LaRedoute.fr - 72 - Всичко за поръчката! Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 67 013
  • 1 549
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 1 140
На едната ми поръчка ми пише че не са фактурирани 2 артикула, на самите тях пише, че на тази дата са липсвали. Имам още една направена поръчка, която си е редовна, но като отида на mes remboursements си седи негърката  newsm78 Това какво означава, че ще си получа и 2-та липсващи артикула ли  newsm78  newsm78  newsm78
Няма да си ги получиш, щом са липсвали. Нефактурирани означава, че за тях не са ти изтеглени пари. Затова и нищо няма да ти връщат, затова и гледаш негърката  Laughing

ДейзиГ, ако нямаш сума за връщане, отразена в Mes remboursements, тогава им пишеш, че нещо е липсвало.

# 1 471
  • Варна
  • Мнения: 130
 В този случай никъде няма да се отрази, че ти е отменена поръчката.
[/quote]
При мен беше по същия начин с код 65129.


Благодаря на Вече Петя и Велеса .

# 1 472
  • Мнения: 454
Аз със сигурност имам отказан артикул, но никъде не пише по какъв начин ще ми върнат парите. В графа Mode de remboursement ми пише Note d'avoir . Предполагам, че на теб там ти пише PAR LETTRE-CHEQUЕ или греша? Аз днес им пратих меил да ми пуснат номер на ваучер, защото разбрах, че тези чекове са мотня.

Note d'avoir е бележка, че имат да ти връщат пари (моля френскоговорящите да не се смеят; така си го превеждам  Mr. Green) Доколкото си спомням, това е първото, което се появява, а след няколко дни се появява точно дали ще е ваучер (Bon D'Acchat) или чек (Lettre-Cheque)  Peace Възможно е да има разминаване и в правописа  Laughing
Благодаря за отговора. Аз им писах, че искам ваучер, но дано да го отразят. Не съм получила автоматичен отговор, че запитването ми е получено. Дали да им пиша пак или в събота и неделя нищо не им работи и да изчкам до утре?

# 1 473
  • Мнения: 59
и аз ползвах този код-да не е персонален?

Не знам взех го от темата за кодовете. А имам още една поръчка на друга регистрация със същия код от 05.07 платена от същата карта и за сега няма проблем с нея , но не съм я получила още.

mira2002, а сумата ти изтеглена ли е или само блокирана? Когато не мен ми анулираха поръчка, сумата беше само блокирана и след периода, определен от банката, ми я разблокираха  Peace В този случай никъде няма да се отрази, че ти е отменена поръчката.

На Интернет банкирането нищо не е отразено -- не виждам блокирани суми. Утре ще проверя в банката.

# 1 474
  • Варна
  • Мнения: 384
Момичета , препоръчайте ми нещо за подарък на момченце 6-7 годишно /март ще направи 7/ 105-116 би трябвало да е размера-нещо което вече сте видяли на живо и сте харесали-за детето на приятелка е и искам да и хареса..яке или блуза , дънки анцунг.. Thinking

# 1 475
  • София
  • Мнения: 1 078
Само да ти кажа, че трябва да е 122-126 размера Wink Моята дъщеря е на 7 и половина и е 128-130 в момента. Не мога да дам съвет, т.к. искаш за момченце.
Влез в категорията адо-гарсон 2-12 (сори за моя френски  Mr. Green) и разгледай, със сигурнпст ще харесаш много неща. Детските и юношеските са много качествени.

# 1 476
  • Sofia
  • Мнения: 7 039
Някой иска ли да си разменим зелените панталони Rip curl ?
Моят е 40, търся 38
(изчерпани са в сайта)

# 1 477
  • Мнения: 1 095
Момичета, харесала съм си едни сутиени
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4786211& … ue&ksource=-1
Но дали защото са от кръглите цени не мога да разбера как да се възползвам от офертата за купуване на 3бр и получаване на единия безплатно.  newsm78

# 1 478
  • Мнения: 594
Момичета , препоръчайте ми нещо за подарък на момченце 6-7 годишно /март ще направи 7/ 105-116 би трябвало да е размера-нещо което вече сте видяли на живо и сте харесали-за детето на приятелка е и искам да и хареса..яке или блуза , дънки анцунг.. Thinking

Тези размери 105-116 ще са му малки... аз на щерката, която е на 4 год и половина вземам 114 (нищо че го дават за 6 годишни)... Ориентирай се към по-големите размери  Peace Това якенце е хубаво...

# 1 479
  • Мнения: 594
Момичета, харесала съм си едни сутиени
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4786211& … ue&ksource=-1
Но дали защото са от кръглите цени не мога да разбера как да се възползвам от офертата за купуване на 3бр и получаване на единия безплатно.  newsm78

Не знам дали все още важи офертата, но по принцип като сложиш 3 сутиена в кошницата, ти ги намалява така, че общата сума на трите е равна на 2 броя  Peace

# 1 480
  • Мнения: 3 219
Някой беше казал, че тази оферта важи когато са ненамалени, тоест на реалната цена

# 1 481
  • Мнения: 1 140
Освен това и трите сутиена трябва да са един и същ размер

# 1 482
  • Мнения: 1 095
Благодаря ви за отговорите!
Явно е прекалено да искам 3 сутиена за 6 евро  Joy Joy Joy

# 1 483
  • Варна
  • Мнения: 384
леле щях да взема нещо малко -уж и с мамчето се консултирах
благодаря на всички!

# 1 484
  • Мнения: 1 745
Имаше една олекотена завивка за 5,99е или нещо такова?Някой има ли линк под ръка? Praynig

Редактирам се-намерих я! Peace

Общи условия

Активация на акаунт