Най- добрият ексфолиант за лице

  • 45 570
  • 170
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 451
   
Перфектен е точно за комбинирана и чувствителна кожа, защото частиците му не са груби, но са ефективни,освен това съдържа и салицилова киселина за химическа ексфолиация(в малки количества, но за чувствителна кожа май е по-добре).И мирише страхотно Heart Eyes Абе общо взето много добър и в същото време мек ексфолиант.Използвам го нон-стоп от три години, сменила съм много опаковки и си е същият като в началото, т.е. още не са успели да го развалят с нова формула Mr. Green

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 01:54 от EMPRЕSS

# 16
  • Мнения: 15
   
Перфектен е точно за комбинирана и чувствителна кожа, защото частиците му не са груби, но са ефективни,освен това съдържа и салицилова киселина за химическа ексфолиация(в малки количества, но за чувст.И мирише страхотно Heart Eyes Абе общо взето много добър и в същото време мек ексфолиант.Използвам го нон-стоп от три години, сменила съм много опавителна кожа май е по-добре)ковки и си е същият като в началото, т.е. още не са успели да го развалят с нова формула Mr. Green
Звучи много добре...Дали в БГ мога да го намеря?А каква му е цената ако ми кажеш ще си златна.

# 17
  • Мнения: 451
Аз в момента съм с Clean and Clear. Горе-долу добре е.


   Много са му ситни частиците, а уж за проблемна кожа.  #Cussing out
Като си с проблемна кожа,не значи, че трябва да я стържеш до смъкване, даже е противопоказно...Абразивните маски допълнително дразнят и възпаляватДействащото в Clean & Clear е предимно салициловата киселина.

  Звучи много добре...Дали в БГ мога да го намеря?А каква му е цената ако ми кажеш ще си златна.
Трябва да можеш WinkЗа цена не знам, май в Ягодката го бях гледала за 40 и нещо лева.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 890
 Empress, там е работата - моята не е проблемна, по-скоро леко мазна, и пак ефект не видях.  Rolling Eyes Все едно масаж си правя, а не ексфолиране. Като нанеса после фдт, кожата не стои гладка... дано сте ме разбрали.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 451
Aми ако по принцип не е гладка/неравна е и ексфолианти не я оправят, по-добре пробвай с пилинги/микродермабразио...

# 20
  • София
  • Мнения: 1 890
   Аааа оправя се, ама не точно с Clean & Clear - затова казах,че за мен не е добър ексфолиант.  Не харесвам такива с много ситни частици тип "крем". Simple Smile
   Иначе си ексфолирам лицето 2 пъти седмично по 1-2 минути и ефектът е видим.   Peace

# 21
  • Мнения: 630
Я да всея аз малко смут около този Ейвън. Изобщо не ми хареса ексфолианта с бял чай, така го изхвърлих. Това е един от продуктите, заради които спрях да използвам Ейвън. Това, разбира се си е лично мое мнение.
Иначе като гледам дотук май най- хвален е на Виши. Може и него да взема да пробвам, макар че съм малко предубедена към марката. Всичко използвано от нея отначало ми действа добре, но след седмица се изпъпчвам цялата. Мисля, че е т.нар. отложена алергична реакция, та се притеснявам малко.
А за кестеновите трици съм съгласна. Ползвах преди години, лицето ми светваше след това, но май идва малко агресивно като средство върху кожата на лицето...а и винаги успявах да си напълня и очите с трици #Crazy
Благодаря на всички за предложенията, ще се радвам и на още

# 22
  • Мнения: 3 830
Я да всея аз малко смут около този Ейвън. Изобщо не ми хареса ексфолианта с бял чай, така го изхвърлих. Това е един от продуктите, заради които спрях да използвам Ейвън. Това, разбира се си е лично мое мнение.
Иначе като гледам дотук май най- хвален е на Виши. Може и него да взема да пробвам, макар че съм малко предубедена към марката. Всичко използвано от нея отначало ми действа добре, но след седмица се изпъпчвам цялата. Мисля, че е т.нар. отложена алергична реакция, та се притеснявам малко.
А за кестеновите трици съм съгласна. Ползвах преди години, лицето ми светваше след това, но май идва малко агресивно като средство върху кожата на лицето...а и винаги успявах да си напълня и очите с трици #Crazy
Благодаря на всички за предложенията, ще се радвам и на още

Този на Виши го взех защото е за проблемна кожа, чувствителна, акне.
Нямам акне, но кожата ми е чувствителна.
Малко ми я изсушава, но веднага след него слагам крем и е ок. Peace

# 23
  • Мнения: 1 027
Пробвах един тестер на Ексфолиак и много ми допадна, но са ситни частиците. Доста добре ми почисти кожата на лицето.

# 24
  • Мнения: 42
Аз използвам този
той е за тяло .но и на лицето ми действа мн.добре.Той е като захар,и след време се разтапя и оставя филм върху кожата,който енергизира.Добър е newsm10

# 25
  • Мнения: 32
Използвам този на Clean & Clear, но не съм чак доволна. Ще го сменям, може би ще си потърся този на Vichy  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966

най-доволна съм била от St. Ives
И аз ,това е най-хубавия ексфолиант,който съм ползвала.

# 27
  • Мнения: 1 241
и аз ползвам един най-обикновен Регал.
и аз
и един на Колагена
а иначе като искам да се ексфолирам "по-грубо", ползвам захар+бадемово масло

# 28
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Много съм доволна от моя е на Ексфолиак. По добър е от предишния ми на Гарниер с по- малки частички и почиста страхотно.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 787
От доста време ползвам един на Балеа и съм много доволна.Жалко,че тази марка я няма по нашите магазнини Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт