защо след като не водиш полов живот и няма опасност да си бременна започваш да се притесняваш.Все ще дойде,като не-на лекар.
 
Eми и аз нз защо, но се притеснявам.Все пак дори тва, че не ми идва може да е признак на някъква болест.
Като станеш голяма и ще ти се нормализира, не се притеснявай Peace
 
Мерси за успокоението-да би трябвало да си права.Все пак на сестра ми и на майка ми им е редовен цикъла, значи и моя ще е редовен може би.

# 26
  • Мнения: 2 388
Eми и аз нз защо, но се притеснявам.Все пак дори тва, че не ми идва може да е признак на някъква болест.

Може, но за съжаление никой гинеколог не се включи с компетентно мнение.

Ууууффффффф, докато изчета темата, и на авторката взело, че й дошло Close Crossing Arms

Чети по-бързо, по диагонал например. Laughing

# 27
  • Мнения: 412
Ууууффффффф, докато изчета темата, и на авторката взело, че й дошло Close Crossing Arms
 
Е тя тази тема е от няколко дена и беше на 3 страница, но сега ми дойде и като го написах и отиде на 1 страница.
Добре, че не реши да пуснеш нова тема за това Wink Joy
 
Е не съм толкова зле, че да пускам тема за тва, че ми е дошло  hahaha

# 28
# 29
  • Мнения: 7 723
....Чети по-бързо, по диагонал например. Laughing
Е как по- бързо, ма?  Shocked
...ето, сега ако бях чела на диагонал,
нямаше как да разбера, че на майка й и сестра й им идва редовно ooooh! Joy

Общи условия

Активация на акаунт