бебето се крие

  • 8 020
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
бременна сам в петиа месец и днес ми беше вториа видеозон.неможаха да видат дали е момче или момиче.вие кога разбрахте пола на вашето бебе?маи моето маниче е доста срамейливо Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 447
Използвайте ето този бутон Има безброй такива теми..
Аз разбрах пола на моят син края на 5м

# 2
  • Мнения: 1 763
В шести месец (25-та седмица) като ехографът беше в режим за фетална морфология ( не знам колко D) съответно и лекарят беше специалист по фетална морфология. На обикновен ехограф се видя чак в осмия месец.

# 3
  • Мнения: 2 111
В шести месец успяха да видят пола.

# 4
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 877
В шести месец успяха да видят пола.


И при мен така. Дотогава госпожицата беше все седнала, с ръце между крачетата. Прикриваше се много старателно.  Laughing

# 5
  • Мнения: 2 521
След 4 месеца ще се покаже,спокойно Laughing
За първото ми казаха в пети месец момиче и познаха.
За второто в шести месец ми казаха пак момиче,а в осми се поправиха на момче Grinning.

# 6
  • BG
  • Мнения: 1 900
Моите и двете се криеха до края.

# 7
  • София
  • Мнения: 222
Като отидох на преглед в 4тия месец и аз много исках да разбера пола, но малката се криеше  Heart Eyes след седмица отидох за резултати от изследвания и помолих лекаря да погледне пак и този път отсече момиче.. от тогава още 2ма потвърдиха, така че явно чакаме принцеса  Grinning

# 8
  • Мнения: 1 677
В края на четвъртия за дъщеря ми и в петия за сина ми.

# 9
  • Мнения: 4 965
Разбрах пола на дъщерите ми при самото раждане, въпреки това, че 3 пъти ме гледаха на 3Д, докато бях бременна.

# 10
  • Мнения: 1 796
В 17 г.с. на фетална морфология на 3Д се видя че е момиче,в 6-тия месец на обикновен видеозон се видя същото и ............. познаха Simple Smile

# 11
  • Мнения: 63
Чувала съм, а и от опит знам, че бебета които се крият се оказват момичета.  Naughty Моята пикла много старателно се криеше докато я разконспирираме почти в шестия месец.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 535
За дъщеря ми - когато се роди ме изненада.
За сина ми в 14-та седмица, след това в 16-та потвърдиха

# 13
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
В петия месец. Peace

# 14
  • Мнения: 1 001
В 4-тия месец  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт