Януарското човече в коремчето на мама ритa

  • 13 840
  • 288
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 270
Добър ден на всички!! smile3558 smile3558
Момичетааа,петък е  newsm44 newsm68 и аз утре ще ходя на фризьор,че нещо ми се е посмачкало самочувствието,че съм дебела и непривлекателна,противно на общото мнение Crossing Arms Вторник заминаваме за морето за няколко дни  grinning039 в Созопол,въпреки,че ще съм шамандура там Crossing Arms с това шкембе,ама поне ще си почина.
Нещо ми бавят резултатите от това БХС и вече се изнервям и се притеснявам с тези кисти,ама търпение му е майката ooooh! Това е от мен,цунки за всички по тумбаците Hug

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 11:33 от daninceto

# 211
  • Мнения: 30
Espa благодаря ти за инфото относно ФМ. Ще взема и аз да се пробвам при Врагалева, при Марков се съмнявам, че ще има свободни часове, че то при мен средата на август ми се пада 21-22 седмица.

Относно 3 скрининга - кръв взимат от вената. Поне при мен беше така вчера. При това 2 епруветки ми източиха. Предполагам, че навсякъде ще е така.

Мале, пък да ви кажа, като гледам отсега колко е буен младежа се плаша. Вече яко си ме подритва, а то се оказва, че е и доста едричък. На баща си се е метнал  smile3516. Сега като гледам размерите му отговарят на 18-19 седмица. Ама да е жив и здрав де.


# 212
  • Мнения: 641
Доколкото помня и Марков и Враглева са отпуска август. Обаче във Фемина има още 2 докторки които правят ФМ – пробвай при тях. За доктор Димитрова съм чувала само положителни коментари, дано да има часове за август
Мерси за инфото за 3 скрининг.
Завиждам ти че чувстваш бебо, аз още не съм изпитала това щастие /то е и раничко още май за мен/, обаче все си мисля, че ако го усещам ще съм по спокойна, че бебчо е добре

Успех!

# 213
  • София
  • Мнения: 276
Ехооо, честит ПЕТЪК!!

Пропуснах няколко дни да вляза, че  ни хвана летният вирус.....но хубавото е че отминава бързо.

Sladur4esta, за Марков Август няма часове, но можеш да пробваш във Фемина.   Аз лично съм мн. доволна от д-р Врагалева: всичко обяснява и показва внимателно, ако кажеш и клипче ще ти направи Simple Smile

На мен гаденето ми спря към 12 седм., и някъде след това и болките в гърдите. Сега се чувствам страхотно, а бебчо от ден на ден все по- силно ме рита...Направо не мога да повярвам, че от толкова рано е толкова активно...а батко му, едва към 19-20 седм. почна "да индикира" присъствието си Heart Eyes

Поздрави и хубав ( мъкар и мрачен) ден!

# 214
  • Мнения: 7
Мариана много съжалявам за загубата ти Cry. Разбирам те и ти съчувствам искрено, защото и аз преживях такава загуба миналата година.Почивай и гледай да се развличаш с нещо, за да не мислиш постоянно за случилото се. Желая ти скоро отново да си в нашите редици Praynig
Sladur4esta честит ти мъж.Да е жив и здрав и да ти носи само положителни емоции.
Аз чакам с нетърпение да дойде средата на другия месец, когато съм на преглед и сигурно тогава ще ми кажат пола на моето бебче. Да ви кажа момичета нашия татко каза, че не иска да знае предварително дали е момче или момиче, но така или иначе си мечтае за мъжко.
Като мине прегледа и мъжлето ми кото излезе в отпуска мислим да направим едно голямо пътуване до Петрич, а оттам евентуално и до Гърция. Как мислите, дали толкова път няма да навреди на бебчо? Дано  да не пречи, че така ми се ходи ... travel

# 215
  • Мнения: 63
Сладурчеста, честито момченце. Ти такова ли очакваше?
Аз днес , до преди малко, голямо  newsm79 hang му ударих. Радвам се, защото напоследък все ме помързяваше, а и не ми беше приятно като си е мръсничко. Та така.
Чакам с нетърпение да дойде време за  smile3549, въпреки че ще сме за много малко, но пак е нещо, като се има предвид, че от 4 години не съм виждала моренцето.

# 216
  • София
  • Мнения: 1
Много много жалко, че вече и в четвъртия месец отпадат мами от нашия отбор, много съжалявам Мариана бъди силна, намери някакво занимание, с което да си отвлечеш вниманието и гледай напред до следващото дебелеене- успех! Hug
АЗ вече със сигурност мога да се похваля ще изчезна  Sickи непоносимостта ми към готвено и миризма на манджи, та вече мога и да готвя и татково щастлив хехе.
За съжаление започнах пак да вдигам кръвно, бях на кардиолог и вече съм на познатите ми хапчета от предишната бременност, ако ми се вдигне пак много високо ще съм в болницата за лечение, но за сега пия хапчетата и гледам да не се ядосвам като карам кола и като работя, че тогава най много се нервирам!
КЪсмет в днешния петъчен работен ден на всички мами!

# 217
  • Мнения: 63
Невенчето, аз мисля, че няма проблем с  travel, стига ти да се чувстваш добре и таткото да кара внимателно. Аз преди в 8 месец съм пътувала и то на голямо разстояние.

# 218
  • Мнения: 7
Mариана всички мами са с теб и те подлрепят..Sad
Момичета , да ви питам ако изпитвате лек глад - можете ли да заспите? Аз ставам да заситя малко, иначе няма заспиване. Тая сутрин в 2.45ч ядох супа  Shocked

# 219
  • Мнения: 641
Момичета , да ви питам ако изпитвате лек глад - можете ли да заспите? Аз ставам да заситя малко, иначе няма заспиване. Тая сутрин в 2.45ч ядох супа  Shocked

Хахаха, аз правих същото. Мойта беше супа от гъбки. Няма заспиване иначе -ужас Mr. Green

# 220
  • Мнения: 387
stelaruseva аз докато ми прилошаваше си слагах до леглото солети, плодове, вода и каквото ми се прияде..и нощно време похапвах стабилно и коко много ми се смееше като ме видеше да ям в три-четири посред нощ....а сега преди да заспя задължително хапвам иначе през ноща пак се будя гладна...но сега вместо храна дъвча или дъвка или някакъв бонбон нощно време...

# 221
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте,момичета!
И аз гледам че като се събудя през нощта и съм гладна, направо не мога да повярвам, преди никога не ми се е случвало- Confused
Засега не съм ставала да ям, ама ще видим занапред как ще е......
Вече съм в 16 седмица и вече много упорито ме гъдилка отвътре и ми играе, и все се чудя това бебето ли е или все още си въобразявам, ама пък чак такова въобразяване от моя страна по няколко пъти на ден- Rolling Eyes
Много се чудя......
Иначе аз болки в гърдите вече нямам, даже питах вече нормално ли е, но забелязах че сутрих ми се гади като си мия зъбите- Shocked
Направо не можех да повярвам, че може от пастата за зъби да ми се гади.....
Другото, което много ми прави впечатление е, че като изкача едни стълби и започвам да се задъхвам, направо имато не мога да си кажа, ако не си поема въздух, не зная нормално ли е, ама ми се случва.
Хайде стига съм се оплаквала, аз си се радвам и на коремчето, и на тези неразположения и осъзнавам колко ценни са тези моменти!!!!!!!!!!!!!!!
Желая на всички мног хубави почивни дни- Hug Hug Hug Hug Hug

# 222
  • Мнения: 585
Хайде и аз да се похваля, ще си имаме момиченце Simple Smile
Момиче, козирог, е сега ни се отели вола  #Crazy

Иначе за глад, аз пък не изпитвам никакъв, само към плодове ме влече и нищо друго. Не съм качила още и един грам.
Но мер тресе страшно главоболие, да Ви се оплача, някой има ли го този проблем?
Преди не ме е боляла глава, а сега не се минава и ден.
И не мога много да спя. Към 3-4 се ококорвам и дотам, абе нещо страшно става   newsm78

# 223
  • Мнения: 3 861
Сладурчеста, честито момченце!!!
artexa,а на теб честито момиченце!!!

Момичета, според мен за пътуването трябва да се консултирате с лекарите си и те да преценят съобразно състоянието ви. Ето на мен ми е абсолютно забранено да пътувам, но моето е друга бира.

Утре даже ще се наложи да пропусна кръщенето на близнаците на кумовете. малките кюфтенца, толкова ми е гадно, но не смея. Те са на 20-на км., но дори това е много за мен. Вчера отидох до работата за болночния да си оставя и малко свят да видя, ами за два часа след това ми се разказа играта. Страхотно се изморих, после и корема ме боля, а и повръщах....Накрая ме хвана някакво разстройство и вечерта имах и контракции(без болка). Отврат.
Момичета, моля ви напишете си пола набебоците в началото на следващата темичка за да са накуп и да се добавят щъркелчета срещу имената

На нас ни предстои преместване в новия апартамент в следващите седмици, там ще бъдем на полеви условия известно време, ужас, настръхвам. Направо ми е жал за мъжът ми, горкият. Само е на работа, ремонтира, къща има да пренася, а аз се чувствам направо безполезна... Confused

# 224
  • Мнения: 63
Артекса, честито момиченце!
И аз не изпитвам някакъв свръх глад. Хапвам си вечер към 7 часа и после чак сутринта. И на мен ми се хапват предимно повечко плодове.
Доня Коприва, не се чувствай безполезна, има такива моменти, няма как бебо е по- важен.

Общи условия

Активация на акаунт