прах за пране

  • 2 922
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
Дрешките с петна накисвам с Тео бебе и после пера в пералнята с Персил сензитив. Peace

# 16
  • Мнения: 4 335
Пера с Тео бебе и сьм доволна засега,но все още няма с какво толкова да се цапаме Peace

# 17
  • Дълбоката провинция
  • Мнения: 203
Сано Максима GrinningИкономичен е и изпира петната!

# 18
  • Мнения: 4 784
За твоето пране ли става не въпрос или за пране на бебешки дрешки??????????????????
Щом споменава Тео бебе, се предполага, че за бебешко пране става дума.
Аз съм доволна от течния Персил.

# 19
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Течен Персил  Peace

# 20
  • Мнения: 7 201
И аз,но преди 4 г.Тогава бях доволна.Сега нямам наблюдения.

# 21
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
ра с Тео бебе и съм много доволна Peace

# 22
  • Мнения: 9 814
Персил.
Такава тема има на 2-ра страница.

# 23
  • Мнения: 1 919
Сано Максима

# 24
  • Мнения: 6
az pera s persil sensitive,ama se izrinahme i lekarite imat symnenia, che moze da e ot praha. dano da ne e, che niama goliam izbor na svestni preparati za bebeta. probvala sym i teo bebe, no ne sym dovolna. za sano sym chuvala, no ne sym kupuvala dosega...tezi opakovki opredeleno ne mi vdyhvat doverie

# 25
  • Мнения: 1 006
Аз пера само със Сано-максима.Много съм доволна от него.Как по опаковката можеш да прецениш,какво е съдържанието?Пробвай го,може и да ти хареса.

# 26
  • Мнения: 9 481
За твоето пране ли става не въпрос или за пране на бебешки дрешки??????????????????

За бебешките-нали за това е въпроса.
А споменатите от мен, имат "сензитив", който е именно за бебешките дрешки Wink

# 27
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз пера бебешките дрехи с Тео бебе, а по-упоритите петна първо накисвам с домашен сапун.

# 28
  • Мнения: 1 266
http://www.blizodobebeto.com/?s=%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%BE

Тук има доста интересна информация по отношение на перилните препарати.
Тъй като прахът на Бамбиномио се внася рядко и в момента е неоткриваем в София, аз купих от "Биомаг" екологичен препарат на AlmaWin.
Детските препарати не отстраняват добре петна, защото не съдържат ензими - но именно към ензимите повечето деца са алергични. Освен това цветовете на дрешките избледняват по-бързо, защото тези препарати са на основата на сапонини.

Според мен, ако стои въпросът дали искаме здраво дете или шарени дрешки с ярки цветове, отговорът е ясен  Laughing Wink
Аз смятам да пера и нашите чаршафи и дрехи с детския препарат, защото бебето все пак ще се допира до нас непрекъснато.

# 29
  • Мнения: 1 195
С Тео бебе перях аз, понякога остават петна но рядко!

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт