АВГУСТовските деца с торти и балони правят весели купони

  • 11 445
  • 274
  •   1
Отговори
# 60
  • Враца
  • Мнения: 173
mama Juli, малката е много сладка!
Дими, Владичка се пусна сама последния ден на 9-тия месец. Ве4е сме почти на год. и тя все още пада лошо по някога и мен ме е страх да я пускам сама  ooooh! Сега я водя с коланите, като съм ги отпуснала сама да си ходи. Аз я придържам само когато залитне да пада (уча я да пада на ръчички и дупе).
За водата и сока - пием горе-долу по литър на ден общо. Като сока е 150 мл. разреден до 300 с води4ка

# 61
  • София
  • Мнения: 302
sladkishche радвам се е всичко е добре при вас.
Димяни, ние направихме питката 1 месец след като проходи, все отлагахме.. Но имахме питка, и не знам дали съм казвала Билян, си взе лъжицата и я заби в питката и почна да яде. Кръстниците бяха в нас и техния малчо и той почна да чупи и да ядат заедно... Смях..
Много снимки много чудо, я да видя моите къде са Simple Smile
http://media.snimka.bg/0170/006596317.jpg
http://media.snimka.bg/0170/006596320.jpg
http://media.snimka.bg/0170/006596330.jpg
http://media.snimka.bg/0170/006596328.jpg

# 62
  • Мнения: 222
 Здравейте от нас!

Направо съм бясна! Нашата така грамотна педиатърка е направо за убиване!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Вече тотално изгубих всякакво доверие в тези тъпи доктори. Кой им е дал дипломи направо се чудя. От 3 месеца и говоря, че пъпчето на Перси е изхвръкнало, а тя: нищо му няма. Добре, че си изпросих направление, та днес в Пирогов потвърдиха, че детето ми е с пъпна херния и е за операция. Направо нямам думи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Но аз така лесно няма да се предам и няма да позволя интервенции от този род да се правят на моето дете. Накупих лепенки и се хващам много, много серизоно. Дано имаме късмет и пъпчето да се прибере!

Покахонтас-Марти е невероятен, малък сладур!
Мама Жули-имаш си една принцеса!
Да изкажа аз едно мнение за тези кухни, някои майки може да се разсърдят.................... Но честно да ви кажа, като видях какви буламачи дават-супа от кус, кус, зеле-като второ, което неможах да оприлича на нищо, добре че една майка ми каза, нямам думи, не иискам и да коментирам. Перси просто няма да бъде записан на кухня....................................... Това е мое мнение, без сръдни!!!!!!!!!!!!!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 1 724
Дивена, Не досаждаш, пиши от време на време, приятно е. Дано да ти е леко,  и всичко останало...
Миналата година  по това време бях като слоница, чак сега, месец след като спрях да кърмя почнах да се чувствам човек...Мъжът ми с детето отидоха по това време на Тасос и ме оставиха сама с три новородени котета в двора, ей като ходех все се страхувах, че ще ги смачкам, нищо не виждах от  тоя корем.
Кво имаш предвид под бини не знам, аз съм старата ви кака Велева.
ПИванова, първо - споко,   може да се прибере, заведи я да я лепне СВЕСТЕН педиатър, изтрайват около 15-20 дена без да се разлепят.Второ- много не се връзвай и на тия от Пирогов, те са хирурзи и освен операция друго не знаят, имаш време, може да се чака чак до 3тата  година. Трето- Дани ми е с операция , само упойката ме плашеше, иначе нито има белег, просто събират мехурчето под кожичката, нищо не режат и е по-елеметарно и от апандесит 8или апандисит, не знам как се пише, а толкова мразя прапосни грешки/. Няма да стигнете до там, само споко и ходи да го лепят, не си го лепи сама,поне моето мнение е такова.
нелинцето, голям бонбон сте снимали!

# 64
  • Мнения: 514
ПИВАНОВА--ДАНО СЕ ОПРАВИТЕ!Днешните лекари са едни  за  #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfireСамо спокойно и търпение ще мине!
Нелинче--Много сте сладки! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дивена, Не досаждаш, пиши от време на време, приятно е. Дано да ти е леко,  и всичко останало...
Кво имаш предвид под бини не знам, аз съм старата ви кака Велева.

Мерси  bouquet  bouquet  bouquet
А колкото до Бини --тя беше писала да погаля коремчето!
Знам коя си ти! Mr. Green Mr. Green Mr. GreenНищо че ника е смемен! Laughing Laughing

# 65
  • Мнения: 1 380
Енита не знаех 4е сте правили пиелонефрит.
А този рефлукс какъв е?Да не става въпрос за повръщането. защото и ние имахме но ни мина от само себе си.
Дивена, не досаждаш, вълнуващо е да знаеш, че някоя мама от "нашите" пак е бременна. Peace
PIVANOVA и аз съм на мнение, че ДК са отврат.Нямам друг вариант.Не готвя месо, по принцип не мога да готвя, а и като Кал отказа да яде всичко, което и правех просто луднах.Единственото ни спасение беше ДК.Ина4е си права, 4е само кус-кус и нишесте, но нали като тръгнат в детска градина пак такива булома4и ще ядат!
А за пъпа, добре си направила.Все пак се допитай и до още един специалист за операцията. Peace
Успех.
Марти големи сте сладури. Heart Eyes
ето забравих да ви кажа.....като говорехме за д.кухни, да ви разкажа за една мама от квартала.
Детето и е родено юни месец и ве4е тежи 13 кила.
Тя понеже знае, 4е съм и се оплаквала, 4е Калина все се мръщи на манджите и днес ми каза, 4е те имали проблем.
Почудих се какъв, като го гледам юнака огромен.
Тя го записала на 2 кухни.Едната хер бебе, а другата държавната в студ,град.
"Мъника" изяжда за закуска 250 мл каша+плод
за обяд 1-во и 2-ро от едната ДК, слетобедна закуска 2-та десерта от д.к +плод, а за ве4еря другото 1-во и 2-ро от Д.К #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
А преди лягане 300мл АМ.
А между храненията ръфа бисквити, банани, солето, зайо байо.А за преди детска консултация му купува бонбони, за да не реве в кабинета на доктора. Joy hahaha Joy hahaha
И тя жената се видяла в 4удо,  от лакомо дете.
Та някой  една детска кухня им е много, а на други 2 са има малко.
А е на 1,2 години.
Ами като стане на 2 колко манджа ще изяде, ме питаше???
И се 4уди и се мае как да ограни4ава в яденето. Crazy
Пък на мен така мило ми стана като го видях как ръфаше един банан..... Heart Eyes
Викам да и дам Калина да я нау4и да яде пове4е...... hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 18:59 от sladkish4e

# 66
  • Мнения: 525
Какви хубави снимки....
Вие се учите да падате гледам. И ние.Simple Smile
Само дето засега летим назад като талпа.
Днес се изхлузи от новото камионче на Пух и туп, по глава..

ПИванова, спокойно. Всичко ще е наред.
Техните дипломи не ми се коментират. ooooh!

Иначе за питащите - 5 лв., щото тази от левче не й харесва. Mr. Green

Закупих вече материали за поканите - подаръци и се мятам довечера. Laughing

# 67
  • Мнения: 229
Защо никой не ми отговори  Crossing Arms

Никой ли не е ходил на море с бебо  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 1 380
Защо никой не ми отговори  Crossing Arms

Никой ли не е ходил на море с бебо  Rolling Eyes

Не и не смятам.
Поли-моли днес ми прати картичка от Созопол и каза, 4е това не е по4ивка......ако е знаела какво е да ходи[ на море с бебе, нямаше де навие никога.
Ади м/у другото и вирус от морето хванала.......
Но всяко дете си е различно......може вие да се държите добре. Peace

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 19:22 от sladkish4e

# 69
  • София
  • Мнения: 5 759
Пиванова,дано се преборите и да не ви оперират! Praynig Hug

Дивена,на кой да досаждаш.... та на мен ми е толкова приятно,че си бременна Heart Eyes много се радвам Party Hug

Боянче,да покажеш после Crazy


Ние излезнахме,заваля и пак се прибрахме сега грее слънце но няма да излизаме домързя ме Crazy

# 70
  • София
  • Мнения: 1 396
Здравейте и от нас,
Отдавна не съм писала, ама като все стоим навън и не остава време.
Моята госпожица още не е проходила сама - стиска ме за едно пръстче и не помръдва, ако случайно го изпусне. Така, че в момента търчим двете заедно, гонейки кучета, дърпаки влакчета и бутайки колички.  Crazy
За спането Вики още преди 10 дни се отказа от предиобедния сън сама и сега спи само около 2-3 часа веднага след като се наобядва в 12.30. Вечер си ляга към 20.00
За пиенето на вода, преди не пиеше, ама сега в жегите изпива едно шише с вода. Водата я пие с биберон. Сок пие от сламка. Чашите с твърда накрайник ги ползва за дъвкане.
Ето малко нови снимки и от нас: http://www.loniviki.snimka.bg/album.php?album_id=258597&pid= … 57471&lp=-756

# 71
  • Мнения: 1 554
хилоууу,как сте банда Heart Eyes

добре дошли на новите мами  bouquet на варненската госпожица специални прегрътки Hug

сега за кухните,аз съм много доволна от нашата,много хубаво готвят и как вкусно миришее,направо ми идва аз да я изям Mr. Green

Дивена,поздрави на малката то4ица Flutter

Пиванова,много кофти Sad

Лони,ммм страшна мадама си имаш Party

Бояна,4акам с нетърпение новата ни среща Whistling

Галка-малка,за морето кво да ти кажа,никой нее застрахован от вирусите я го хванете,я не Peace

дано не съм пропуснала някой Blush

# 72
  • Мнения: 229
Не ставаше въпрос толкова за вирусите, а с каво мажехте кожичките им и с какво ги хранехте. Питам, защото Гого отказва да яде купените пюрета, а не ми се рискува като че ли с храна от заведенията.

# 73
  • Мнения: 1 554
Галка, Теди го мажа с мустела фактор 50 омазвам го целия Flutter  къде смятате д аходите на море,ако идвате тук най си е лесно на кухня Peace

# 74
  • Мнения: 116
.....
дано не съм пропуснала някой Blush
мен бе  Blush Благодаря добре съм и мн съм се затъжила за вас  Hug

Теди Енева, добре дошла отново!   bouquet Много се губиш бе жена  Crossing Arms
hari БРАВО и от мен! Супер идея ... при това и красива  Heart Eyes
rebus  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт