на вас ще ви бъде ли приятно ?

  • 3 502
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
доста е депресиращо.....но може би е добре,че сега го прочетох,да се замисля и да не го допусна
  Peace

има едно стихче в подписа на една потребителка

за едно Лече-буболече Hug

винаги като го прочета се усмихвам   Grinning

# 16
  • Мнения: 654
благодаря за мненията.
стихотворението допадна на много приятели и просто си мислех че имам възможност да го споделя с повече хора.
не се хващайте за играчките.може да бъде отпечатано и върху торбичка например.

# 17
  • Мнения: 308
   Много ми хареса.

   Не би ме разстроило, ако взема играчка и на него е залепено това. Няма да ме накара да си задам въпроса дали съм добра майка, нито го възприемам, като намек, че времето лети или пък, че след като децата ни порастнат оставаме сами. По-скоро ще си задам въпроса, заслужава ли си да съм перфектна домакиня или пък служител, вместо да обърна внимание на детето си, на усмивките му и на въпросите му. Малко е тъжно, ама какво лошо има понякога да ни се напомнят важните неща и моменти, които със сигурност не можем да върнем и след време ни е тъжно.

   Мъчно ми стана, натъжи ме стихотворението,но прането със сигурност може да изчака до довечера.

# 18
# 19
  • Мнения: 2 161
Първо,изобщо не ми хареса.И второ,по-скоро ще излетя като фурия от магазина и няма да повторя.Все пак съм тръгнала на пазар,а не на литературна вечер.Трето,което е почти невъзможно,ще се разхълцукам,ще се депресирам и пак няма да купя.А на вас ще ви е приятно ли да не купя?

# 20
  • Мнения: 3 376
Харесва ми.
Ако съм забързана ще ме свали на земята.И всеки път като го видя ще ме кара да се замисля.

Всички имаме нужда от такива "напомняния" от време на време.

# 21
  • Мнения: 2 821
Трябва да отпечаташ и стихче за момиченца Laughing
Ето това:

Песен на мама за нейното момиче

Мъничка, мъничка моя,
весело зайченце,  котенце сиво,
в скута на мама сега  се е свило.
Твойта главичка на моето  рамо,
можеш ли ден да прекараш без  мама?
Мама в чашата мляко налива,
сресва  косата на плитка  красива.
Кърпи чорапки  с пробити петички -
мама се грижи  вредом за  всички.
А кой ще разкаже  на мойто момиче
как тъй луната на  сърпче  прилича,
как се превръща водата  във пара
и самолетът с какво ли се  кара?
А подир време ще станеш голяма,
умните  книги сама ще намираш,
и  ще рисуваш,  и ще бродираш.
После ще литнеш и ти  като птичка.
Мама ще бъде  с коси побелели,
мама  ще пази две детски кордели.
Ще се тревожи  и скришом  ще плаче,
ако не носи писма  раздавача.
Друго не трябва - три думички  само:
"Добре съм, мамо!"

Мен лично, както и повечето отговорили такива стихове така яко ме разревават, че ако си купя нещо от твоя магазин с такава торбичка направо ще ми се помрачи радостаа от покупката Wink
Ето и сега докато го копвам дори и ми се пълнят очите със сълзи Crazy

# 22
  • Мнения: 2 229
Може да е хубаво, но не му е мястото на детски играчки, абсолютно неподходящо е!!! Peace

И наистина е тъжно и депресиращо, за детски магазин изобщо не върви даже на стената да го окачиш! Naughty

# 23
  • Мнения: 2 161
Звезделина,най-чистосърдечно,не си отпечатвай торбички със стихотворения или каквото там е.Кой ти ги чете тези работи?Много е сълзливо и хайде да не продължавам.По-добре отпечатай на торбичките името на магазина,да се знае,да се запомни.

# 24
  • Мнения: 2 161
А стихотворението все едно го е писала Любов Френска.

# 25
  • Мнения: 2 821
По-добре отпечатай на торбичките името на магазина,да се знае,да се запомни.
Или Мечо Пух и приятели....те не натъжават никого Laughing

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 179
По-добре отпечатай на торбичките името на магазина,да се знае,да се запомни.
Или Мечо Пух и приятели....те не натъжават никого Laughing

И те не стават вече - употребявали забранени вещества...

# 27
  • Мнения: 3 294
и на мен  Tired

# 28
  • Мнения: 2 018
Целяли са ефект, който едва ли ще бъде постигнат.
Стихотворението е наистина много хубаво и вярно. Но едва ли майчетата на малки дечица го осъзнават. По-лесно е да кажеш, при нашата връзка с детето ми няма да се получи така и да заровиш глава в пясъка, от колкото да се вгледаш в ежедневието, да се радваш и на "малките" радости на децата си и да проумееш, че те не винаги ще бъдат малки и зависими, и ще поемат своя път, който няма да е свързан с теб.
Аз го осъзнах, но не мога да върна времето назад. За щастие сега имам още едно малко съкровище, на което се радвам и попивам всеки един преживян миг с него. Надявам се един ден тези мигове, да се превърнат в щастливи спомени, които да ми дадат онова спокойствие, на добре свършена работа.

# 29
  • Мнения: 112
По4етох го, и си спомних една мисъл "Не ми казвай 4е ме оби4а6 ,а ела и си поиграй с мен."
Това искат децата.Време.А също и тати да оби4а мама.
Не мисля ,4е магазин е подходящо място за разпространение ,но на места,където се срещат майки с децата си или в детските градини например,защо не?

На въпроса дали ми е приятно като го 4ета .По принцип имам пропуски във възпитанието на децата си,но нямам ло6а съвест,т.к . съм се стремяла да дам от себе си вси4ко.Но идеални хора няма,и идеални резултати също.съществува оба4е пропуснато време,което за възпитанието и отглеждането на децата ни е от съществено зна4ение.Винаги съм се у4удвала,как за определена дейност се изисква да ре4ем 6 години образование ,пък за възпитание на децата ни пристъпваме смело без да сме про4ели и една книга за развитието им.Така при мен с първото дете.Но това е ве4е може би друга тема.....

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 16:03 от Sarrah Fresh

Общи условия

Активация на акаунт