Класация на лекарите в Майчин Дом-София

  • 249 956
  • 688
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 694
аз също съм чувала само за Д-р Веселин Дяволов от МД.С него се запознах при доста критични обстоятелства(по спишност)и реагира адекватно,много съм доволна!
сега съм бременна и той ме наблюдава,ами разликата м/у него и всички преди е огромна,съжалявам само ,че чак сега попаднах на отговорен доктор,а това е 3ти опит зо мен  Sad
Дано вс.е Дн този път,по-спокоина съм newsm53

Целувки на всички  bouquetЗдравейте да се включа и аз също съм била при д-р Дяволов и имах неуспешна бременност която завърши в 23 седмица ,искам да попитам той е добър гинеколог по принцип или е за проблемни бременности, защото аз съм със антифосфолипидни антитела и с 2 мутации .Честно казано аз не видях кой знае колко загрижено отношение да има.Но това е мое мнение.А на теб защо ти е 3 опит какъв ти е проблема.Кажете кое му е толкова доброто на Дяволов бе хора ,той не можа да се справи с моя проблем.А аз хиляди пъти го попитах дали да пия аспирин ,а той все отричаше , а се оказа че е трябвало Close

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 13:37 от vesi2

# 76
  • Мнения: 384
аз също съм чувала само за Д-р Веселин Дяволов от МД.С него се запознах при доста критични обстоятелства(по спишност)и реагира адекватно,много съм доволна!
сега съм бременна и той ме наблюдава,ами разликата м/у него и всички преди е огромна,съжалявам само ,че чак сега попаднах на отговорен доктор,а това е 3ти опит зо мен  Sad
Дано вс.е Дн този път,по-спокоина съм newsm53

Целувки на всички  bouquetЗдравейте да се включа и аз също съм била при д-р Дяволов и имах неуспешна бременност която завърши в 23 седмица ,искам да попитам той е добър гинеколог по принцип или е за проблемни бременности, защото аз съм със антифосфолипидни антитела и с 2 мутации .Честно казано аз не видях кой знае колко загрижено отношение да има.Но това е мое мнение.А на теб защо ти е 3 опит какъв ти е проблема.Кажете кое му е толкова доброто на Дяволов бе хора ,той не можа да се справи с моя проблем.А аз хиляди пъти го попитах дали да пия аспирин ,а той все отричаше , а се оказа че е трябвало Close
Веси,моя проблем е слаба вътрешна мускулатура ,м.шийка не изтънява поетапно а,се отваря под тежеста на бебето към 25г.с АД,АД !!!И до сега всеки малоумен идиот ме преглежда в 4-5м.и ми казва че,най-вероятно е била инфекция, той даже се чудеше къде е гледал доктора в Св.Лазер 1сед.преди да постъпя в МД,защото имах запис на прегледите на диск и се е виждало че,мехура и тръгнал да пролабира!Веси посети го в ч.му кабинет и поговори на спокойствие с него,съвсем друг човек е!Аз в началото като постъпих в МД и разпитвах на ляво и дясно и от всякъде чувах все за него,а като го видях ми стана зле,стори ми се надут,безцеремонен ...но знаеш ли като изключим емоционалната страна не съжалявам и именно затова сега от началото съм при него!Не е лош и може би има някакво обяснение,ако искаш си потърси друг специалист,но една консултация с него няма да ти навреди,това си е мое мнение все пак! newsm53
Още веднъж съболезнования за това бебенце и сили да продължиш нататък,дано направиш правилен избор за следващия път и можеби от сега прябва да проучиш вариантите Thinking!

късмет ти желая Hug

# 77
  • Мнения: 67
Привет и от мен, момичета! Grinning
Ира79, този проблем, за който споделяш- слаба вътрешна мускулатура и проблеми с шийката, на какво се дължи?
Правили ли са ти някакви гинекологични операции, конизацио например? Защото знам, че има възможност след конизацио шийката на матката да е по-скъсена и да се получи проблем с износването на бебето... Аз самата имам такава операция и то от февруари месец тази година. Малко се притеснявам, понеже знам, че може да се наложи да ми правят серклаж, ако преценят, че има опасност за бебето.

# 78
  • Мнения: 384
Не Сапфира,не е в следствие на интервенция,а и моята шийка не е къса до 6 месец е 4-5см.което е нормално Confusedи между 23-27г.с. внезапно разкритие,мехура пролабира и.........мъка Cry!
Аз със сигурност ще съм със серклаж но,към средата на Октомври ще го правим.
На 1и Окт.заминавам на почивка Sunglassesняма отношение по темата ,искам да се поизфукам малко Wink
Като се прибера веднага за серклаж,казаха че,е работа за 20-30мин. Thinkingще ми го правят в МЦ а,не в болница,така че не ме е страх,а и всичко е с упойка! Peace

После ще напиша с 2думи как е минала процедурата! baby_neutral

  bouquet  bouquet  bouquet

# 79
  • София
  • Мнения: 6 374
Целувки на всички  bouquetЗдравейте да се включа и аз също съм била при д-р Дяволов и имах неуспешна бременност която завърши в 23 седмица ,искам да попитам той е добър гинеколог по принцип или е за проблемни бременности, защото аз съм със антифосфолипидни антитела и с 2 мутации .Честно казано аз не видях кой знае колко загрижено отношение да има.Но това е мое мнение.А на теб защо ти е 3 опит какъв ти е проблема.Кажете кое му е толкова доброто на Дяволов бе хора ,той не можа да се справи с моя проблем.А аз хиляди пъти го попитах дали да пия аспирин ,а той все отричаше , а се оказа че е трябвало Close

Веси, ако проблемът ти е антифосфолипиден синдром, Дяволов не е специалист по тая част. насочи се към Виолета Димитрова от 10-тия етаж или ходи при Дяволов за следене на бременността, но за лечението на АФС се свържи с Катя Тодорово - ендокринолога на Майчин дом. кабинетът й е на 5-тия етаж.

# 80
  • Мнения: 384
Jam,откриха ми някакъв дефект #Crazy в кръвта R506Q,знаеш ли нещо повече?! newsm78Де да знам,Дяволов каза че,ще ми слага нискомолекулен хепарин сл.3месец!?Останах с впечетлението че,го познаваш по -добре ,мислиш ли че ще се справи или да търся  и друг доктор ,докато е време?
Мерси в аванс!  bouquet

# 81
  • София
  • Мнения: 6 374
Ира79, не знам точно тази мутация каква е, но щом ще ти предписват хепарин, вероятно е нещо, свързано с тромбофилия пак. от моите впечатления, Дяволов е по-назад с тази материя, но щом ти е казал, че ще те лекува така, значи възприема новостите. не пречи, обаче, да направиш една консултация и с някой от другите лекари, които се занимават със следене на бременни с имунологични и генетични проблеми - споменала съм ги в предния си постинг.

# 82
  • Мнения: 467
Здравейте, момичета!

И аз май ще се насоча към д-р Дяволов за раждането.
Искам да ви попитам има ли значение къде да си запиша час при него за консултация и да го питам дали ще ме поеме - доколкото разбрах приема на частно и в кабинет в Стрелбище, и в Майчин дом във вторник и четвъртък?
 
На мен като място ми е много по-удобно в Майчин дом, ама ако той предпочита другаде... Rolling Eyes

А таткото дали да дойде на консултацията или евентуално по-натам да се запознае с док?  newsm78

# 83
  • Мнения: 2 530
Здравейте, момичета!

И аз май ще се насоча към д-р Дяволов за раждането.
Искам да ви попитам има ли значение къде да си запиша час при него за консултация и да го питам дали ще ме поеме - доколкото разбрах приема на частно и в кабинет в Стрелбище, и в Майчин дом във вторник и четвъртък?
 
На мен като място ми е много по-удобно в Майчин дом, ама ако той предпочита другаде... Rolling Eyes

А таткото дали да дойде на консултацията или евентуално по-натам да се запознае с док?  newsm78

Принципно няма значение къде. Нали все си на платен прием. Само че в частния кабинет е някак си "по-", поне аз там се чувствам по-конфортно. Ми що пък да не дойде таткото - нали двамата сте го правили това човече? Grinning

# 84
  • Мнения: 384
Аз съм пред лудване!Как до сега нито един доктор не ми е назначавал такова изследване! #2gunfire
Jam,ще ми се да отида при Д-р Тодорова,но дали не е по-добре да потърся лекар от друга болница ?!Да не вземе да се разсърди Дяволов?
Много ми е кофти,до вчера ми нямаше нищо и направо ме пресече това R506Q  #Crazy
Мадам, аз също ходя в МЦ,100пъти по приятно е от скапания МД smile3534

# 85
  • Мнения: 2 530
Аз съм пред лудване!Как до сега нито един доктор не ми е назначавал такова изследване! #2gunfire
Jam,ще ми се да отида при Д-р Тодорова,но дали не е по-добре да потърся лекар от друга болница ?!Да не вземе да се разсърди Дяволов?
Много ми е кофти,до вчера ми нямаше нищо и направо ме пресече това R506Q  #Crazy
Мадам, аз също ходя в МЦ,100пъти по приятно е от скапания МД smile3534



Ти питай Дяволов дали не е нужна консултация с Катя Тодорова. Като лекар в отделение по патологична бременост му се налага доста често да работи с нея.  Познавам жена /от Зачатие/ която беше с имунологични и кви ли не проблеми, които беше на постоянен лекарски контол и при двамата и роди здраво и право дете.
Ако бях на твое място: разговор с Дяволов + консултация най-малко с Тодорова + консултация с Конова в Плевен.
Четох те в друга тема, че искаш Дяволов само да ти следи бремеността, а да раждаш на друго място. Втори съвет от мен: не прави тази грешка, мизерията на МД се преодолява.

# 86
  • Мнения: 67
Искам да попитам дали вече работи МЦ, в който преглежда д-р Дяволов, понеже бях видяла в някои постинги, че в момента центърът е в годишен отпуск или нещо такова. Иска ми се там да отида на преглед. Аз вече се записах на женска консултация в МД при д-р Георги Коларов, но мисля да ходя паралелно и на частен прием при Дяволов.   

# 87
  • Мнения: 384
До Сапфира работи  bouquet

Сторм,ще обмисля и ще ведя как и при кого с тази мутация се променят малко нещата!Видях пост именно на майка с подобен проблем и Дяволов не се е справил?!На мен ми даде уверение че,няма проблем,от зм.с нискомолекулен хепарин,но и на нея и е казал същото а,е изгубила детето!Странно ми е че,дасегашните ми бременности са били напълно безпроблемни ,като изключим шийката,но,и 2та пъти бебетата са живо родени с нормално гестационно развитие!Всеки случай аз заради едно реноме,няма да жертвам и тази си бременност,и после да им слушам братвежите на уродливия МД`..е хайде догодина пак`,не мерси!
Ще се пръсна от мъка!Ще се поразтърся из немски сайтове и ще обмисля нещата за доизносване и раждане там,на нашите `светила`не мога да им гласувам такова доверие вече!Недай Боже да се наложи да ползваме услуги на неонатолози в БГ пак!Аз нямам забележки до момента от Веселин Дяволов и е по-добре да не чакам да се появят предпоставки за тях!Няма да е първия специалист който ме е разочаровал,а аз все да тегля късата клечка!!!

Желая успех на всички жени във форума!

# 88
  • Мнения: 67
Ира, много неприятно с тази мутация, която са ти открили, направо ....не знам какво да кажа. Стискам палци да се оправят нещата и да не се отрази върху здравето на детето ти. Със сигурност не би трябвало да те изпуснат лекарите- щом сега знаят какъв е проблемът. Само се опитай да бъдеш максимално спокойна (трудно е в такъв момент и при тази неприятност човек да запази хладнокръвие) и мисли позитивно.  Hug Мислено съм с теб и знам, че всичко ще е наред.
Благодаря ти и за инфото за МЦ- записах си час за другата сряда.

# 89
  • Мнения: 67
Междувпрочем, Ира, видях една тема в БГ МАМА, която може да ти е от полза, защото момичетата в нея говорят за подобни на твоите проблеми:
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=195215.msg4124659
Дано това ти помогне с нещо Hug

Общи условия

Активация на акаунт