LaRedoute.fr - 72 - Всичко за поръчката! Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 66 953
  • 1 549
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Враца
  • Мнения: 79
А тези 3 сутиена от еин вид ли трябва да са или от теси с оферта 3 за 2?

# 1 486
  • Мнения: 1 140
Само от тези с оферта 3 за 2, ненамалени, един и същ размер, може да са различен модел и цвят.

# 1 487
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Хайде и аз да се "похваля", че имам едни балеринки в Mes remboursements, за които пуснах специално поръчка . Поръчката е от 09.07, парите си ги дръпнаха на 15.07, а на 22.07 са се сетили, че ги няма балеринките. #Cussing out Много взех да се дразня, а и тази поръчка от 2-ри я няма никаква. На всичкото отгоре ми пуснали сумата Note d'avoir , а не с ваучер, ей сега им написах едно писъмце да ми го заменят, но трябва да чакам до петък да видим какво са ми отговорили, че от служебния мейл съм пуснала поръчка, а съм отпуск.  #Cussing out

# 1 488
  • Мнения: 5 790
Pepsilight, не виждам защо се ядосваш. Точно на предишната страница ВечеПетя обясни, че Note d'avoir означава, че имат да ти връщат пари. Едва след няколко дни ще се появи номера на ваучера. А и от месец нямат практика вече да изпращат чекове. И това е обяснено преди 1-2 страници. Четете, моля ви! Така ще си спестите доста ядове.

# 1 489
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Алекс1, чета всичките теми и на мен не ми е приятно, когато на всяка страница се пита едно и също нещо, но си премълчавам, а ако мога помагам, сега съм пропуснала нещо и можеше с две думи да го обясниш. Просто ми стана неприятно, четете, та четете, е да четем, ама тея чаршафи...
Съжалявам за спама.

# 1 490
  • Мнения: 5 790
Pepsilight, както виждаш ти обясних. Просто се опитвам да ти кажа да не се ядосваш, защото няма смисъл. Не се засягай.  Peace

# 1 491
  • Мнения: 1 140
Ами тези чаршафи ние си ги правим. Практиката на Ла Редут е да изпращат ваучери за по-малки суми и чекове за по-големи. От месец поне, както Алекс е казала, чековете, които изпращат стават и за онлайн пазаруване. Вече я няма тежката процедура с разпечатаната кошница и факсовете с данни. Така че е излишно да пишете и да се тормозите. А четенето си е четене, нито една глупост не съм пропуснала до сега, ей богу  Sick Но пък и много полезни неща съм научила с това четене  Wink

# 1 492
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Pepsilight, както виждаш ти обясних. Просто се опитвам да ти кажа да не се ядосваш, защото няма смисъл. Не се засягай.  Peace
Мерси, но явно днес ми е малко нервен ден и тук изказванията ми звучат кофти. Още веднъж мерси.   bouquet

# 1 493
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
http://www.laredoute.fr/vente-la-parka.aspx?productid=324104198& … tegoryid=47562598

Интересувам се дали някой е взимал този размер 46/48 и ако може размери. Дали ще стане на мъж с 116/100/108?

И ако може снимка как изглежда на живо? Доволни ли сте?

Предварително благодаря

# 1 494
  • Мнения: 497
Аз пък вчера си взех поръчката от 7.07 и чак сега установех, че ми липсва жълтото сако от 1Е  ooooh! Във фактурата не ми е отметнато с химикал. На прочутата Събине ли да пиша и кой й е мейла, че искам да й пратя запитването по е-мейл и да приложа снимки на фактурата?

# 1 495
  • Мнения: 160
Доста време търсих, знам че го имаше, но къде ли  newsm78
Някой знае ли стелката на 41 или 42 на тези колко е?

Не знам за стелките,но преди време някой каза,че вървят с един номер по-големи,т.е.вземи по-малкия номер. Peace

# 1 496
  • Мнения: 5 602
....... как изглежда на живо? Доволни ли сте?
Мирел,това чудо го взех за баща ми (малък номер) за 3 Е зимата.Много дебел плат,промазан,стоеше като гипсово.Изпрах го и не омекна,само се поначупи.Още не е обличано,та нямам информация като се поноси дали става,или ще е като Тенекиения човек Wink

# 1 497
  • Перник
  • Мнения: 396
http://media.laredoute.fr/product/picture/39579653o_aix.jpg

момичета, някой беше поръчвал тези гуменки на черепчета, може ли да даде отзиви? и кои в крайна сметка са белите и кои черните? защото според мен imprime tete de mort blanc/gris са черните, но в сайта ги дава белите и обратно... newsm78

450, аз чакам тези сивите гуменки номер 41 с поръчка от 15.07., като дойдат ще дам размери.
Май си много права. Може би затова тези, които ги бяха получили, пишеха, че са поръчали черни, а са им пратили бели и смятаха това за грешка. А то просто са разменили снимките. Според преводача mort blanc - бели черепи.
А дали стават за широк крак, тези, както и сивите.

# 1 498
  • Мнения: 1 425
Момичета някой да има тези еспадрили.....  newsm78
http://www.laredoute.fr/vente-espadrilles-la-redoute-creation.as … 6&prodcolor=1

# 1 499
  • Мнения: 139
Да попитам, аз като нося сутиен от да кажем Делфина  85С, на кой номер по френската номерация отговаря това? Подгръдна съм 80, гръдна около 94.

Общи условия

Активация на акаунт