Ние успяхме, пожелавам го на всички!!!

  • 4 015
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 753
Живо и здраво бебче!!!   bouquet

# 31
  • Мнения: 2 312
 Hug Hug Hug
Честито бебе!
Много красиво име сте избрали- Магдалена!
 
  bouquet,че сподели историята си!
Само успех от тук нататък!

# 32
  • Мнения: 382
Благодаря, момичета, за хубавите думи. И вие всички ме трогнахте. Желая на всички ви здраве и да ви се случват само хубави неща и чудеса, каквото се случи и на нас.
А на всички онези, които се борят за детенце- желая най-искрено много кураж, вяра и успех!
Ако някой желае да ме пита нещо за лечението или лекуващите ме лекари, насреща съм!
лек и приятен ден!

# 33
  • Мнения: 729
Твоята история ме просълзи.Нашата дъщеричка е също дълго чакана и те разбирам напълно.Радвайте се на Маги и нека тя расте здраво и умно дете.   bouquet

# 34
  • Мнения: 9 973
  bouquetчестита щерка Hug

# 35
  • Мнения: 4 434
честито мила хубава и трогателна история Hug

# 36
  • Мнения: 2 197
Пожелавам ти много щастие с малката Маги! Да е жива, здрава и голяма късметлийка!
Радвам се, че всичко е завършило добре за всички вас.
Ако името ти е същото като ник-а ти да знаеш, че имаш адашка - в подписа ми.

# 37
  • Мнения: 396
Да сте живи и здрави и вие и Магдалена! Прекрасно име!
Знам, че след преживяното ще се радвате на много щастливи моменти!
Не се тревожи , че не пълнела памперса много! Ще и се отвори апетита!

# 38
  • Мнения: 2 521
  bouquetЧестито Hugда ти е жива и здрава кукличката  bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 2 111
Честита дъщеричка!Да ви е жива и здрава и много да ви радва!  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 932
Да ви е жива и здрава, малката принцеса и винаги да ви носи щастие и радост   bouquet

# 41
  • Мнения: 274
Мариса,честита дъщеричка!!! HugДа ти е жива,здрава и много,много да ви радва!!!  bouquet

# 42
  • Мнения: 3 016
Мариса ,спомням си много добре твоите постове. Радвам се , че всичко лошо е зад гърба Ви .
Честита рожба !!!Да бъде жива и здрава малката Магдалена !Да Ви носи само радост!

# 43
  • Мнения: 4 784
Браво! Поздравявам те за упоритостта и достигнатата мечта - да гушнеш твоето бебче!
Живи и здрави да сте и взаимно да си се радвате!
Успех и на всички жени, стремящи се като теб към майчинството!

# 44
  • Мнения: 382
Честито миличка!Да е жива и здрава малката!Разбирам те напълно,защото сестра ми е с абсолютно същия проблем и мина двукратно през ада на диагнозата"missed abortion",след два кюретажа и много мъки сега е бременна в 37ма седмица.Терапията й е същата.Откриха дефектите в Плевен ,при доц.Конова!
 Сега сме Под голямо напрежение  и очакване кога най-сетне ще извадят бебо.Толкова ме е страх нещо да не се объка на финала  Sad Моля се  Praynig Praynig Praynig всичко да мине добре и тя да гушне своето така очаквано и изстрадано бебче.

Още веднъж поздравления и всичко най-хубаво   bouquet  bouquet  bouquet

Не се притеснявай, сигурна съм, че всичко ще бъде наред и сестра ти ще си има една сладка рожба, а вие - чудесна племенница. Бог ще е вас, убедена съм! Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт