"Огън служба" не остана! През СЕПТЕМВРИ ще съм мама!

  • 12 421
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 155
Димчо, благодаря ти за труда, който си вложила в темичката. Асе, благодаря за заглавието.

Мирка, много неприятно. Дано да има начин да го намерят. Или дано скоро да си купиш по-хубав.

Асе, така, както описваш обстановката при майка ти - направо ми се прииска да сме на такова място. И при нас е хубаво, но не е прохладно. Такава жега е в момента. Едва седя пред компютъра.

Повечето дрешки са от ebay. От laredoute са само 2 - комплекта с мечето от плат и синьото гащеризонче, които взех от миналата разпродажба. Тогава си мислих, че едва ли ще имам късмет да имаме момиченце. И взех уж неутрални цветове, но са си леко  момчешки.
Сега съм се заплеснала в спалните чувалчета.
Такива красоти има. Особено тези на Carters.

# 16
  • Мнения: 79
Запис и аз по нощите в новата темичка.

Димчо  Hug  благодаря отново за труда   bouquet !

Новоприсъединили се момичета здравейте и добре дошли  Hug само хубави неща да ви се случват до септември ви желая  Peace .

# 17
  • Мнения: 166
Димчо мерси отново за новата тема и на Асето за хубавото заглавие.  Hug
Аз докато съм си писала мнението в предната тема и то вече имало нова, та сега ще си го копирам тук. 

Вие как сте,вече в новото жилище..?

О ние в момента сме все още на етап опаковане на багажите. Местенето, ще е на 30-31.7. Има още бая време, ама за да не се струпа всичко на кум почнахме по от рано. А и аъ с моята невероятна скорост на опаковане  Sad.  Днес напълних 3 кашона и се изморих.  Whistling Направо се дразня на себе си. Добре, че следобеда се постегнах малко и успяхме още нещо да попреберем. Добре, че и мъжът ми си е в къщи, че ако трябваше всичко само да оправям, мисля, чв до никъде нямаше да в докарам.

Е днес е пак ден с много нови мами.  welcome на всички, нека да си прекарате добре с нас. пък аз си мислех, че вече никой нов няма да иска да се включи. Така е по-весело.
И аз да се включя един път в ношната смяна  Peace

# 18
  • Мнения: 391
Сонче! Надявам се че сватбата е минала прекрасно и най-хубави пожелания за щастлив живот заедно с любимия. Чакаме снимки.     bouquet

Асе, браво на тебе че ни държиш в течение та да не те мислим. И аз мисля че няма да раждаш сега, но си е хубаво да си в София, за всеки случай.

Мирка, много се радвам че сте се разбрали. Сигурно ти е олекнало, гуш.

Иринии, това много неприятно с апартамента. Взеха ли нещо идиотите? Как върви с яденето?

Нашата борба с въшки приключи вчера. След третиране, сериозно четкане с метални гребени и след това ръчно маймунско чистене, девойките са чисти. Сега само да се надяваме че откъдето са дошли, са ги почистили също. То е един ужасен кръг. А лошото тука е че не ги проверяват в училище, и за да не ги "повредят" не ги пращат вкъщи ако имат въшки. Малко смахната работа, но какво да се прави.

Днес най накрая отидох на класа с вдигане на тежести. Трепериха ми мартинките на няколко пъти, но се справих. Още не вия от болка, та се надявам утре да мога да отида пак. Загубила съм тонус обаче, малко тъжно ми стана.

Днес зъболекър, за почистване и след това отиваме с щерките до съседният квартал да посетим любимият магазин за книги и да пийнем горещ шоколад.

Приятен ден, мамета!   bouquet

# 19
  • Мнения: 133
Аз днес съм се излюпила в 5.30 и сън не ме хвана повече  Crazy Не знам как ще изкарам до вечерта  Crazy
cydonia честит имен ден, на патерици  newsm18 Много хубаво име имаш  Hug
Добре дошли на новите мами  welcome
Суит, приятно изкарване на морето  Hug Аз тайничко завиждам на всички дето опекоха дупета тази година  Embarassed
Честито на всички за новите покупки  Hug
Мирка, гадна работа е това с телефона, но здраве да има  Hug Все пак може някой да звънне и да го върне  Peace
Sheila   направо се депресирам като чета за физическите ти упражнения  Hug Сега и вдигане на тежести  ooooh! Аз едва го докарвах до 10 клякания и то в петия месец  Embarassed Септември месец ще помагаш как да се вталя отново, че не се издържа вече  ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 7 673
Добро утро и от мен в новата тема.
Не съм влизала от петък и сега набързичко, че съм на работа.
Диде, и аз съм пазарувала на Павчо от Захи - супер съм доволна.
Да си призная - като Деси и Уандето - и аз се развиках по голямото ми дете тази сутрин и още ми е супер-криво  Sad Хем ходи на работя от три седмици по собствено желание, хем спи при баба си в Изток, че му е по-близо и се прибира само в неделя. А аз го увиках, че е изпил цялото мляко, без да остави на брат си за закуска. (всъщност беше остамил, ама на дъното на бутилката, около 50 грама). По принцип се съобразява с такива нещо и за мен въпросът е принципен, ама той се разсърди. На мен пък ми стана супер-криво.-...да видим докаго ще ми държи  Cry
По повод наблюдението на Шейлето и правата ни. Да ви се оплача. Отиваме в събота на басейн с Павел и тати в кв. Левски. Прехвален басейн и блабла....На вратата обаче стоят двама бабаити и пребъркват на всички чантите, все едно търсят оръжие. На въпроса защо га правят - търсели храна и безалкохолни (после видях, че е има табела, че забранено да се внасят отвън) ooooh! Направо подивях. Ако не беше мъжа ми да ме успокои да не се връзвам, щях да си тръгна 100 %  Naughty

# 21
  • Мнения: 343
Здравейте  Grinning

Сонче, честито, незабравими моменти ти пожелавам  bouquet

Сид, честит имен ден и от мен  на патерици! Много ти е красиво името Heart Eyes

Ние 2 дена бяхме ергени Grinning Хриси беше с майка на село. Да ви кажа, много хубаво било, разхождахме се, ходихме на пица, абе не се съобразяваш с режима на детето. Но вчера вече и двамата седнахме и не знаем какво да правим. И тя като се върна, всичко си дойде на място и следобеда ни беше чудесен Heart Eyes

Мирка, много гадно това за телефона. Аз загубих един като Хриси беше бебе на конната база в Борисовата градина. Познавам персонала и съм сигурна, че не те са го взели, а някои от посетителите (3-4 човека) Бебето се разплака, аз да го оправя и съм го бутнала на земята и така... Много ми е мъчно, че много малко хора са останали човечни и ще постъпят така, както вие сте върнали намерения.

Утре съм на доплер и вече искрено се надявам да ми спрат инжекциите, че не остана място вече къде да ги слагам. Знам, че е за добро, но ми омръзна (не в досаден смисъл) просто, ми се иска малкото време което остана да си се насладя на бременността, а не постоянно да се изследвам за нещо Sad
Та се сетих Съншайн, ходи ли пак при доц. Томова, как са нещата?

Хайде да приключвам, че само с мен ви занимавам Crazy
Лек ден!

# 22
  • Мнения: 934

Та се сетих Съншайн, ходи ли пак при доц. Томова, как са нещата?

Dобро утро! Hug
В сряда имам час от 16.10 ч. Ще се отчета непременно! Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 9
Добро утро,
Беше хубав уикенд, особено вчера в морето. Ох, голямо облекчение е да си накиснеш морно тяло във водата и да го оставиш да поноси малко бебето и допълнителните кила вместо тебе  Mr. Green
Аз напоследък започнах да пъшкам - изведнъж ми дотежа корема и почна да ме опъва от всякъде, а кръста как ме боли от 2 дена   Sad не е истина. Кажете какво може да го правя да облекча малко болката, че съм като някоя бабичка - пък и няма кой да ме разтрие в къщи  Cry
Честит имен ден на Илина (Cidonia)   bouquet със закъснение и Честита сватба на Red sonya  married

# 24
  • Мнения: 1 620
 Асе, на  ей това чуддо
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … _10/products_id/2
как ще се представят колелата по неравни трени? Здрави ли са?


Сега се чудя между това и Джорданито ама то пък е с двойни колела, а ти беше писала, че не са мн. ОК  за сняг и дъжд та по клоня към чикото.

Дидка, ти май беше с такава за звета да те питам синьото като на снимката ли е?

И друго да питам Чикото вчера го  видях на живо и ми хареса материята не е лъскава и не мяса на шушлек, Джорданито и то ли е с такава?

# 25
  • София
  • Мнения: 1 354
Добро утро на всички и лек ден.

# 26
и аз като petka80 докато се осетя и то имало нова тема така че ше си копирам отговора от старата тема Blush
а Здравейте и днес.Димчо  благодария за поканата ние още не знаем от какъв пол сме (колкото и старнно да звучи за този месец но всеки път като искаме да се видим и нащо палвото започва луда гимнастика. Stryper  много хубави неща си накупила аз още на сам започнала с покупките но смятам тези дни.
petka80 честито няма нищо по хубаво от това да си новодомец
Ние отъ един месец  сме в ремонт и имам чуството че той никоха няма да свърши

поздарви на всички и леко бременнеене в тези жеги 
Димчо забравих да кажа че ше ми е първо детенце

# 27
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Здравейте!
Да се цопна и аз при вас  Hug
Честито на всички празнуващи!
Добре дошли на новите мами!
Желая Ви много здраве, щастливи моменти и по един(или повече) сладура септември!
 Peace Peace Peace

# 28
  • Мнения: 57
А добър ден и от мен Grinning
Аз тази сутрин си усещам очите доста изморени и натежали ама то си е нормално на финала вече.
Снощи сънувах че ще раждам, хем бях много щастлива хем се тревожих, че е рано още да излиза и интересното е че когато сънувам че раждам винаги всичко е много леко и безболезнено, явно така ми се иска hahaha но вече наистина нямам търпение все едно Коледа ще идва едно такова вълнение ме е обзело въпреки че има още време имам чувството че е съвсем скоро.
Ох стига съм се разправяла, айде лек ден на всички Hug Hug Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 30
Ох, момичета, не искам да ви товаря, но толкова ми е мъчно, че искам да споделя с вас.Моят мъж от сутринта му става нещо.Знае че ще ни звъннат до 2-3 дена да монтират дограмата на тересата и въпреки това се съгласи у нас да преспи един негов приятел за концерта на металика, при условие че и  баща му трябва да дойде тези дни да довършат ремонта.Обясних ме че имам нужда от спокойствие и бебето и аз и че в момента у нас е строителна площадка и че ще ми е още по- натоварено като има повече хора, а той- мислела съм само за себе си, както мен ме устройвало така трябвало да бъде, аз не съм искала никой да идва и т.н.Нямам просто думи.Много си плаках и сега също си плача, че ми е толкова мъчно, сякаш не ме разбира изобщо.Умишлено не сме купували нищо за бебо, първо че не знаем какво е, второ- да приключим с ремонта. Аз мислех че до края на месеца  ще сме приключили, а то ще се проточи и август, а аз искам да се приготвя за бебо през този месец...Ох, много ми е мъчно, направо не издържам вече.....

Общи условия

Активация на акаунт