ОКТОМВРИЙЧЕТО не спи лудува, да подритва мама то не се срамува

  • 10 319
  • 291
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 368
Добро утро, мамчета! Днес е приятен прохладен ден и си пия капучиното с вас!
mylili, важното е бебка да е добре, ти ще си лежиш и живот и здраве октомври ще си я гушкаш! Не си сама, нали знаеш!  Hug
Сев, аз такава поставка май няма да купувам, най - много да взема на заем, защото много малко ще я ползваме!
helenka, добре дошла! Къде се кри до сега, детенцето ти е много сладко!
Вчера си направих дъъъъълга разходка и като резултат се прибрах с първата покупка за бебка! Пуснах я в албума с покупките, но нещо надписа не ми излезе, някой може ли да ме помогне, снимката е номер 17 в албума!
На мен днес ми е ден за разкрасяване, ще ходя на козметик и фризьор да се приведа малко във вид!
Желая на всички приятен ден!

# 181
  • Мнения: 817
helenka, първо Добре дошла сред нас!
Благодаря ви и за отговорите, момичета   bouquet Ще обсъдим с мъжа ми въпроса с подложката за преповиване.

Къде са всички днес?  newsm78 Направо ни е пусто във форума

# 182
  • Мнения: 95
Да сме живи и здрави, мисля да отида на тази лекция в Майчин дом.
Пуканке, знаеш ли дали искат предварително записване?
helenka, аз си купих клинчета до коляното и потничета тип туника с ластик на бюста, а надолу свободни от едно магазинче на 4me. Бяха на скромна цена, не като в специализираните магазини. Много са ми удобни.

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 10:18 от barabina

# 183
  • Мнения: 3 453
Сев, това със сърцебиенето си го имам и аз от две седмици.Смуча Валидол- доктора ми го предписа.В нета четох, че може да е заради това че ни е по-ниско желязото.Доктора каза че е нормално.Бебо притиска органите вече.Това че не се движи много не е притеснително.Важното е да го усещаш всеки ден.Има и по кротки бебета а и от тук нататък ще им става все по -тясно Hug

Хеленка
, аз си ходя с едни дрехи и на работа и уикендите.Имам си много специални тоалети за офиса и костюми, но отдавна не ги нося.

 

# 184
  • Мнения: 42
Ей, дано да съм се прибрала във Варна до тази лекция в Майчин дом, че ще съм извън града на 2ри и 3ти. Това е един от редовните ми кошмари, че съм родила и в болницата никой не ми е показал как да си кърмя бебето Joy! Тъкмо ще можем да се срещнем с някои от варненските мами!  Peace

# 185
  • София
  • Мнения: 1 534
Здравейте!
Добре дошли на новите мами!  bouquet

Сев, Трикси, аз и преди бях писала, че нашия повивалник си го ползваме и досега-повече от 2 години. Според мен е много удобна вещ. Седи си на леглото и там си я преобличам Сонята. Мисля, че тези шкафчета умаляват много по-бързо, но както си решите.

Аз си имам помпа за кърмене на Авент от Амазон и ми излезна 35 лв. Хубавото беше, че моя приятелка от Щатите ми я донесе като си идваше и не съм плащала никаква доставка.
Зесега това ми е единствената придобивка за бебока. Като изключа едни дрешки, които ми даде една приятелка от нейното бебче, които са  страхотни и направо чисто нови.

Вчера нещо се шашнах, че нямам дрехи за по-студено време. Пнаталони имам достатъчно, но за нагоре в момента почти всичко са ми разни потници. Но има време де, лятото предстои. Ще му мислим после.

# 186
  • Мнения: 88
Наистина много добра идея да се срещнем мамите от Варна на лекцията newsm10.Трябва да го обсъдим допълнително smile3503.А и на мен ми тупка сърцето от няколко дни,но го отдавам на топлината.Като съм на хладно ми е добре.Майчета кажете ми къде да си поръчам хубава детска торта Вики има рожден ден в петък а аз още се моткам smile3506 smile3555.За ликцията в Майчин дом предполагам че ще е без записване,но все пак утре съм на консултация и видеозон и ще разпитам newsm53.Сега отивам да си направя кафе и да си пазя децата че вече са в басейна smile3503назначена съм спасител smile3521Бай за сега от мен и да стоите на шладничко ,че май пак много се стопли  Nature Sunny Ill

# 187
  • Мнения: 817
mimi_ic, "100 гр. сладки" правят големи красоти, но не зная дали имат магазин във Варна. Ето сайта им за всеки случай www.100gr-sladki.com

# 188
  • Мнения: 9
Здравейте момичета.
Как сте в днешния прохладен ден?
Аз вече се уморих от работната седмица. Минали са
само два дни, а имам чувството, че са двайсет.

Сега да Ви кажа за прегледа вчера. Все още сме си момченце  Laughing
Всичко ни е наред, малко по-големи вървим, плацентата ми е добре, пъпната
връв също, надолу с главичката е и изобщо сме ок.
Исках до поговорим за раждането, но той ми каза, че
има време, да не предизвикваме съдбата. Така, че следващия път ще обсъждаме
тези въпроси. А той моя малък мъж вчера беше се побъркал, цял ден
такова дивеене в корема ми, че сигурно ми е направил синки  Laughing

Хайде лек ден от нас двамата

# 189
  • Мнения: 1 020
Здравейте и от мен сладурки,
добре дошли на новите мами   bouquet Hug
аз бях на доки вчера и измери "малката" и каза че била 1800  Shocked #Crazy ама според мен не успя да я хване нубаво на видеозона, защото тя много шаваше... не може за една седмица да е качила 400 г., нали? Аз другата седмица съм при другата доки и тя ще ми каже също ориентировъчните г. на бебка... ама аз като чух се шашнах....
аз вече съм на обратно броене  hahaha остават 10 седмици... от събота 9.... и съм се притеснила, че даже още списък на необходимите покупки не съм си направила... Crazy пак ще съм в последния момент  doh

# 190
  • Мнения: 498
Първо добре дошли на престрашилите се нови мами  Hug

mylili, не се притеснявай мила, лежи, почивай и на финала ще видиш бебка колко добре ще бъде...

За тези смятания на майчинство добра дискусия се беше заформила, ама при мен тези изчисления не важат, защото съм държавен служител и при нас се изчисляват другояче, ама не съм питала още напите счетоводителки колко ще взимам.

Elichka_mama, сигурно не го е измерила правилно, макар че те сега дет се вика всеки ден наддават))) Да видим колко "отгледани" бебчовци ще се народят  Crazy

# 191
  • Мнения: 269
Добриутро мацки!
Как сте в този прохладен ден? newsm53Голям кеф е днес-хладно,спокойно на работа,заместничката ми вече влиза в час и устата ми си почива вече от обяснения.Обаче колко бях разочарована ,че днес е сряда,как тръгнах от вкъщи с убеждението,че е четвъртък. newsm78 Много разсеяна съм станала.
Абе кво се палите с тия обяснения за болнични и т.н.Всеки си споделя какво е чул,поне аз не видях някой да спори.Достатъчно дразнители има навън,че и тук да го правите.
Манана,мерси за уточнението ,че неплатения не е за предпочитане.
Milyl,стискам ти палци всичко да е наред.Още малко остана.Сигурно е скучно да си си в къщи,но трябва да издържиш в имета на бебчо.Какво стана с вашата квартира?
Сев,блазе ти за тоя шеф.И аз не се оплаквам.На мен проблема ми е счетоводителката.Нещо не си говорим на един език с нея  newsm78
Ели,възможно ли е да сте толкова големи? Hug Браво!Искам и аз вече да съм на твоето положение.Пиши и за другия преглед.

# 192
  • Мнения: 697
Здравейте Simple Smile Днес направо е супер времето, много му се радвам Simple Smile Моя младеж както беше съвсем кротък от 2-3 дена нещо се е разбунтувал. Явно не му стига мястото и се мъчи да ми разпъне матката. Не е от най-приятните усещания ама се търпи Wink
Иначе аз си чакам прегледа в петък и вече нямам търпение. Като чета за бебка на Elichka_mama взех да се чудя и моя колко е порастнал. Големи бебета се очертават Simple Smile

# 193
  • Мнения: 718
Отново моят глас е като глас в пустиня и честно да ви кажа съм малко огорчена. Няколко пъти помолих да се добави името на моя бебо в списъка, явно няма да стане , ще го преживея. Опитах се да се информирам дали някой ходи на училище "ма-ма" , дали някоя бебче е с увита пъпна връв, ама къде ти , сигурно се обсъждат далеч по-важни неща и приоритетите са други. Жалко.

# 194
  • Мнения: 31
Здравейте, момичета!

Най-после и аз да намеря време да пиша. От понеделник цялата ни фирма е в неплатен отпуск. Аз си взех болничен, разбира се.
Днес бях на консултация. Можете да ми сложите  stork-boy , въпреки че докторката не беше съвсем сигурна. Много се надявах този път да е момиче.

Поздрави на всички

Поля

Общи условия

Активация на акаунт