С какъв прах перете дрехите на вашето бебе?

  • 7 882
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
От самото начало пера бебешките дрешки на 30 г със Сано Максима, Персил или Ариел.

# 16
  • Севлиево
  • Мнения: 491
С Тео бебе, но мисля да пробвам Персил сенситив. Иначе всички дрехи пера на 50 градуса.

# 17
  • Мнения: 580
Аз нямам бебче ,но сестра ми пере дрешките на племенницата само със "Сано".В следствие на което започнахме да перем всички дрехи с него .Страхотен е  Heart Eyes

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Тео бебе и пералня от ден първи Sunglasses
И аз така. Ползвах за кратко и Персил сензитив, но не ми допадна  Peace

# 19
  • Мнения: 534
аз пера със Сано максима

# 20
  • Мнения: 3 092
на 40 градуса перях , сано максима и тео бебе съм ползвала ...

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Със Сано до годинката.След това с Персил.

# 22
  • Мнения: 1 763
С Тео бебе на 60 градуса. Докато майка ми беше вкъщи след раждането, настояваше да ги перем на 90 градуса за дезинфекция. Така и правех, нямаше проблем с дрешките.

# 23
  • Мнения: 1 138
в началото ги перях на ръка с детски сапун Тео
в последствие ги пера в пералянта с какъвто прах имаме, не непременно детски.

# 24
  • Мнения: 225
И аз съм прала с тео бебе до годинка.Сега пак мисля него да си ползвам.
А някои от вас слагат ли омекотител в бебешките дрешки....? newsm78

# 25
  • Мнения: 3 929
Да, може. Прала съм на всякакви градуси. В самото начало ползвах Бонукс лимон, после Тео бебе и накрая продължих с Ариел.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 122
перях със сано максима сензитив до скоро, сега вече не с бебешки, в пералня на 30-40 градуса и 800 центрофуга.

# 27
  • Мнения: 2 807
Настройвам пералнята на 30-40 С.
Центрофуга - 600-700.

Пет години ползвах Тео бебе, но ми омръзна миризмата му и вече пера с бебешкият Sano maxima - и детските, и нашите.
Доволна съм- надхвърли очакванията ми  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 23 097
Пера с Persil sensitive и съм много доволна! Започнах с Тео бебе, но за мен този прах е просто смешен - гадна ми е миризмата му, сините гранулки правят бели петна по дрешките, ако не се разтворят веднага добре във водата и не изпира петна.

# 29
  • България
  • Мнения: 181
От самото раждане на сина ми пера друхите му с "Тео бебе" в пералнята на 40 градуса. Много съм доволна. Понякога въпреки че прахът е 2 в 1 слагам и омекотител Ленор сенситив - аромата е страхотен. Теото изпира добре всички петна и съм нямала проблем с разтварянето на сините гранулки.

Общи условия

Активация на акаунт