LaRedoute.fr - 72 - Всичко за поръчката! Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 66 918
  • 1 549
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Последно май идват от 1-2-3.07  Peace

Тези от 10-ти и нататък ще си ги чакаме още дълго  Tired

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 4 133
Пловдив някой получил ли е от 02.07 поръчка

аз не

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
аз днес от 01.07 ще си взимам колета Peace

# 33
  • Мнения: 1 403
Мда, сребърно е, фигурките са от седеф, ръчно обработвани, със  сладководни /май Rolling Eyes/ перлички.  Heart Eyes   И как човек да не пуска поръчки после... Confused

В колета си от 1-ви имам един липсващ артикул-  мъжки вълнен пуловер без ръкав, понеже бил изчерпан. Като е изчерпан, що го срещнах някъде на 16Е  #2gunfire

# 34
  • Мнения: 5 790
В колета си от 1-ви имам един липсващ артикул-  мъжки вълнен пуловер без ръкав, понеже бил изчерпан. Като е изчерпан, що го срещнах някъде на 16Е  #2gunfire

Щото навсякъде пише, че намалението се отнася за ограничени количества. Колкото и гадно да е...

# 35
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
Пловдив някой получил ли е от 02.07 поръчка

аз не
Аз чака от 30.06 Cry

# 36
  • Мнения: 451
И аз получих известие за колет - предполагам, че е от 03.07 Rolling Eyes
 Следобяд ще дам отчет Peace

# 37
  • Мнения: 1 178
Момичета, имам проблем...
Поръчах за братовчедка ми от форумските чаршафи в сиво, но сега чак забелязах, че съм сложила само една калъфка, вместо две. ooooh!
Моля, ако някой има излишна такава да ми пише, че много ще се изложа. Praynig Praynig Praynig

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Дано днес има колетчета на митница Варна, че ми се изчака чакането вече.  Praynig

# 39
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Да ви пусна ли пак мухата Mr. Green:

Sob Eeee, стига деее, тъкмо да реша да не поръчвам повече... голяма краста nnnuu

# 40
  • Мнения: 2 255
МОМИЧЕТА, моля за малко помощ  Praynig
някъде в темите назад бях чела, че може номера на чека да се въведе като ваучер и да се доплати разликата с картата  #Crazy
обаче на 1-вото поле, дето е bons d'achats не ми се отварят изобщо полета, а излиза този надпис : Vous ne possédez pas d'avoir ou de bon d'achat pour ce compte client и нещо не схващам мога ли да използвам изобщо тоя чек или да взема да го осребря и да не се разправям   Sick

# 41
  • Мнения: 1 368
Вяра , а сигурна ли си ,че това е акаунта, на който е издаден ваучера?
Съобщението показва,че или нямаш вауче/чек на този акаунт.

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 09:53 от Vi4ito

# 42
  • Мнения: 1 140
Вяра, ти на същия акаунт ли го ползваш, на който е изпратен? Доколкото разбирам ти казват, че на този акаунт няма изпратени чекове и ваучери, но може и да греша. И кога го получи този чек, да не му е изтекла валидността? Защото напоследък изпращат ваучери и чекове, които могат да се ползват за онлайн поръчки, а не от другите, които изпращаха преди. Ако ти е по-стар, трябва да им го върнеш и те ще ти изпратят такъв за онлайн пазаруване. Или го осребри, но ще загубиш доста, защото банките взимат главоломни комисионни.

# 43
  • Мнения: 1 270
Да ви пусна ли пак мухата Mr. Green:

пускай  Peace аз освен кафявото кожено яке друго от намаленията не си поръчах
много се изложих  Joy на този тур

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Пак не се класирах първа!

И за да не е само спам - кафявата рокля на зелени и оранжеви цветя - взех 2 бр. от  р-р 40 - разликата им е 1 номер в бюста и 20 см в дължината. Каквото ви се падне! Rolling Eyes
Коя е тази рокля?Може ли линк?

Toва е роклята http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6504433
В сайта не я откривам, може да е изчерпана.

Общи условия

Активация на акаунт