Изправя се на решетките на леглото.....

  • 2 606
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 230
Спокойно, истерията ще е 2-3 седмици. И с моят син беше така като се научи да се изправя. Беше готов часове наред да обикаля креватчето - докато остане съвсем без сили. Само че той беше по-малък (на 7м) и решихме проблема като го поставях следобед в преносимата кошара. Горният ръб му идваше доста високо и в нея поне за известно време не можеше да се изправи. Няма как - трябва да се въоръжиш с търпение. Скоро ще разбере, че е и долу може да е интересно. Пробвай да му дадеш някои нови играчки. В момента обаче е много въодушевен от новото си умение и ще му се радва колкото може повече.

# 16
  • Мнения: X
Нормален период, всички деца го минават. Каката я сложих в кошара и се изправи в нея по-късно, когато се научи как махнах всякакви прегради и спеше на дървеното си легло, като на нормално, само отпред баща и сложи преграда, колкото да не изпадне, но да може да си слиза и да си се качва сама. Ставаше, като я сложа около една седмица, аз пак я връщах и така.

# 17
  • Мнения: 124
Марти като разбра,че може да се изравя и да обикаля леглото нямаше спиране,камо ли заспиване,това става с друсане на ръчички и песнички.Толкова е въодушевен,че в полусънно състояние става,изправя се и започва да обикаля креватчето.По няколко пъти на нощ го заварвам изправен.Надявам се скоро да се нарадва на новото умение и да спре защото снощи падна и се удари в таблата,обаче пака не се спря.

# 18
  • Мнения: 6 442
Може да пробваш да заспива в количката  Peace Иначе е нормално-все пак е нещо ново.Друго си е да е седнал,а съвсем различно прав  Grinning Явно толкова,че е по-интересно от сън.

# 19
# 20
  • Мнения: 172
И аз щях да питам нещо подобно.Моята калпазанка не може още да се изправя,но сигурно скоро ще стане и това.Сега се научи да сяда от легнало положение и като се събуди през нощта винаги сяда.А искам да ви питам децата ви като станат толкова мобилни отказват ли да си лягат вечер ?Моята си лягаше към 7:30 преди а сега до 9 си играе и няма намерение да спи.

# 21
  • Мнения: 191
И ние минахме през такъв период, когато беше на 8 месеца. То беше изправяне, сваляне, изправяне, сваляне, докато ти писне и няма заспиване. После дойде периода на изправяне и пускане на ръчичките, за да види колко време ще се задържи права, падане по дупе и отново. Ужас. Спрях да я слагам в кошарата преди да се е уморила достатъчно и оттогава все я приспивам на люлката. Засега вариантът работи, но да видим какво ще правим след някой друг месец, защото люлката не може да се ползва от деца над 9 кила......

# 22
  • София
  • Мнения: 7 191
При моята дъщеря този период отмина за 1-2 седмици. Явно се успокои, че вече си го може упражнението.
Но беше ужасно смешно - намирахме я заспала - свлечено-седнала до решетките.
Може просто да оставяте детето да заспива на друго място, и после да го пренасяте.

# 23
  • Мнения: 1 195
Марти като разбра,че може да се изравя и да обикаля леглото нямаше спиране,камо ли заспиване,това става с друсане на ръчички и песнички.Толкова е въодушевен,че в полусънно състояние става,изправя се и започва да обикаля креватчето.По няколко пъти на нощ го заварвам изправен.Надявам се скоро да се нарадва на новото умение и да спре защото снощи падна и се удари в таблата,обаче пака не се спря.

ох и при нас е същото от около месец ooooh!
заспиването е мисията невъзможна в кошарата
 ooooh!

# 24
  • Мнения: 168
И ние сме така.
С тази разлика, че моята Ева винаги си е била шаваща, буйна, капризна и палава и аз не съм си помисляла, че може да слуша или стои мирна.
 Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 367
Моят син вече се катери по решетките на кошарката,когато по случайност се окаже там LaughingНадвесва се и може да падне.Реших си проблема,като сложих обиколници от вътрешната страна на кошарката. Така не може да се качи на решетките.Защо не опиташ,като няма къде да се хване,може бързичко да му омръзне на детето.

# 26
  • Мнения: 2 069
И аз го пробвах това с обиколника и след един ден пак си намери начин да стане  Wink

# 27
  • Мнения: 22 442
дъщеря ми го прави същият номер от известно време
вече я приспивам на спалнята с мен и после я премествам в леглото
иначе не може да заспи по 1-2часа, защото постоянно се изправя, обикаля и т.н.

# 28
  • Мнения: 9 814
Честито!
Нашето висене по решетките започна към края на 8-мия продължи до година и няколко месеца.

# 29
  • Мнения: 38
Леле, дано при нас отмине по-бързо! Аз вече си решавам проблема като влизам няколко пъти да му покажа как да се смъкне долу. И така докато заспи - сутринта ми отне 20 мин, следобеда пак горе-долу толкова. Дано бързо премине, че е просто ужас!
Няма как да го приспиам на друго място, защото той е свикнал да си спи в леглото и по никакъв начин не заспива на друго място - нито в количка, нито на нашата спалня, никъде.
Обиколници имахме, катереше се през тях и ги махнах....

Общи условия

Активация на акаунт