"ДЕКЕМВРИ може и да е далече, но чакаме го с нетърпение вече!"

  • 10 636
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 152
А ние в Младост - има ли отбор?  Mr. Green

stassi честито розовко! Май ще се изравним розово и синьо . Утре и аз ще кажа вече със 100% сигурност, че преди 8 седмици доктора си остави вратичка  Mr. Green  Само да е живо и здраво беб. newsm68

# 271
  • Мнения: 1 131
Стаси честито розово щъркелче а от това да знаеш че ти е здраво бебчето по хубаво няма

Честито и  от мен.Много е права Шивачева,че по-хубаво от здраво бебе няма

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
stassi - Честита принцеска да ти е жива и здрава   bouquet!
Invisible - И на мен кантара на ЖК не ми показа нито , че съм качила , нито че съм свалила, а този вкъщи от началото до сега ми показва + 1.5 кг
понякога и малко по - надолу след тоалетна например  Embarassed.На мен много ми харесва заглавието  Peace .Браво!

Аз сега се, newsm78, притеснявам се, че на мен май никога не са ми казвали грамчетата на съкровището или поне не си спомням.Мерят го - главичка , коремче и крачета , но грамчета ???  Thinking newsm78.От къде я взимат докторите като инфо?
Докторката от ЖК ми изписа витамини Doppel herz - по една таблетка дневно.Каза , че магнезий не ми е необходим.
При доктора на частно обаче ми изписа Центрум матерна и Магнерот.Матерната не я взех , защото мненията са противоречиви , пък и така реших , но Магнерота 3 по 1 го взимам. Многословна съм , но в Dopple herz  също има магнезий.Въпросът ми е да взимам ли Витамините според вас по една таблетка и Магнерото 3 по 1 или някое от двете трябва да се спре.Много съм ..... Embarassed Confused  Sad , защото единия казва не на - Магнерота и Матерната, ура за Dopple herz  , а другия да на Матерна и Магнерот.Сега аз съм изпълнила наполовина рецептите им и не знам с кой от двамата да се консултирам  Embarassed Rolling Eyes.И пак опирам до Вас   Hug.
ще се радвам ако изкажете мнение по въпроса   bouquetБоже стана дълго!Благодаря   bouquet

# 273
Така е Харем ти го осъзнаваш най-добре след ада през който мина

# 274
  • Мнения: 616
rrhh за грамчетата аз си поисках да ми ги измери сега, въвежда няколко параметри и ехото си го изчислява не е съвсем точно но горе долу.

на мен пък ми изписа Diaspozal 0.3 или поне така го разчитам от рецептата, аз си пия витамините и ще пия и това допълнително незнам дали в твоя случай трябва да се спре, в крайна сметка витамините са си витамини а магнезия се пие допълнително ако има нужда явно при теб не е ясно дали има такава, ако усещаш стягане на корема и изтръпване на крайниците не е лошо да го вземаш превантивно за всеки случай, няма да навреди  Hug

stassi честити розови гащи  bouquet разбира се най-важното е да са ни здрави малките съкровища  Heart Eyes Heart Eyes

# 275
  • София
  • Мнения: 141
Harem_style, честито за хубавите новини.  Hug Това още веднъж доказва, че резултатите от БХС не са много верни. Вчера гледах анкетата, която си пуснала в другата тема, мисля, че е показателна.
Сигурна съм, че и другите мами, които очакват резултати, ще се похвалят съвсем скоро.  Peace

И аз да кажа - Сасано, аз си смятам Младост за моя квартал, но в момента сме в Дървеница. Но все пак са доста близо.  Simple Smile

# 276
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 752
maigto  аз съм до училището в Дървеница

# 277
  • София
  • Мнения: 141
ninanb, аз съм до Пожарната. Значи съвсем наблизо  Simple Smile

# 278
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 752
maigto Супер значи ще се виждаме! Mr. Green

# 279
  • Мнения: 1 152
И аз се надявам да има младостка групичка с колички  Mr. Green

Invisible Евтимова ли ти изписа Диаспорал? И на мен ми каза да го пия 5-10 дни / модерно и хубаво лекарство е поне/, но аз не го пия по преценка на мъжа ми, а и ми отшумяха крампите сами...

# 280
  • Мнения: 342
Мая, Стаси, да са ви здрави и красиви принцесите!

Инвизибъл, сладкишчето пораснало много Simple Smile кажи речи половин кило мъж! да ти е жив и здрав!

И аз всяка сутрин усещам, че корема ми е много твърд. След 1-2 часа се нормализира. Трябва ли да се консултирам с лекарката за това?
Каква всъщност е функцията на магнезия?

# 281
  • София
  • Мнения: 141
Определено, ninanb, пък и ти виждам вече имаш опит с градинките  Simple Smile

# 282
  • Мнения: 616
Сасано тя ми го изписа нямам идея хубаво ли, обясних и че се будя понякога и корема ми е твърд и че на два пъти през ноща ми се схваща прасеца и тя ми го изписа.

yoyoana мерси мила дай Боже всички бебчовци да са ни живи и здрави Hug Heart Eyes

# 283
  • София
  • Мнения: 63
Магнезия и аз го пия заради крампи на пръсеца. Той не е вреден, докторката ми каза , а и аз го прочетох, че отпуска мускулатурата и това е добре и за матката. Може да се прилага и при болезнена менструация и контракции.

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 16:39 от soufi

# 284
  • София
  • Мнения: 308
Invisible, и на мен ми ги изписаха Диаспорала - 10 дни на прахчетата 2х1 и после таблетки 3х1. Пих 3 пъти и много се разстроих Sick и го спрях. При теб има ли такъв ефект? На листовката го пише като страничен ефект.... newsm78, но знам ли какво да правя? Много ми се схращат прасците и искам да го продължа, а при доки ще ходя във вторник с изследванията и тогава ще я питам.

Общи условия

Активация на акаунт