Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-19)

  • 15 420
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 27
Мами, бе да ви питам, че за някои неща мога да пропусна, какво е нужно да взема за болницата за мен и бебето?! Днес разгледах магазина" Мечо Пух", little angel- има чадърчета, зелени и розови само..не знам дали ще ти хареса зеленото, специално питах за тебе..16 лв е то..розовите варират от 10 лв нагоре..
Непременно ли да взема лигнин за мен или не е толкова нужно, аз не знам и откъде, де..от аптеки? Кои? Казаха ми, че можело тензух..хм..оф, не разбирам;)))
Аз нещо съм се ошашкала, щото коремът ми е спаднал ниско и бебето напъва отвътре, та..дано да изчака до утре, да ен земе да дава зор да излиза тая нощ, че ни амбулаторна карта( утре съм на ЖК, тогава ще ми я дадат), ни нощници с копчета имам, айде другото иди- дойди го имам..а в същото време ми е смешно, щото си викам- еее, кво толкова, не може ли с някое потниче и къса пола да раждам, айде сега- нощници:)))))че и с копчета:)
Весииии, къде е шампоаня;))))Айде, че тряя се правя убава вече..ша излезе горкото дете и ша иска убава мама:), майтап, когато дойде- тогава.. Hug
Бубе, килимът е трепач! Мали, за 24.08 ще падне едно търкаляне с торти сигурно по него:)))))))искаме снимкиииииииии от сега още..
Хубава вечер от мене! Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 2 425
Миналата година си взехме едно чадърче, но по евтино за 10 лв и то много прозрачно. След един месец видях малко по-скъпи и по-плътни и съжалих, но късно е либе  Tired

# 242
  • Мнения: 556
Муциту писах ти на лични за списъка какво да вземеш за болницата.Аз по него се ориентирах горе долу.За лиглина,на мен не са ми искали.

П.С.Забравих да кажа,имам и аз чадърче(марково при това Laughing) утре ще ни видите с него.Много ми харесва,двуцветен е и плътен Peace Утре като го нахраня ще ви пиша ако се чакате на Суми да дойде,ако не направо в Зелето.Отивам да приготвям млякото,че май се събужда мишката малка Heart Eyes

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 22:52 от little angel

# 243
  • Мнения: 301
Добро утро от мен!!!
Bubeto* килимът е страхотен откъде го купихте и за колко парички?
Муци стискам палци всичко да мине леко и скоро да гушкаш сладко бебе  Hug
_babyхем някъде до нас живееш хем нито един път несъм те засичала като изключим там до училище Ботев
слаи теб май те видях един ден да зареждате хр магазин до бившия Ахат но небях сигурна дали си ти EmbarassedИ аз искам снимки от морето да гледам
Боже 15.09 наближава а аз нищо несъм напазарила за Миранда .Нали ще бъде първолаче
Направо не ми се мисли колко парички ще хвръкнат ей така от раз
А тя е толкова притеснена и много уплашена

# 244
  • Мнения: 2 425
ZuzyM явно не излизаме по едно и също време.
Bubeto* ау какво хубаво килимче  newsm03 пу си е за нас  newsm53

# 245
  • Мнения: 556
Ще си организираме ли една среща днес?

# 246
  • Мнения: 117
Мами, помагайте. От вчера Мишел не харесва кърмата ми. Изцедих се и пробвах от шише да й дам а тя пак се мръщи и прави кисели физиономии.  Sad Случвало ли ви се е и какво сте направили да я хареса отново? Ох много съм притеснена. От 5 часа не е яла Tired Иначе нищо по-различно не съм яла или пила. Не знам от какво може да е.... боли ме стомаха и имам разстройство но никакви медикаменти не съм пила... ХЕЛП! Praynig Praynig Praynig

# 247
  • Мнения: 41
МиШеНцЕ  да не е от жегите да не и се яде, реве ли, ако си мълчи и кротува не я насилвай като огладнее ще прояде, аз пък да се оплача от сутринта яде по 4-5 мин и заспи ислед 1-2ч. пак е гладен и до сега няколко пъти.

# 248
  • Мнения: 2
МиШеНцЕ да не е от топлината.Калоян също отказваше да яде в жегите.Не знам оставия  да огладнее хубаво и после пак пробвай.А да не си и давала сокчета или пюрета нещо такова и затова сега да се мръщи.
ZuzyM може и аз да съм била. В Ам-ам ли си ме видяла с колата ли бях една малка черна с надпис или с буса.Аз не съм те фокусирал, но другия път се обади.
Bubeto* килима е много готин.
afroditka1783 а твоето мъжленце малко е станало голям юнак.Много е благ Пу-пу да ти е жив и здрав.И да знаеш че ти е одрал кожата!!!
А за снимките не се приесняваите ще ги кача ама нещо не остава време за това!!! Embarassed

# 249
  • Мнения: 301
С буса беше и не беше на ам-ам а на гастронома на крастовището .Не се обадих защото незнаех дали си ти стори ми се доста висока наживо,а на снимките не и затова

# 250
  • Мнения: 117
Ох не знам от жегите ли е Sad Не съм й давала нито сокче нито пюре, само чая си пие още. Само дано не я боли нещо та не иска да яде. Ами приспивам я и тя заспива, ама постоянно иска да си цука бибероната. Без нея не спи спокойно. Сега преди 10мин легнах до нея и първо й дадох с шише от размразена кърма и тя почна да суче. Като изпи 20тина мл. издърпах шишето и й предложих гърдата- тя почна да яде. Така и от двете. Ама чак 6 часа и горница да не огладнее не ми се вярва. Shocked Ох не знам какво да правя. Тия паузи между храненията са огромни за нея. ooooh!

# 251
  • Мнения: 2
МиШеНцЕ споко не се притеснявай ще се оправи детенцето,  а и според мен му няма нищо просто му е много жега милото.
ZuzyM е височка съм си към 1,70м.другия път да се обадиш. А за ученичката не се притеснявай и ние бяхме така миналата година ушашкани, но в крайна сметка на бил такъв зор. А и да ти каже не ми отидоха толкоз много парички за всичко необходимо и аз така като тебе си мислех че много ще отидат ама не.Ама тази година с тази инфлация направо ужас всичко е толкова скъпо!!!!
Ето ви малко снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=273439

# 252
  • Мнения: 41
слаи снимките са страхотно направо ти завидях
МиШеНцЕ  ние вечер като легнем в 10 и до 3-4 не се събужда за ядене така че не се притеснявай интервала не е голям

# 253
  • Мнения: 159
 Здравейте и от мен Hug
ZuzyM килимчето го взехме от един магазин на Благоев ( близо до него има ключар и магазин 9,99), има 2 размера- 1,40 x 2 м - 126 лв. и другият размер е 1,60 x 2,30- 166 лв.
слаи разкошни снимки, ама Калоян много пораснал- леле, а и какъв красавец е станал  пу-пу...
МиШеНцЕ може да е от жегите или пак кърмаческа стачка, не се притеснявай- ще започне да яде
На всички ви пожелавам лек и прохладен ден   bouquet

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 18:21 от Bubeto*

# 254
  • Бургас
  • Мнения: 27
Тук съм си, момичета, днес бях на преглед, момата върви голямка, към 4 кг казва док..вчера са били подготвителни контракции..има време.Simple Smile Hug
Благодаря на всички! Heart Eyes Ще се включа пак!

Общи условия

Активация на акаунт