Какъв сак за постъпване за раждане...?

  • 1 751
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 217
Скоро ми предстои да раждам и трябва да си купя нещо (сак или чанта) леко, компактно и да събира много неща, за постъпване в болницата!  Thinking
Какво ще ми препоръчате..?
Не ми се сърди,но скоро не бях чела нещо по-смешно от това.  bouquet
Какво значение има каква е чантата,ти отиваш да раждаш, не отиваш на Хаваите.
По темата-бях с обикновенна плажна чанта.Събра ми се всичко.

# 16
  • Мнения: 3 314
аз бях с найлонова торба   Peace  побра ми всичкия багаж  Crazy

# 17
  • Мнения: 2 197
Аз бях с пътническия сак за морето. И беше пълен. Никога не бих могла да си събера багажа в найлонов плик. Но пък аз бях по-дълго в болницата - изкарах към 2 седмици. Е, всеки ден си пращах нещата за пране, но пък ми връщаха други. Носех си кана за топла вода (страшен късмет извадих с нея, защото имаше топла вода по 3-4 часа не ден), радио, тениски за всеки ден, козметика , салфетки, джапанки, чехли, хавлия, жилетка и разни други неща. Винаги имах по една книга, тетрадка, карти и т.н. След като се роди дъщеря ми пък се добавиха памперсите, помпата, подплънките, лигнина, дамските превръзки и др. под. Е, такъв найлонов плик няма.

# 18
  • Мнения: 830
аз отидох с раница прилежно подредена и познайте-накараха ме да изпразня всичко в 2 торби..... не можело да се вкарват сакове и раници в болницата #Crazy паднах просто ooooh!

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
И с торба да отидеш, никой няма да те върне. Аз даже не си спомням в какво съм си носила багажа, това е толкова маловажно.

# 20
  • Мнения: 1 763
Аз бях с раница.

# 21
  • Мнения: 9 973
приготвих огромен сак,а като затръгвах отбрах едно пликче на хранителен магазин
другото после ми го донесоха

# 22
  • София
  • Мнения: 44 115
Среден на размер пътнически сак.

и аз такъв ползвах, за нещата след раждането, а за самото раждане бях си приготвила една малка чанта, та сака после мъж ми домъкна....
Но наистина, много зъвиси къде ще раждаш, има места, където нищо не трябва да носиш и други където и чершафи даже трябва да си предвидиш Wink Иначе и аз мислех първо с една торба, а не се побрах....

# 23
  • Мнения: 93
Благодаря на всички за идеите!

mila71,
благодаря за информацията, мисля, че ще си взема това или нещо подобно !

http://svetlabags.com/images/upload/lrg1196332681.jpg


Деси и Angel_Dust,
май ще направя както вас, ще си взема най-необходимото в това сакче, а другите неща може и в найлонова торба да ги приготвя и после да ми я донесат! Wink

Общи условия

Активация на акаунт