бебето се крие

  • 8 026
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 549
В 17 г.с. на ФМ ми казаха пола. Сега в 30-та го потвърдиха  Grinning

# 46
  • Мнения: 3 929
И аз не знаех полът на бъдещото бебе, въпреки че още в 4 месец докторът предположи, че е момче. Така и до края не беше категоричен. Едва като ме приеха в патологията за преносване, докторката беше категорична, че е момче.

# 47
  • Мнения: 276
 В петия месец на 3 Д видеозон познаха, че е момиче.

# 48
  • Мнения: 1 045
В края на 7-ми месец АГ каза категорично момиче.Преди това гадаеше че е момиче по други белези,но тя старателно криеше пола си до тогава. Mr. Green

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
23г.с ми казаха и познаха

# 50
  • Мнения: 432
Разконспирирахме срамежливка в 25 г.с. Grinning Сега каката е на върха на щастието, че ще си има сестричка.Всички мислеха ,че ще е мъж ,само тя и свекърва ми казаха момиче и се оказаха прави. Joy

# 51
  • Мнения: 940
племенникът ми също беше ужасно срамежлив и все се криеше - разбраха го че ще е мъж чак някъде 7-8 месец. моят малък мъж го гледахме миналата седмица  на видеозона и хич и не се крие, даже напротив - развява си онези неща дълго и продължително, за да сме сигурни  hahaha

# 52
  • Мнения: 9 973
 ooooh! а аз какво си помислих като прочетох заглавието..... Whistling
в 19 гс и 17 гс

# 53
  • Мнения: 275
около 20-та седмица

ooooh! а аз какво си помислих като прочетох заглавието..... Whistling

 Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 14:52 от mari_ana

# 54
  • Мнения: 529
Моите и двете ни се показаха.Но на една приятелка бебето се кри до последно. Grinning

# 55
  • Мнения: 781
И моето се криеше, но на 3D го разконсперираха Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 15 379
Абсолютно категорично докторът заяви, че е момче в 10.5 г.с. Видя го на 4D и позна Heart Eyes.

# 57
  • Мнения: 4 335
Кьм края на 4-ти месец ми казаха,че е момче и познаха.

# 58
  • Мнения: 4 615
Цитат
Чувала съм, а и от опит знам, че бебета които се крият се оказват момичета.
В 28 г.с. изказаха съмнения за пола. Потвърдиха се 6 седмици по-късно на 4D.

# 59
  • Мнения: 365
И аз съм така!За синът ми познаха още в четвъртия месец,а сега не се вижда винаги застава така че не може да се види!Но майчета най-важно е да са ни живи и здрави пък момче или момиче нали са си наши  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт