Бременна или не ???????

  • 2 050
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 294
pimba стискам палци  Praynig Praynig

# 16
  • Мнения: 1 247
fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed и аз и аз Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 92
Силно се надявам да е това което искаш! Пожелавам ти успех от все сърце! А по между другото на мен ми закъснява с една седмица! Усещам леки болки в кръста и малко в яйчниците! Почвам да се изморявам по често а топлото време направо ме успива! Казах на приятеля си да си взема тест за да проверя но тои вече гледа доста скептично кум тези тестове защото не иска да разбира че пак е една чертичка! Мисля тези дни да го издебна и да си направя за да видя имали нещо!
Успех на всички мили момичета които искат да станат мами Hug

# 18
Благодаря ти mucunkata_87.И аз ти пожелавам хубави новини, и най-вече 2 черти.Според мен нямя какво да отлагаш повече теста.При мен предният път когато бях сигурна че съм бременна, имах същите симптоми,така че е много вероятно да си,пък и с такова закъснение.Стискам ти палци,дръж ни в течение. Hug

# 19
здравейте момичета,
сега съм малко по шашната от преди.Днес лекарката ми потвърди че съм бременна,но каза,че бебето не отговаря на седмицата в която трябва да съм (6 седмица),а отговарям за 4-5.
Сега лекарката ми каза,че трябва да продължа лекарствата и във вторник да постъпя в болницата и да полежа за няколко дена и след това ще разберем има ли нещо притеснително или не.
Моля ако на някоя от вас се е случвало нещо подобно нека да сподели веднага,че ще откача.

# 20
  • Мнения: 265
Това изявление на твойта лекарка нещо не ми харесва,на този ранен етап се вижда само плоден сак,бебе не се вижда,поради простата причина,че е много малко.Освен това ,да не говорим,че може да си имала късна овулация и да си забременяла покъсно.Размерите на бебето варират и в по-късен етап,в зависимост от ехографа,лекаря и други фактори.Чак след 7г.с. може да се види емрион и сърдечна дейност.Така,че въобще не се притеснявай и ако нямаш оплаквания,невиждам защо трябва да влизаш в болница newsm78.Там освен но-шпа, прегнил или някоя банка да ти налеят,няма какво друго да правят.Според мен е излишен стрес.Не знам,както си прецениш,ако искаш изчакай или потърси още едно лекарско мнение.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
Миличка, съжалявам, че няма повод за радост след прегледа. Не бих споделила по своя инициатива, но понеже питаш дали някой е бил в твоята позиция ще ти кажа - аз. В последния ден на 5 г.с. УЗ показваше 4 г.с. и 3 три. В 6 г.с. и 3 дни имах изненадващо за док сърдечна дейност. Нещата обаче приключиха след точно две седмици.
Много се надявам при теб да не е така. Затова преди седмица те посъветвах да направиш кръвен тест, за да си по-наясно как стоят нещата.
Пожелавам ти спокойствие и успех Peace

# 22
Здравейте момичета,
не съм писала отдавна, защото мама беше на гости у нас няколко дена, и си позволих да се поглезя доста-не съм ставала от леглото по цял ден.
Вчера бях при Др да ми оформи документите за влизането ми в болница за болничен.Тя отново ме прегледа,и според УЗ вече се видя ембрион, който е с размери 5мм,и отговаря на 5седмици и 6 дни.Все още обаче Др каза че е рано за сърдечни тонове.
Нещото което в момента ме притеснява е че от 2-3 дни изпитвам ужасна погнуса от всякакви храни, дори и плодове, нямям никакав апетит, хапвам по 2-3 залака, за да не си пия хапчетата на гладно, но в момента в който ги изпия -тичм в банята.И това е целодневно.Четох в упътването на хапчетата които пия за страничните им ефекти, и моите почти съвпадат с тези на папаверина който пия.Др от снощи ми го спря, и тази сутрин съм по добре.Някой ако има опит да сподели. Praynig
Притеснена сам и заради друго.То е ,че снощи около 21часа вдигнах температура-  37,4.Званях на ДР да я попитам какво да правя.Нейните хипотези са или че е нещо вирусно, или че просто е от бременността.Няки жени по време на бременност вдигали температура и до 37,5 не притеснително.Посъветва ме да изпиа един парацетамол.След като го изпих температурата спадна, и от тогава до сега не сам я вдигала.Споделете опит Praynig.Много съм притеснена.Ако е вирус-какво ще стане с бебето ми?????????????? Ill

# 23
  • Мнения: 265
Зравей Пимба,не се притеснявай за температурата,аз до края на 3-ти месец имах 37,2-3 постоянно.От време на време даже се вдигаше до 37,5,това е нормално при някои бременни.
Гаденето и повръщането също е нормално за бременните Wink,просто отминавай всичко с усмивка,това ти напомня,че си бременна просто.
Стискам палци всичко да е на ред,успех Praynig Hug!

# 24
  • Мнения: 98
Здрасти на всички
Аз съм нова във форума но от доста дълго време чета темите които се разискват.
Имам следният въпрос към Вас от вчера имам тъпи болки в коремнната област, а има още две седмици до М.

# 25
  • Мнения: 98
Може ли това да енякъкъв симптом на бременност.

# 26
Може ли това да енякъкъв симптом на бременност.
Според мен е твърде рано да се касае за симптоми на бременност.По скоро да си в овулация в момента, някои жени имат някакви усещания по време на овулация, незнам дали са тъпи болки в корема като при теб т.к. аз лично не сам усещала кога съм в овулация и не мога да споделя опит за това. На мисълта че си в овулациа ме навежда това ,че ти остават 2 седмици до М.Ако си с редовен цикъл на 28 дни, сега са ти дните в овулация-13,14,15 ден след датата на последната М.Надявам се да съм ти помогнала, и да съм се изразила ясно.

Общи условия

Активация на акаунт